Elektrotechnika

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno

S vyhláškou č. 50 jsem prokazatelně proškolen na úroveň

žádnou
42
54%
§3/§4 - pracovník seznámený/poučený
12
15%
§5 - pracovník znalý
14
18%
§6 - pracovník pro samostatnou činnost
4
5%
§7 a vyšší - řízení činnosti, projektování...
6
8%
 
Celkem hlasů: 78

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 05.5.2007 21:22

Oskar píše:A kdo ruskou hračku nemá, ke stejnému účelu poslouží generátorek ze starého drážního telefonu. A kdo ani starý drážní telefon nemá, může použít nějaký elektrický ohradník. Na to ale bude muset vyjet trochu dál z města. :D
Nebo at si strčí prsty do zásuvky :-) Ale to nezkoušejte je to žertíček při sobotním večeru

Uživatelský avatar
Oskar
Uživatel
Příspěvky: 1212
Registrován: 10.6.2006 11:17
Bydliště: Ano
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oskar » 05.5.2007 20:41

MF píše:Vím, že fyzickou odolnost bylo možné otestovat sovětskou hračkou, ze které koukaly dvě elektrody, pionýr každou rukou chytil jednu a druhý pionýr zatočil kličkou a dávalo to docela pěkný pecky. Jmenovalo se to taky "Vydržať pionier!" (samozřejmě v azbuce - ale já rusky neumím). Tuším, že si tato hračka zahrála ve filmu Pelíšky.
A kdo ruskou hračku nemá, ke stejnému účelu poslouží generátorek ze starého drážního telefonu. A kdo ani starý drážní telefon nemá, může použít nějaký elektrický ohradník. Na to ale bude muset vyjet trochu dál z města. :D

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 05.5.2007 20:01

MF píše:Vím, že fyzickou odolnost bylo možné otestovat sovětskou hračkou, ze které koukaly dvě elektrody, pionýr každou rukou chytil jednu a druhý pionýr zatočil kličkou a dávalo to docela pěkný pecky. Jmenovalo se to taky "Vydržať pionier!" (samozřejmě v azbuce - ale já rusky neumím). Tuším, že si tato hračka zahrála ve filmu Pelíšky.
Ano ano tato hra si zahrála ve filmu Pelíšky.

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Příspěvek od MF » 05.5.2007 18:41

DavidD píše:No co nás učili, tak hodně taky záleží na psychické připravenosti, taky na tom jestli jsi najedený ,nervozní, nevyspalí no prostě všechno tohle může důsledek ovlivnit.....taky nemusíš mít ujmu na zdraví jen přímo elektrickým proudem, ale lekneš se-ucukneš a rozrazíš si hlavu o skříň za tebou a to je myšleno tou připraveností.
Vím, že fyzickou odolnost bylo možné otestovat sovětskou hračkou, ze které koukaly dvě elektrody, pionýr každou rukou chytil jednu a druhý pionýr zatočil kličkou a dávalo to docela pěkný pecky. Jmenovalo se to taky "Vydržať pionier!" (samozřejmě v azbuce - ale já rusky neumím). Tuším, že si tato hračka zahrála ve filmu Pelíšky.

Zamčeno