Elektrotechnika

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

S vyhláškou č. 50 jsem prokazatelně proškolen na úroveň

žádnou
42
53%
§3/§4 - pracovník seznámený/poučený
12
15%
§5 - pracovník znalý
14
17%
§6 - pracovník pro samostatnou činnost
4
5%
§7 a vyšší - řízení činnosti, projektování...
6
7%

Celkem hlasů : 78

Odeslatod jara v 05.5.2007 20:22

Oskar napsal:A kdo ruskou hračku nemá, ke stejnému účelu poslouží generátorek ze starého drážního telefonu. A kdo ani starý drážní telefon nemá, může použít nějaký elektrický ohradník. Na to ale bude muset vyjet trochu dál z města. :D
Nebo at si strčí prsty do zásuvky :-) Ale to nezkoušejte je to žertíček při sobotním večeru
jara
Uživatel

Odeslatod Oskar v 05.5.2007 19:41

MF napsal:Vím, že fyzickou odolnost bylo možné otestovat sovětskou hračkou, ze které koukaly dvě elektrody, pionýr každou rukou chytil jednu a druhý pionýr zatočil kličkou a dávalo to docela pěkný pecky. Jmenovalo se to taky "Vydržať pionier!" (samozřejmě v azbuce - ale já rusky neumím). Tuším, že si tato hračka zahrála ve filmu Pelíšky.
A kdo ruskou hračku nemá, ke stejnému účelu poslouží generátorek ze starého drážního telefonu. A kdo ani starý drážní telefon nemá, může použít nějaký elektrický ohradník. Na to ale bude muset vyjet trochu dál z města. :D
Oskar
Uživatel

Odeslatod jara v 05.5.2007 19:01

MF napsal:Vím, že fyzickou odolnost bylo možné otestovat sovětskou hračkou, ze které koukaly dvě elektrody, pionýr každou rukou chytil jednu a druhý pionýr zatočil kličkou a dávalo to docela pěkný pecky. Jmenovalo se to taky "Vydržať pionier!" (samozřejmě v azbuce - ale já rusky neumím). Tuším, že si tato hračka zahrála ve filmu Pelíšky.
Ano ano tato hra si zahrála ve filmu Pelíšky.
jara
Uživatel

Odeslatod MF v 05.5.2007 17:41

DavidD napsal:No co nás učili, tak hodně taky záleží na psychické připravenosti, taky na tom jestli jsi najedený ,nervozní, nevyspalí no prostě všechno tohle může důsledek ovlivnit.....taky nemusíš mít ujmu na zdraví jen přímo elektrickým proudem, ale lekneš se-ucukneš a rozrazíš si hlavu o skříň za tebou a to je myšleno tou připraveností.

Vím, že fyzickou odolnost bylo možné otestovat sovětskou hračkou, ze které koukaly dvě elektrody, pionýr každou rukou chytil jednu a druhý pionýr zatočil kličkou a dávalo to docela pěkný pecky. Jmenovalo se to taky "Vydržať pionier!" (samozřejmě v azbuce - ale já rusky neumím). Tuším, že si tato hračka zahrála ve filmu Pelíšky.
MF
Uživatel

Bydliště: Tepláků ráj. Půl hodiny na metro a v pozadí Krušné hory.

Předchozí

Zpět na Archiv