Fotožurnál & Scanjournál

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotožurnály

Příspěvek od MOp » 26.2.2009 0:24

Velice brzy po repanelizaci tohoto esicka doslo ke smerove deformaci, zejmena kvuli predcasnemu pusteni provozu (14t nevyjimaje) a nedodrzeni omezene rychlosti z rad ridicu. Na zaklade zjistenych zkusenosti bylo rozhoduto ukoncit renovace postizenych useku touto technologii v obloucich o malem polomeru.

Uživatelský avatar
Lister
Uživatel
Příspěvky: 166
Registrován: 22.1.2004 9:17
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotožurnály

Příspěvek od Lister » 25.2.2009 21:53

Mám dotaz k poslednímu fotožurnálu z Barrandova. Nevím sice jestli ho směřuji do správného vlákna, ale vhodnější mě nenapadlo. Teď tedy ten dotaz: Co znamená tento popis fotky: Esíčko z békávéček na Smíchově stojí za koncem používání této technologie v Praze. Proč zrovna zrovna toto místo může za opuštění technologie BKV a je myšlen opravdu vážně?

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotožurnály

Příspěvek od Proxy » 22.1.2009 15:46

KGX 63 píše:
Fořtík píše:Ale notak, pánové. Je zcela zřejmé, že vy dva proti sobě něco máte, ale od toho jsou tu soukromé zprávy. Děkuji. 8-)
Nene. Já proti Proxymu nic nemám. Jen jsem mu prostě doporučil, že pokud se mu něco nelíbí, nemusí to sledovat! Svobodná volba. Podotýkám, že zcela bez emocí. Což se o jeho reakci na můj příspěvek říci nedá. Toť vše.
:lol: Podotýkám, že oba dva jsme napsali stejnou větu :^o
Jak se z psaného textu pozná, že tvoje věta je bez emocí a naprosto stejná věta ode mne je útočná :?:

Uživatelský avatar
KGX 63
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 30.1.2007 13:16
Bydliště: jižní konečná metra C

Re: Fotožurnály

Příspěvek od KGX 63 » 21.1.2009 23:45

Fořtík píše:Ale notak, pánové. Je zcela zřejmé, že vy dva proti sobě něco máte, ale od toho jsou tu soukromé zprávy. Děkuji. 8-)
Nene. Já proti Proxymu nic nemám. Jen jsem mu prostě doporučil, že pokud se mu něco nelíbí, nemusí to sledovat! Svobodná volba. Podotýkám, že zcela bez emocí. Což se o jeho reakci na můj příspěvek říci nedá. Toť vše.

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotožurnály

Příspěvek od Fořtík » 21.1.2009 18:54

Proxy píše:
KGX 63 píše:Nikdo nikam nezmizel, naopak na web přispívá více lidí. Souhlasím s p.Absolutem, že články o historii linek s fotkama jsou super. No a pokud se Ti to nelíbí, není nic jednoduššího než stránky přestat sledovat :idea:
Pokud neumíš číst, není nic jednoduššího než návrat do první třídy.
Pokud nedokážeš interpretovat jednoduchou větu, tak už ti asi nic nepomůže...
Ale notak, pánové. Je zcela zřejmé, že vy dva proti sobě něco máte, ale od toho jsou tu soukromé zprávy. Děkuji. 8-)

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotožurnály

Příspěvek od Proxy » 21.1.2009 17:12

Absolut píše:Jinak samozřejmě bych řekl, že Citybus bez Vanky by byl jako Nirvana bez Cobeinu nebo kola bez kofeinu nebo redbul bez křídel, ale na nic takového to nevypadá
Lépe bych to nenapsal - díky bohu, už to vypadá, že se to normalizuje. 8-)
Kvalita fotografií čtenářů mne jen praštila do očí - nejlepší jsou tam fotky od pana Mopa, jinak bída :oops: ve srovnání s fotkami Romana Vanky nebo Jana Arazima
KGX 63 píše:
Proxy píše:Nevíte náhodou někdo co se stalo na stránkách citybus.cz :?: V poslední době tam rapidně poklesla kvalita fotografií a zmizela většina původních autorů...
Nikdo nikam nezmizel, naopak na web přispívá více lidí. Souhlasím s p.Absolutem, že články o historii linek s fotkama jsou super. No a pokud se Ti to nelíbí, není nic jednoduššího než stránky přestat sledovat :idea:
Pokud neumíš číst, není nic jednoduššího než návrat do první třídy.
Pokud nedokážeš interpretovat jednoduchou větu, tak už ti asi nic nepomůže...

Uživatelský avatar
KGX 63
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 30.1.2007 13:16
Bydliště: jižní konečná metra C

Re: Fotožurnály

Příspěvek od KGX 63 » 21.1.2009 0:06

Proxy píše:Nevíte náhodou někdo co se stalo na stránkách citybus.cz :?: V poslední době tam rapidně poklesla kvalita fotografií a zmizela většina původních autorů...
Nikdo nikam nezmizel, naopak na web přispívá více lidí. Souhlasím s p.Absolutem, že články o historii linek s fotkama jsou super. No a pokud se Ti to nelíbí, není nic jednoduššího než stránky přestat sledovat :idea:

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotožurnály

Příspěvek od MOp » 20.1.2009 16:27

Co já pamatuju, tak za tradiční kvalitou Citibusu.cz stával Petr Bechyně a Roman Vanka,
Takovou hrubici jako Citibus bych zrovna od tebe necekal.. :-)

Web delaji stale oba zminění panove. Vice treba objasni druhý jmenovaný zde na foru osobne.

