Zavedeme znak Pražských tramvají???

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Bylo by vhodné zavést společný znak? a jaký?

Anketa končí za 31.3.2008 21:40

mini placka na špendlík se symbolem foťáčku
4
9%
mini placka na špendlík se zkratkou "prt"
11
24%
větší placka na špendlík s uvedením adresy webu "prt"
4
9%
něco úplně jiného
4
9%
nic nezavádět
13
28%
zavést, ale úplně jiný symbol/způsob
10
22%
 
Celkem hlasů: 46

Uživatelský avatar
Beatlesák
Uživatel
Příspěvky: 170
Registrován: 07.4.2005 12:16
Bydliště: Neratovice/Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od Beatlesák » 10.2.2008 20:51

A co třeba triko s potiskem jako se navrhovalo na MW? http://metroweb.cz/.../file.php?id=4611 Samozřejmě na téma PrT.

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od Fořtík » 10.2.2008 20:45

Hlasoval jsem pro poslední možnost. Pro bezpečnost třeba i fotičů bych zavedl reflexní vesty. Podobné těm, jaké mají třeba novináři - ti tam mají jednduše napsáno PRESS a všem je to srozumitelné. Proto můj návrh je reflexní vesta s velkým nápisem PRT na zádech a s malým náprsem PRT vlevo na prsou v předu. Ale to by asi stálo víc než třicet káčé... :lol:

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Zavedeme znak Pražských tramvají???

Příspěvek od MF » 10.2.2008 20:40

Tak mě napadlo, že i když jsem šotoušem již delší dobu přesto se všichni ještě neznáme, resp. nebyla třeba příležitost se poznat. Dnes např. jsem se mohl setkat na Veletržní s jakousi spolušotouškou pí. či slečnou Holasovou... Proto by možná nebylo od věci mít na oblečení nějaký nenápadný společný symbol - znak. Nic obrovského, jen něco na první pohled viditelného a aby ostatním spoluobčanům toto znamení nic nenaznačovalo (někdo se třeba za šotoušství stydí) 8-) .

Samozřejmě je to věc hlavně Petra, další způsob je financování. Viděl bych to asi takhle: kdo by chtěl znak, tak by si ho musel zaplatit. Cena by mohla být cca 30kč. Nevím přesně.

Zamčeno