kočky, kocouři , koťata a vodní sporty

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Odpovědět

Co si myslíte o koťatech???

Neměly by se topit
38
63%
Utopit kotě je občas dobré
22
37%
 
Celkem hlasů: 60

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 10.8.2007 11:31

Valema píše:ano ať žije focení bez blesku, má to svoje kouzlo :D jak tak koukám na tu dolní fotku mam takovej malinkatej dotaz nevíte jestli se dá nějak s dp domluvit focení takhle v utrubách metra tam kam se lidi moc nedostanou. Asi ne co.......
Jedině to zkusit jako ofiko žádost třeba přes školu, ale netušim, jak by to dopadlo. Jinak metroweb.cz občas pořádá exkurzy do tunelů.
http://www.metroweb.cz/metro/tunely/tunely.htm

Uživatelský avatar
Simpanz
problémový jedinec
Příspěvky: 68
Registrován: 08.7.2007 20:46
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Simpanz » 10.8.2007 11:28

Jabberwocky píše:CHA! Absolut je náš předseda a guru. Byl to přece on, kdo si topení koťat začal fotografovat - Absolut Topouš!
Šimpanze na tebe!!!!
Nevěřím tomu, že by Evropská unie dávala peníze ze strukturálních fondů na takové hlouposti jako topení koťat. Kdyby to bylo v Číně, tak se tomu nedivim, ale tady....
To už spíš získáme peníze ze strukturálních fondů my na naši osvětovou kampaň NETOPTE KOŤATA, NE NOYEZ PAS LES CHATONS". Už se těším na naše teambuildingové víkendy spojené s celostátním setkáním šimonistické mládeže, kde budou členové spát v postelích po třech, aby se ušetřilo a tak byly prachy na pronájem tramvaje na naši předvolební kampaň. Samozřejmě když jsem jel do Paříže, nezapoměl jsem si vzít tričko s nápisem "NE NOYEZ PAS LES CHATONS"

Můj hudební producent na jaře fotil obal na hudební album Mastná tyč (to je slangový výraz pro tramvaj) a řidič na konečné na Lehovci proti tomu nic neměl, naopak si s ním ještě pokecal, nabídl mu místo kytaristy v jeho kapele a vyprávěl mu, jak si jedna cestující kdysi stěžovala, že v poršáku jeden řidič nahoře na obrazovkách s bezpečnostními kamerami sledoval televizi. To mě docela překvapuje, že se to tam dá naladit.

NECH KO4KY ŽÍT A MŃOUKAT!!!!

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trainzjohny » 10.8.2007 11:14

Jabberwocky a spol. to už by stačilo... :!: :idea:

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 10.8.2007 11:02

CHA! Absolut je náš předseda a guru. Byl to přece on, kdo si topení koťat začal fotografovat - Absolut Topouš!

Uživatelský avatar
Radek
Uživatel
Příspěvky: 1542
Registrován: 19.7.2004 10:00
Bydliště: Tento vlak tam končí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek » 10.8.2007 11:00

Jabberwocky píše:Správně! Neutopils kotě - pazoura pryč!
Absoluta na tebe!!! :twisted:

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 10.8.2007 10:39

Simpanz píše:Taková kampaň existuje? Koťata se topit nemaj!
A to zase pr! Topení koťat je příjemná free-timová aktivita. Já, kupříkladu, chodím topit koťata každou sobotu odpoledne do Suchdola. Založili jsme si na to s přáteli občanské sdružení a vedeme v Praze osvětovou kampaň. Zvažujeme též, že založíme ještě veřejně prospěšnou společnost a budeme na topení koťat čerpat peníze z evropských strukturálních fondů. Grantovou žádost už mám v šupleti.
TOPTE KOŤATA!
MOp píše:S tím se tady vůbec nechlub.. Takovým bych nejraději usekával pazoury.
Správně! Neutopils kotě - pazoura pryč!

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Příspěvek od MF » 10.8.2007 10:31

Mě kdysi na Otakarce jeden posouvač tramvají od stanice ke stanici při focení pěkně opískoval. Hrozně se pak divil, že jsem (on nevěděl, že to jsem já) mu o hodinu později při své profesi kladl na srdce správnou techniku jízdy a používání písku. Když se ptal co provedl, že mu to říkám, tak jsem mu odvětil, že ten fotograf co ho opískoval jsem byl já a že na něj výhledově budu "myslet". Čuměl jak když ho nadloube :lol:

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MOp » 10.8.2007 10:09

Simpanz píše: Jednou asi před čtyřmi a půl lety ale jeden řidič tramvaje vylezl ven, když si všimnul, že na přední dveře jeho tramvaje nalepuji samolepku s nápisem "NETOPTE KOŤATA", takže jsem to dřív, než stačil cokoliv říct, radši zase sundal a šel jsem to radši nalepit na sloup.
S tím se tady vůbec nechlub.. Takovým bych nejraději usekával pazoury.

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MOp » 10.8.2007 10:08

demon píše:Tak mě se to nestalo nikde nikdy (možná proto, že nefotim... :wink: ), ale třeba takovej MOp by s tim měl určitě bohatý zkušenosti, byla-li by to pravda...
Nic takového se mi zatím nestalo. Pouze různéí typy ručiček, nonverbální gesta a případně řvaní z okýnka... Poslední dobou bych spíše řekl, že si na mě zvykli a beruo to sportovně. Přesto se stále najde dosti ručiček. Dříve velice populární metoda vezmu desky s vozákem a jedu poslepu již zaplaťpánbůh dávno vymizela..

