Zavedeme znak Pražských tramvají???

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Bylo by vhodné zavést společný znak? a jaký?

Anketa končí za 31.3.2008 21:40

mini placka na špendlík se symbolem foťáčku
4
9%
mini placka na špendlík se zkratkou "prt"
11
24%
větší placka na špendlík s uvedením adresy webu "prt"
4
9%
něco úplně jiného
4
9%
nic nezavádět
13
28%
zavést, ale úplně jiný symbol/způsob
10
22%
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
vláčky87
Uživatel
Příspěvky: 171
Registrován: 12.3.2004 9:55
Bydliště: Praha

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od vláčky87 » 11.2.2008 10:22

ad Pepa:
Foťák má každý Japonec a není šotouš. Visačka není až tak špatný nápad, může si ji připnout každý, když šotí a potom zase sundat, aby nebudil pozornost ostatního publika.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od jara » 10.2.2008 21:56

Absolut píše:Ty trenýrky jsou fakt úchylnej nápad. Dělaly by se i kalhotky s potiskem?
To se nemusíte bát že se vám chceme smát že myslíte i na svojí orosenou broskvičku aby se měla do čeho obléci, když je ted takhle ošklivě porouchaná

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od Pepa » 10.2.2008 21:55

A neni poznávací znamení už to že máme foťák? :lol:

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od Absolut » 10.2.2008 21:51

Ty trenýrky jsou fakt úchylnej nápad. Dělaly by se i kalhotky s potiskem? Nemůžeme přece diskriminovat dámy jako DPMB svoje řidičky :)

Já žádnou visačku nosit na ulici nebudu, je tady na webu moje fotka a to stačí. Ale na sraz je to dobrej nápad.

admirak

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od admirak » 10.2.2008 21:43

Beatlesák píše:Tak jsem zkusil udělat visačku ze vzoru z mého předchozího příspěvku. A hle! Visačka do pouzdra formátu cca 9x7cm je hotova. Je to dobře čitelné a poměrně viditelné, ale jde o to kam si ji připnete.
A ukážeš nám jí? :lol:

admirak

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od admirak » 10.2.2008 21:38

Možná je to rozumný nápad, proč taky ne. Osobně bych se přiklonil k těm vestám, protože připínací placky by podle mě úspěch neměli a nevím jak u některých, ale ty které jsem si vzal z Alofok tramvaje stejnak nakonec zkončili v koši, protože se rozpadli. :lol: Nedokážu si vybavit, jak by asi mohli vypadat, ale myslím, že tisknout na ně nějaký obrázek by bylo asi zbytečný. Prostě nějaký nápis a nick.

Tudíž, také hlasuju pro poslední možnost.

Uživatelský avatar
Beatlesák
Uživatel
Příspěvky: 170
Registrován: 07.4.2005 12:16
Bydliště: Neratovice/Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od Beatlesák » 10.2.2008 21:35

Tak jsem zkusil udělat visačku ze vzoru z mého předchozího příspěvku. A hle! Visačka do pouzdra formátu cca 9x7cm je hotova. Je to dobře čitelné a poměrně viditelné, ale jde o to kam si ji připnete.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od jara » 10.2.2008 21:08

MF píše:On mi pak řekne že vepředu s logem a vzadu s čárovým kódem :P
Nebo vzadu s inventárním číslem :-) Jak mi řekl dnes již člověk, který snámi na foru není. No jo ty jseš jeden z těch, který už mají invertární číslo :-)

Uživatelský avatar
Beatlesák
Uživatel
Příspěvky: 170
Registrován: 07.4.2005 12:16
Bydliště: Neratovice/Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od Beatlesák » 10.2.2008 21:01

Vzor.
EDIT: nejedná se o obrázek na trenýrky

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od MF » 10.2.2008 21:01

Beatlesák píše:Tak trenky, ty má snad každej (většina) vždy. :lol: (vtip)
No tak už vidím, jak se jdu zeptat nějakého fotiče má-li trenýrky.... :lol: On mi pak řekne že vepředu s logem a vzadu s čárovým kódem :P

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od MF » 10.2.2008 21:00

MOp píše:MF: A on tě někdo nepoznává?

Mě tedy poznává lidí více než dost a mnohé z nich neznám. Nemám důvod se ještě více zviditelnovat. Navíc jmeno Pražských tramvají je špiněno všude, kde se dá a kam se člověk podívá. Vše se na ně svádí, takže já opravdu nemám důvod v tomto smyslu cokoliv podnikat a jakkoliv se dále zvýraznovat...

M.
No mě celkem zná už dost lidí, ale sám si vzpomínám na své i cizí začátky... Jednoho dne jsem takhle s R. Marou šotil na Vypichu a kolem nás tam chodil takový nenápadný, slušný chlapec s foťáčkem. No a pak se odhodlal se nás zeptat jestli je přátel dopravy více no a dnes je z něj Trainzjohny...

Uživatelský avatar
Beatlesák
Uživatel
Příspěvky: 170
Registrován: 07.4.2005 12:16
Bydliště: Neratovice/Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od Beatlesák » 10.2.2008 20:59

Tak trenky, ty má snad každej (většina) vždy. :lol: (vtip)

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od MF » 10.2.2008 20:56

Beatlesák píše:A co třeba triko s potiskem jako se navrhovalo na MW? http://metroweb.cz/.../file.php?id=4611 Samozřejmě na téma PrT.
No triko je dobré na nějaké srazy, soutěže apod, ale mě jde o označení, které můžu nosit na čemkoliv. Těžko budu nosit v únoru jen triko :) Dále je mezi námi značné množství tramvajáků a ti na mundůru musí mít nenápadné označení, aby je třeba původně zlý pan dispečer poznal a mohl být pak hodnější - třeba když pana řidiče navštíví nějaký šoutouš že?

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4740
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od MOp » 10.2.2008 20:52

MF: A on tě někdo nepoznává?

Mě tedy poznává lidí více než dost a mnohé z nich neznám. Nemám důvod se ještě více zviditelnovat. Navíc jmeno Pražských tramvají je špiněno všude, kde se dá a kam se člověk podívá. Vše se na ně svádí, takže já opravdu nemám důvod v tomto smyslu cokoliv podnikat a jakkoliv se dále zvýraznovat...

M.

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od MF » 10.2.2008 20:52

Fořtík píše:Hlasoval jsem pro poslední možnost. Pro bezpečnost třeba i fotičů bych zavedl reflexní vesty. Podobné těm, jaké mají třeba novináři - ti tam mají jednduše napsáno PRESS a všem je to srozumitelné. Proto můj návrh je reflexní vesta s velkým nápisem PRT na zádech a s malým náprsem PRT vlevo na prsou v předu. Ale to by asi stálo víc než třicet káčé... :lol:
Nebylo by lepší PRT-ESS :?: Nebo PRT-PRESS :?: Přeloženo do slovenštiny PRT-TLAČ :!:

Zamčeno