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Fotožurnály

Příspěvek od Absolut » 20.1.2009 15:38

Nooo... Co já pamatuju, tak za tradiční kvalitou Citibusu.cz stával Petr Bechyně a Roman Vanka, druhý jmenovaný tam je stále a řekl bych, že jeho aktuální články o historii linek s fotkami p. Arazima jsou super.

Co se týče rubriky "Fotodatabáze", tak tam nesleduji přes změnu autorů zas tak velký úpadek, co se týče rubriky "Fotografie našich čtenářů", tak tam je nižší kvalita přímo daná názvem rubriky.

Jinak samozřejmě bych řekl, že Citybus bez Vanky by byl jako Nirvana bez Cobeinu nebo kola bez kofeinu nebo redbul bez křídel, ale na nic takového to nevypadá

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Fotožurnály

Příspěvek od Proxy » 18.1.2009 10:46

Nevíte náhodou někdo co se stalo na stránkách citybus.cz :?: V poslední době tam rapidně poklesla kvalita fotografií a zmizela většina původních autorů...

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Re: Silvestrovský speciál

Příspěvek od Pepa » 05.1.2009 22:51

Tonda Ježek píše:Tos neměl!!! Teď se toho určitě někdo chytne zda se vrána Dana nespolčila se Zlobidlem s Tedíkem :!:
Si piš, že to jsou spojenci... A kujou pikle...nějaké tajné...tak bacha na ně...

Uživatelský avatar
fricoolinek2
Uživatel
Příspěvky: 2601
Registrován: 23.3.2005 21:38
Bydliště: 4 5 12 20 54 120 130 170 230 558 601 RIP: 6 13 14 126 128 192 246 247 248 501 514
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestrovský speciál

Příspěvek od fricoolinek2 » 05.1.2009 22:11

Proxy píše:Na páteřních stránkách se rozpoutal zajímavý spor o to, zda si server o pražských tramvajích může dovolit informovat i o jiných věcech, případně může přidat nějakou veselou stránku...

Rozhodl jsem se proto podívat po internetu, zda tento problém mají i jinde :wink: Možná (ne)znáte zpravodajský server o přechodu na digitální televizní vysílání. Celé stránky jsou už od pohledu velice strohé, až příliš technicky zaměřené - viz: http://www.digizone.cz/

4. ledna se však i zde objevil fejeton Ze života vrány Dany: Jak vítala Nový rok 2009
Nevím kdo je vrána Dana :shock: A co má proboha společného s digitální televizí :?: Jedno vím jistě, informační hodnota serveru digizone.cz pro mne určitě neklesla...
JJ, digizone.cz si často pročítám a ta novoroční fotoreportáž mi příhody vrány Dany dost připomínala. :)

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestrovský speciál

Příspěvek od jara » 05.1.2009 22:09

Tonda Ježek píše:Tos neměl!!! Teď se toho určitě někdo chytne zda se vrána Dana nespolčila se Zlobidlem s Tedíkem :!:
No trošku mě napadá, jestli Zlobidlo měl opravdu horečku nebo opici a jsme zase u dnes uzamčeného vlákna Alkohol. A pak že to sem nepatří.
Popravdě já se jen směju (i když asi petrovi do smíchu není) co jsou lidé schopni napsat. Některé pohlednice se mi také třeba nelibí ale pak přijde některá, a já si uplně vzpomenu jak jsem na tom místě také už byl a co tam zažil. Například sedačková lanovka v herlíkovicích nic s tramvajema společného nemá. Ale pro mne má to kouzlo, že začiná 100 metrů od baráku, kde vyrůstal můj táta bydlí tam děda a já byl u toho, když se tato lanovka na svahu na Žalý kotvila. A schválně víte v jaké pohlednici tato lanovka byla? Tak doufám, že zlobidlo s tedíkem časem třeba navštiví i kraje, které budou i vám něco krásného připomínat.
Naposledy upravil(a) jara dne 05.1.2009 22:15, celkem upraveno 1 x.

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Silvestrovský speciál

Příspěvek od MF » 05.1.2009 21:50

Proxy píše:Na páteřních stránkách se rozpoutal zajímavý spor o to, zda si server o pražských tramvajích může dovolit informovat i o jiných věcech, případně může přidat nějakou veselou stránku...

Rozhodl jsem se proto podívat po internetu, zda tento problém mají i jinde :wink: Možná (ne)znáte zpravodajský server o přechodu na digitální televizní vysílání. Celé stránky jsou už od pohledu velice strohé, až příliš technicky zaměřené - viz: http://www.digizone.cz/

4. ledna se však i zde objevil fejeton Ze života vrány Dany: Jak vítala Nový rok 2009
Nevím kdo je vrána Dana :shock: A co má proboha společného s digitální televizí :?: Jedno vím jistě, informační hodnota serveru digizone.cz pro mne určitě neklesla...
No a není to Darek Vrána z Vrchní, prchni? :)

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Silvestrovský speciál

Příspěvek od Tonda Ježek » 05.1.2009 21:46

Proxy píše:4. ledna se však i zde objevil fejeton Ze života vrány Dany: Jak vítala Nový rok 2009
Nevím kdo je vrána Dana :shock: A co má proboha společného s digitální televizí :?: Jedno vím jistě, informační hodnota serveru digizone.cz pro mne určitě neklesla...
Tos neměl!!! Teď se toho určitě někdo chytne zda se vrána Dana nespolčila se Zlobidlem s Tedíkem :!:

Zamčeno