kočky, kocouři , koťata a vodní sporty

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Odpovědět

Co si myslíte o koťatech???

Neměly by se topit
38
63%
Utopit kotě je občas dobré
22
37%
 
Celkem hlasů: 60

Uživatelský avatar
Valema
Uživatel
Příspěvky: 208
Registrován: 08.11.2006 18:58

Příspěvek od Valema » 09.8.2007 23:57

Beatlesák píše:Mě se taky nestalo (zatím) že by mě někdo poslal někam za to že fotím vozidlo MHD ba naopak jsem se častěji setkal s tím že řidiči-ky mi ještě řekli kde se co stalo zajímacího nebo kde se pohybuje nějaká zvláštnost.

Simpanz: To má asi každý rád takovýhle nálepky kdekoliv možně... :?
mně taky ne, jednou jsem fotil na Barrandově a tam my třeba z tramvaje zapozoval jak řidič tak cestujicí, ale zase třeba v metru se snad fotit ani nesmí tedy doufám že po nějaké domluvě s dp se v metru fotit smí heh už z důvodu že třeba my máme ve škole na závěrečnejch zkouškách témata a jedno z nich je Rajská zahrada (metro) nevym jestli si to focení na Rajské zahradě si škola vycucala z prstu nebo jestli to dp někde rozdávalo nebo co, ale prostě škola to má, ale pokuď se člověk prokáže foto kartíčkou tak by to mněli umožnit fotit i když maj keci ne.....pokud teda uvydim nějakého velkého svalnatého gigola jak po mně jde tak radši zdrhám to je jasné......

Uživatelský avatar
Beatlesák
Uživatel
Příspěvky: 170
Registrován: 07.4.2005 12:16
Bydliště: Neratovice/Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beatlesák » 09.8.2007 23:28

Mě se taky nestalo (zatím) že by mě někdo poslal někam za to že fotím vozidlo MHD ba naopak jsem se častěji setkal s tím že řidiči-ky mi ještě řekli kde se co stalo zajímacího nebo kde se pohybuje nějaká zvláštnost.

Simpanz: To má asi každý rád takovýhle nálepky kdekoliv možně... :?

Uživatelský avatar
Simpanz
problémový jedinec
Příspěvky: 68
Registrován: 08.7.2007 20:46
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

kočky, kocouři , koťata a vodní sporty

Příspěvek od Simpanz » 09.8.2007 23:21

demon píše:Tak mě se to nestalo nikde nikdy (možná proto, že nefotim... :wink: ), ale třeba takovej MOp by s tim měl určitě bohatý zkušenosti, byla-li by to pravda...
Tím chci říct, že ne všechno, co se píše v celostátním médiu, musí být nutně pravda... :wink:
Tak mě se nestalo také nikde nikdy, že by mě řidič nějakého dopravního prostředku za focení inzultoval. Už v roce 2002 tehdejší ředitel DP ujistil v tisku spoluobčany, že u tramvají a autobusů je focení bez omezení. Jednou asi před čtyřmi a půl lety ale jeden řidič tramvaje vylezl ven, když si všimnul, že na přední dveře jeho tramvaje nalepuji samolepku s nápisem "NETOPTE KOŤATA", takže jsem to dřív, než stačil cokoliv říct, radši zase sundal a šel jsem to radši nalepit na sloup.
Naposledy upravil(a) Simpanz dne 18.8.2007 15:42, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět