nehody_1

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Nehody

Příspěvek od MF » 27.12.2007 10:51

Jabberwocky píše:
XSC píše:V Nagasaki by asi protestovali :D
Ále, třesky plesky. Lidi nikdy nevědí, co je pro ně dobré. Zkus dát dětem rybí tuk a budou se na něj ofrňovat zrovna jako Žaponci na plutonium.
:lol:

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Nehody

Příspěvek od Jabberwocky » 27.12.2007 10:38

XSC píše:V Nagasaki by asi protestovali :D
Ále, třesky plesky. Lidi nikdy nevědí, co je pro ně dobré. Zkus dát dětem rybí tuk a budou se na něj ofrňovat zrovna jako Žaponci na plutonium.

XSC
Uživatel
Příspěvky: 1567
Registrován: 19.11.2004 21:38
Bydliště: 8,24,B

Re: Nehody

Příspěvek od XSC » 26.12.2007 21:32

Jabberwocky píše:Samo, ublížilo snad někdy někomu plutonium? Tak vidíte... ;-)
V Nagasaki by asi protestovali :D

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehody

Příspěvek od PvvS » 26.12.2007 20:39

Malokdo spolkl reaktor ..

P.S¨. koukam ze se zase bude uklizet..

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Nehody

Příspěvek od Jabberwocky » 26.12.2007 17:29

Samo, ublížilo snad někdy někomu plutonium? Tak vidíte... ;-)

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Nehody

Příspěvek od MF » 26.12.2007 16:53

Jabberwocky píše:No tak já naštěstí učím obory, které nejsou až tak životu nebezpečné


Jasně, vždyť učíš jen o atomové energii :D :D

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Nehody

Příspěvek od Jabberwocky » 26.12.2007 12:55

Karotka: No tak já naštěstí učím obory, které nejsou až tak životu nebezpečné ;-) Jo kdybych byl třeba nějaký ten elektrodocent a doporučoval studentům, že pár ampérů před večeří povzbuzuje chuť k jídlu, to by byla jiná :-)
A toho tisícího příspěvku jsem si ani nevšiml, díky za upozornění :-) Hezký dárek k Vánocům jsem si nadělil :-)

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Re: Nehody

Příspěvek od Karotka » 25.12.2007 22:05

Jabberwocky píše:Já, když už něco v práci pohnojím, tak se to dá většinou napravit. V opravdu nejhorším případě si student odnese do života mylnou informaci.
(Tohle by možná zasluhovalo přesun do offtopíren)
Provedu transpozici do spřízněného oboru... dejme tomu, že se během výkladu o válečném zpravodajství dozvím, že je dobré si občas šlápnout na minu. V nejhorším případě si odnesu do života mylnou informaci.
(Ale proč hned s minou na psavce... i při výuce jazyka může mít omyl fatální následky, viz např. montypythónovic vydání Uhersko-anglické konversace.)

P.S. Žábrovlk' se dožil tisícovky.

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Nehody

Příspěvek od Jabberwocky » 25.12.2007 20:09

MF píše:I kdyby to humor být neměl a myslel si to vážně tak nevadí, lidí je jako s... :)
Baže! ;-)

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Nehody

Příspěvek od MF » 25.12.2007 20:03

Jabberwocky píše:P
Druhou věcí je ovšem můj černočerný smysl pro humor - leckomu se může zdát tvrdým, cynickým či bůhvíjakým.
I kdyby to humor být neměl a myslel si to vážně tak nevadí, lidí je jako s... @3650 :)