Uživatelský avatar
Simpanz
problémový jedinec
Příspěvky: 68
Registrován: 08.7.2007 20:46
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Simpanz » 10.8.2007 9:27

Jabberwocky píše:Šimpanz: Ha, tak to Ty jsi ten lotr a padouch, co sabotuje naši kampaň "TOPTE KOŤATA"!
Taková kampaň existuje? Koťata se topit nemaj! Stejně je za to v současné době rok vězení. Byly doby, kdy na zastávku klidně přijela tramvaj linky 12 s nálepkou "NETOPTE KOŤATA" na dveřích. A jednou v roce 2004 jsem na Malostranské vlezl do soupravy 81-71 a dostaly mě hned dvě věci: zaprvé nové hlášení a potom, když se zavřely dveře, tak jsem měl před nosem samolepku "NETOPTE KOŤATA".

Uživatelský avatar
Valema
Uživatel
Příspěvky: 208
Registrován: 08.11.2006 18:58

Příspěvek od Valema » 10.8.2007 1:56

Tonda Ježek píše:Na mě vyletěl dozorčí jenom jednou, ale to jsem na něj použil dotaz, "Kde to je napsáno, ať mi to ukáže a já přestanu". Tak začal něco blekotat, že když se fotí ze stativu, tak je na to potřeba povolení... Pak jsem ho poznal jako kolegu a zjistil jsem, že je to opravdu d**** na entou 8-)

Jinak co se týče focení v metru s bleskem či bez, 100% mohu doporučit bez, protože ta fotka pak vypadá ouplně jinak (ale zase si to chce kvůli zářivkám nastavit WB) - viz přiložené fotky, které jsou foceny za stejného osvětlení :wink:
ano ať žije focení bez blesku, má to svoje kouzlo :D jak tak koukám na tu dolní fotku mam takovej malinkatej dotaz nevíte jestli se dá nějak s dp domluvit focení takhle v utrubách metra tam kam se lidi moc nedostanou. Asi ne co.......
Ale bylo by to docela hustý tento školní rok dělám totíž závěrečky tak mít klauzurní práci něco jako zahranice lidí nebo zahranice temnoty heh to by bylo totálně nejvíc super......... :D

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 10.8.2007 1:40

Na mě vyletěl dozorčí jenom jednou, ale to jsem na něj použil dotaz, "Kde to je napsáno, ať mi to ukáže a já přestanu". Tak začal něco blekotat, že když se fotí ze stativu, tak je na to potřeba povolení... Pak jsem ho poznal jako kolegu a zjistil jsem, že je to opravdu d**** na entou 8-)

Jinak co se týče focení v metru s bleskem či bez, 100% mohu doporučit bez, protože ta fotka pak vypadá ouplně jinak (ale zase si to chce kvůli zářivkám nastavit WB) - viz přiložené fotky, které jsou foceny za stejného osvětlení :wink:

Uživatelský avatar
Valema
Uživatel
Příspěvky: 208
Registrován: 08.11.2006 18:58

Příspěvek od Valema » 10.8.2007 0:47

Tonda Ježek píše:V metru žádný zákaz focení veřejně přístupných prostor neplatí, akorát je dobré nefotit bleskem proti přijíždějící soupravě, nesmí se stát v bezpečnostním pásu či v těsné blízkosti eskalátorů - zkrátka a dobře, co nejméně překážet.
V případě nějakých větších foto-akcí (např. pro školy) se vydává ještě povolení, což je spíše kvůli tomu, aby staniční personál o tom věděl dopředu a bedlivým očkem na to dohlédl. V tomhle ohledu s DP není žádný problém.
je heh tak to vám mooooc děkuju to jste mně uklidnil ono kámoš fotil jednou s kámošem v metru nevym kde někde asi na Můstku nebo takhle v centru a přišel nejakej maník jestli nepřestane fotit tak mu vyrve film. Mno tak fotit s bleskem to by mně ani nenapadlo už z důvodu že nechci dělat nějaké ty problémy a také z druhého že když fotí člověk s bleskem tak ta fotka je pak taková umnělá a neni vůbec hezká i když to fotíte na černobílej negativ a vlastně pak při zvětšování si to můžete trochu ovlivnit ale stejně tak:lol: . jinak oni spíš lidi tak divně koukaj než personál na té Rajské zahradě :lol: jinak ještě jednou děkuju za info.....

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 10.8.2007 0:19

Valema píše:mně taky ne, jednou jsem fotil na Barrandově a tam my třeba z tramvaje zapozoval jak řidič tak cestujicí, ale zase třeba v metru se snad fotit ani nesmí tedy doufám že po nějaké domluvě s dp se v metru fotit smí heh už z důvodu že třeba my máme ve škole na závěrečnejch zkouškách témata a jedno z nich je Rajská zahrada (metro) nevym jestli si to focení na Rajské zahradě si škola vycucala z prstu nebo jestli to dp někde rozdávalo nebo co, ale prostě škola to má, ale pokuď se člověk prokáže foto kartíčkou tak by to mněli umožnit fotit i když maj keci ne.....pokud teda uvydim nějakého velkého svalnatého gigola jak po mně jde tak radši zdrhám to je jasné......
V metru žádný zákaz focení veřejně přístupných prostor neplatí, akorát je dobré nefotit bleskem proti přijíždějící soupravě, nesmí se stát v bezpečnostním pásu či v těsné blízkosti eskalátorů - zkrátka a dobře, co nejméně překážet.
V případě nějakých větších foto-akcí (např. pro školy) se vydává ještě povolení, což je spíše kvůli tomu, aby staniční personál o tom věděl dopředu a bedlivým očkem na to dohlédl. V tomhle ohledu s DP není žádný problém.

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Příspěvek od Jabberwocky » 10.8.2007 0:06

Šimpanz: Ha, tak to Ty jsi ten lotr a padouch, co sabotuje naši kampaň "TOPTE KOŤATA"!

Odpovědět