Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od dušan » 31.10.2007 11:21

Jelikož téma neodejde do historie samo, pomůžu mu zamčením.

Uživatelský avatar
Isidor
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: 03.11.2004 20:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od Isidor » 31.10.2007 0:00

sem nebo do Humoru? hmm.. :)
Obrázek

Uživatelský avatar
slimman
Uživatel
Příspěvky: 501
Registrován: 21.1.2005 20:28
Bydliště: Praha 10

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od slimman » 28.10.2007 18:44

I.am.good píše:
slimman píše:Podle posledních informací (asi to tu už zaznělo, nevím) se žádná smyčka dělat nebude a během výluky bude použit dvoukolejný přejezd pro kátéčka. :(
A proč ne? Právě z toho důvodu máme KT. Na Ládví se taky dva roky točily na přejezdu, tak proč by to nešlo tu? :)
A říkám snad, že to nepůjde ?? :) Jen bych tam radši smyčku, která by tam mohla zůstat i po výluce. Samozřejmě nějakou jednodušší, ne "megalomanskou" jako na Špejchaře. I když kdo ví, jestli se nakonec na místě nynější smyčky na Špejchaře bude ona chobotnice stavět. Smyčka by tedy mohla být zachována. Ale o tom se vlastně bavit nesmíme. :)

Uživatelský avatar
Damir Holas
Uživatel
Příspěvky: 1564
Registrován: 23.8.2006 17:28
Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od Damir Holas » 28.10.2007 18:38

dušan píše:
Damir Holas píše:Když sem tohle vlákno tak strašně nepatří, mělo být zaříznuto hnedka v zárodku a ne křičet po nějakejch sedmi měsících, že se bude zamykat...
opět došlo k nepochopení mé výzvy - dovolil jsem si apelovat po sedmi měsících na diskutující, aby dále nepsali o knihovně a nechali toto téma odejít do propadliště dějin, protože se diskutovalo jen o knihovně a vůbec ne o tramvajích. jestli se to někomu nelíbí, je vidět, že nechce ctít základní téma tohoto fóra.
Nikoli, výzva byla pochopena velice dobře a naprosto chápu, že tu moderátoři nechtějí mít vlákna nesouvisející s tématem fóra, jenom prostě měla přijít okamžitě po založení vlákna a ne po sedmi měsících. To si až po takové době někdo všiml, že se tu nepíše o tramvajích?!

I.am.good

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od I.am.good » 28.10.2007 15:59

Jak jsem napsal, jde o můj názor. Když to smažete, já pro to plakat nebudu. :lol: Je mi, vcelku, úplně fuk. :)

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od PvvS » 28.10.2007 14:56

I.am.Good : No , na druhou stranu jsem i v tramvajovych diskusich uklizel vic jak 10 temat, ktery se proste zalozily aby bylo o cem povidat. Na povidani a podobny m jsou tu jiny servery typu, xko, xchat, pokec..Nemyslim si ze by tramforum nejak vyrazneji utrpelo, kdyby se sekce OSTATNI uklidila. I na tom k-reportu maji moderatori plny ruky prace s uklizeni. Akorat tam se na nic neptaji a mazou. A maji tam akorat jedno nezeleznicni tema a jedny kocky na kolejich.
A form klidne muze existovat i bez podobnych sekci. Mozna vedou nad ostatnima v poctu prispevku , ale jejich hodnota se nevyrovna ani namaze spojene s jejich ctenim.

I.am.good

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od I.am.good » 28.10.2007 14:43

dušan píše:opět došlo k nepochopení mé výzvy - dovolil jsem si apelovat po sedmi měsících na diskutující, aby dále nepsali o knihovně a nechali toto téma odejít do propadliště dějin, protože se diskutovalo jen o knihovně a vůbec ne o tramvajích. jestli se to někomu nelíbí, je vidět, že nechce ctít základní téma tohoto fóra.
Milý Dušane, to, co teď napíšu vůbec, prosím Tě, neber osobně a neber to jako útok na tvé rozhodnutí.
Jsi moderátor, tak ho akceptuji, byť s ním nesouhlasím. Ty sice, jak je vidno, TF čteš, ale že by jsi se účastnil diskuzí, to velmi vzácně. Už jenom to je takový blbý, když chceš rušit někomu jinému jeho debatu.
Je pravda, že toto fórum má být jen o tramvajích. To je ale moc nepřesný termín. Chceš na něm mít teda jenom skutečně zajímavosti, aktuality apod., co se týče tramvají? Anebo na něm chceš mít i diskuzi ohledně těchto témat.
Pakliže preferuješ první možnost, pak smaž tak 95% příspěvků na TF, neboť to je pouze diskuze a navíc ve velkém počtu je to i úplně o ničem jiném.
Chceš-li mít na TF i diskuzi, pak musíš akceptovat to, co už jsem jednou psal, když jsi mi zamknul Thai pop music :D . Diskutující jsou jen lidé, a ač jsou to více či méně tramvajoví úchylové, tak ale jejich život se skládá nejen z tramvají - jedí, spí, chodí do práce/školy, žijí v nějakém městě/vsi atd.. A pakliže to je takto, tak se může stát, že diskuze z tramvajového tematu sklouzne někam úplně jinam, nicméně ne k h.vnu, ale k tématu, které uživatele také zajímá, nebo trápí. Jenže ty tím, co jsi napsal, dáváš najevo, že toto se ti moc nelíbí.
Proč myslíš, že K-report má takový úspěch, takové množství členů? Na tom fóru totiž můžeš debatovat naprosto o všem a nikdo si ti nedovolí napsat, že jako je to dopravní fórum, tak ať píšeš o dopravě.
Uvědom si, že ty máš třeba hodně známých ve vozovně a vůbec, ale někteří mladší mají jediné "kamarády" zde. Ve škole se jim posmívají za jejich "ouchylku", tak kde si můžou popovídat - tady, u lidí, kteří je mají rádi a mají něco společného....