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Nehody

Příspěvek od Jabberwocky » 25.12.2007 19:51

Pánové, máte naprostou pravdu. To je jedna z věcí, proč bych řidiče či strojvůdce čehokoli nechtěl dělat ani za zlaté prase. Já, když už něco v práci pohnojím, tak se to dá většinou napravit. V opravdu nejhorším případě si student odnese do života mylnou informaci. Stávat by se to nemělo a nesmí, nicméně chybu udělá občas každý. Pokud se ale k chybě (vlastní či cizí) nachomýtne řidič, tak jsou následky leckdy nedozírné. Proto si dobrých řidičů dosti vážím.
Druhou věcí je ovšem můj černočerný smysl pro humor - leckomu se může zdát tvrdým, cynickým či bůhvíjakým. Je za ním ale spíš snaha uchovat si tváří v tvář hrůze jakous takous integritu. Znáte to: Když už se na nás ze všech koutů šklebí smrtka, tak jí to aspoň vracejme a šklebme se na ni taky. Nic jiného si, mrcha, nezaslouží.
Takže tyhle moje vtípky o funébrmarších a podobně, to není ignorance zabalená do silných slov. Je to vědomí hrůzy, se kterou bojuji tím, čím to umím nejlíp - vtipem.

Hezké Vánoce a do budoucna Vám přeji, ať se svými tatrami, škodami a ringhofferáky přejíždíte už jen Interpolem hledané zločince, a to navíc ještě vycpané ;-)

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Nehody

Příspěvek od MF » 25.12.2007 19:12

vláčky87 píše:ad žebrooký:
Tatře /jako takové/ je to dnes asi šuma-fuk. Ale i ty se svým humanitárním vzděláním /jak jsem si troufl domyslet/ jistě chápeš, že fyzikální zákony fungují nezávisle na naší vůli.
Neznám nic hroznějšího, než pocity řidiče / či strojvůdce/ kolejového dopravního prostředku který se řítí na něco, před čím nemůže zastavit, Zažil jsem a nikomu nepřeju, ten film se dá těžko zahnat, pomáhá jedině čas a pocit úlevy, pokud to skončilo alespoň přijatelně. Myslím ale, že tady na fóru je dost přispěvatelů, kteří o tom vědí své.
Víme, já jednou přejel Tatrou T3 ožralému pánovi nohu, ale nějak špatně mi z toho zase nebylo. Vlastně vůbec. Asi to bylo tím, že mi ho nebylo líto a navíc byl celostátně hledaný. To horší je to když se řítíš na auto, kde v něm jsou děti, které za debilitu svých rodičů, které to krouhnou před tramvaj nemohou...

Uživatelský avatar
vláčky87
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 12.3.2004 9:55
Bydliště: Praha

Re: Nehody

Příspěvek od vláčky87 » 25.12.2007 16:24

ad žebrooký:
Tatře /jako takové/ je to dnes asi šuma-fuk. Ale i ty se svým humanitárním vzděláním /jak jsem si troufl domyslet/ jistě chápeš, že fyzikální zákony fungují nezávisle na naší vůli.
Neznám nic hroznějšího, než pocity řidiče / či strojvůdce/ kolejového dopravního prostředku který se řítí na něco, před čím nemůže zastavit, Zažil jsem a nikomu nepřeju, ten film se dá těžko zahnat, pomáhá jedině čas a pocit úlevy, pokud to skončilo alespoň přijatelně. Myslím ale, že tady na fóru je dost přispěvatelů, kteří o tom vědí své.

Uživatelský avatar
Jabberwocky
ďábelský pedagog
Příspěvky: 1849
Registrován: 27.5.2005 10:53
Bydliště: Pleased to meet you ... hope you guess my name ;-)

Re: Nehody

Příspěvek od Jabberwocky » 24.12.2007 11:17

trainzjohny píše:...ukazuje brzdnou dráhu T3 na rovině.
Inu, tatra nezná bratra... :-/

gabuliatko
Uživatel
Příspěvky: 2861
Registrován: 10.10.2007 13:22

nehody_1

Příspěvek od gabuliatko » 24.12.2007 2:03

ovce se jeví jako inteligenčně zdatnější
autor evidentne neprojizdel zjara krajem kde chovaji ovce

Zamčeno