Tak asi tak, fakt to není nic proti tobě, jenom to tak vidím já. Čuzz. :wink: :)

I.am.good

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od I.am.good » 28.10.2007 14:30

slimman píše:Podle posledních informací (asi to tu už zaznělo, nevím) se žádná smyčka dělat nebude a během výluky bude použit dvoukolejný přejezd pro kátéčka. :(
A proč ne? Právě z toho důvodu máme KT. Na Ládví se taky dva roky točily na přejezdu, tak proč by to nešlo tu? :)

Uživatelský avatar
slimman
Uživatel
Příspěvky: 501
Registrován: 21.1.2005 20:28
Bydliště: Praha 10

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od slimman » 28.10.2007 14:19

S_M_Lomoz píše: Nebo je snad povoleno postavit novostavbu trvalé tramvajové smyčky tam, kde je v územním plánu zeleň?
Podle posledních informací (asi to tu už zaznělo, nevím) se žádná smyčka dělat nebude a během výluky bude použit dvoukolejný přejezd pro kátéčka. :(

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od Proxy » 28.10.2007 12:53

dušan píše:opět došlo k nepochopení mé výzvy - dovolil jsem si apelovat po sedmi měsících na diskutující, aby dále nepsali o knihovně a nechali toto téma odejít do propadliště dějin, protože se diskutovalo jen o knihovně a vůbec ne o tramvajích. jestli se to někomu nelíbí, je vidět, že nechce ctít základní téma tohoto fóra.
Správně, Dušane - jen do nich :!: Jsi přece moderátor - tak se s nima vůbec nemusíš bavit - prostě to smaž a zamkni =D> a kdo neposlechne, tak dostane žlutou kartu...

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od dušan » 28.10.2007 11:16

Damir Holas píše:Když sem tohle vlákno tak strašně nepatří, mělo být zaříznuto hnedka v zárodku a ne křičet po nějakejch sedmi měsících, že se bude zamykat...
opět došlo k nepochopení mé výzvy - dovolil jsem si apelovat po sedmi měsících na diskutující, aby dále nepsali o knihovně a nechali toto téma odejít do propadliště dějin, protože se diskutovalo jen o knihovně a vůbec ne o tramvajích. jestli se to někomu nelíbí, je vidět, že nechce ctít základní téma tohoto fóra.

S_M_Lomoz
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 06.3.2005 22:30
Bydliště: Praha

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od S_M_Lomoz » 28.10.2007 10:58

Překvapuje mě, že se v souvislosti se stavbou NK na Letné mluví o změně územního plánu kvůli mírnému posouvání pozemku pro výstavbu, ale nemluví se o změně kvůli přemístění smyčky. I na protější straně Letenské pláně je zeleň a jestli se nepletu, měla by se v takovém případě provést změna toho pozemku na DH (plochy a zařízení hromadné dopravy osob). Nebo je snad povoleno postavit novostavbu trvalé tramvajové smyčky tam, kde je v územním plánu zeleň?

Uživatelský avatar
Damir Holas
Uživatel
Příspěvky: 1564
Registrován: 23.8.2006 17:28
Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od Damir Holas » 28.10.2007 10:49

dušan píše:
demon píše:Nechci se s tebou přít, ale tohle vlákno má 16 listů, existuje tu 3/4 roku a bylo kvůli tomu zřízeno !
Celou tu dobu opravdu NENÍ o tramvajích, funguje tak s vědomím moderátorů fóra a ani poslední příspěvky z jeho linie nijak nevybočují.
Tak o co jde ? O prostor, o reklamu, o odlišný názor ?
nejde o názor, o reklamu, o prostor. o můj názor nejde v žádném případě, já se tu k tomu vůbec nevyjadřoval, jen jsem chtěl, aby se tram-fórum vrátilo ke svému původnímu tématu. ano, je to tu od března a právě proto si myslím, že již všechny možné i nemožné názory zazněly, tudíž by toto téma mohlo zaniknout. navíc pokud se podívám pod čím se to nachází (tramvaje-aktuality), tak to do aktualit již dávno nepatří, je to evergreen. a přesouvat to již dle mne nemá smysl.
Když sem tohle vlákno tak strašně nepatří, mělo být zaříznuto hnedka v zárodku a ne křičet po nějakejch sedmi měsících, že se bude zamykat...

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od dušan » 28.10.2007 10:29

S_M_Lomoz píše:Dobrá, pokusím se o dotaz, který se týká tramvají a Národní knihovny zároveň, i když to není aktualita.
Existují studie, kde by měla v případě zástavby smyčky Špejchar být její náhrada?
svého času se zmiňoval pozemek v těsné blízkosti ministerstva vnitra, více nevím

S_M_Lomoz
Uživatel
Příspěvky: 229
Registrován: 06.3.2005 22:30
Bydliště: Praha

Re: Nová budova Národní knihovny na Letné, aneb medůza & DJ

Příspěvek od S_M_Lomoz » 28.10.2007 10:25

Dobrá, pokusím se o dotaz, který se týká tramvají a Národní knihovny zároveň, i když to není aktualita.
Existují studie, kde by měla v případě zástavby smyčky Špejchar být její náhrada?

Zamčeno