Politika a metro

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a metro

Příspěvek od Proxy » 23.8.2009 10:07

Když on je problém, že ti chytří lidé pouze žvaní o politice v hospodě :wink: A pro šikovné vychytralé manažery jsou platy v české politice nízké...

Uživatelský avatar
cwapa
Uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: 05.7.2007 23:08
Bydliště: všude doma

Re: Politika a metro

Příspěvek od cwapa » 23.8.2009 10:04

J*M*B píše:
P_V píše:Ještě že se nynější premiér jmenuje Fischer, to jméno se snad zkomolit nedá. :)
Ale dá, třeba Fuscher (nebylo by to však jednoznačné, tato zkomolenina sedí na většinu politiků, tupohlavů bylo a je v politice mnoho, Tupohlávek jen jeden)
Ale tupců je u nás opravdu hodně.

Uživatelský avatar
J*M*B
Uživatel
Příspěvky: 105
Registrován: 02.4.2008 19:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a metro

Příspěvek od J*M*B » 23.8.2009 6:06

P_V píše:Ještě že se nynější premiér jmenuje Fischer, to jméno se snad zkomolit nedá. :)
Ale dá, třeba Fuscher (nebylo by to však jednoznačné, tato zkomolenina sedí na většinu politiků, tupohlavů bylo a je v politice mnoho, Tupohlávek jen jeden)

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Politika a metro

Příspěvek od P_V » 22.8.2009 23:17

Ještě že se nynější premiér jmenuje Fischer, to jméno se snad zkomolit nedá. :)

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a metro

Příspěvek od demon » 22.8.2009 23:01

m@rtin píše:Jestli někdo hodil vejce na Paroubka, udělal to proto, aby vyjádřil svůj nesouhlas s politikou, kterou tento člověk dělá.
Tak už nám s vajíčkama došlo i Tupohlávka a policie dokonce vyšetřuje.
To jsou nám paradoxy...

P.S. Se divim, že tady tohle téma přežívá... :lol:

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10209
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od 9001 » 05.7.2009 17:29

KGX 63 píše:
9001 píše:Ty seš znalec Josef. :roll: Kdo viděl madarský film Revizoři, tak bych jim dal "koleje" ze Smíchovského nádraží na Radlickou a nebo spíš z NH do Kobylis.

A že to byla "pomsta"? Mě přijde, že normální člověk začíná být obětí "útlaku" každýho pitomce co se mu něco nelíbí. Studenti si projdou Prahou, to samé odboráři, zemědělci pro změnu zablokují dopravu na dálnicích. Kam až tohle dospěje?

Jinak na tomhle případu je krásné vidět kam může demokracie dospět. Zkuste tohohle člověka chytit a zadržet a ještě ten samí Vás zažaluje za omezení svobody :roll:
Nápad sice hezký, ale bohužel neuskutečnitelný :wink:
Jsem zapomněl že u nás nejezdí půlnoční expresy :(

P_V
Uživatel
Příspěvky: 4079
Registrován: 23.11.2003 18:49

Re: Politika a metro

Příspěvek od P_V » 05.7.2009 13:39

Josef: Trochu pochybný respekt na Homo sapiens, něco ve stylu pejska očurávajícího rohy a patníky. Dědeček mi říkával "Jména hloupých na všech sloupích" (což se dá uplatnit i na volební kampaně :) )
trainzjohny: I kdyby se ukázalo že škoda na té zdi nedosáhla těch magických 5000,- a tedy nebyla "nikoli nepatrná", stále mu můžou přišít přestupek s peněžitou pokutou. Měli by, pokud se na to nevy... Trestní rejstřík mu to nepolepí a to by ani nemělo, ale peníze pocítí a snad mu docvakne, že tahle činnost není žádoucí.

Uživatelský avatar
KGX 63
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 30.1.2007 13:16
Bydliště: jižní konečná metra C

Re: Pražské metro

Příspěvek od KGX 63 » 05.7.2009 13:34

9001 píše:Ty seš znalec Josef. :roll: Kdo viděl madarský film Revizoři, tak bych jim dal "koleje" ze Smíchovského nádraží na Radlickou a nebo spíš z NH do Kobylis.

A že to byla "pomsta"? Mě přijde, že normální člověk začíná být obětí "útlaku" každýho pitomce co se mu něco nelíbí. Studenti si projdou Prahou, to samé odboráři, zemědělci pro změnu zablokují dopravu na dálnicích. Kam až tohle dospěje?

Jinak na tomhle případu je krásné vidět kam může demokracie dospět. Zkuste tohohle člověka chytit a zadržet a ještě ten samí Vás zažaluje za omezení svobody :roll:
Nápad sice hezký, ale bohužel neuskutečnitelný :wink:
A právě to je taky jeden z důvodů proč všichni dělají, že nic nevidí! Vem si, že bys jen podrazil tomu utíkajícímu blbovi nohy a on se rozmáznul ve vestibulu. Ještě tě zažaluje za ublížení na zdraví a budeš mu platit bolestné #-o
Já nevím proč v týhle zemi, aby slušný člověk pořád jen doplácel na ukřivděnost některých méněcenných jedinců a ještě jim k tomu nahrává naše legislativa :x

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a metro

Příspěvek od trainzjohny » 05.7.2009 10:06

Zrovna nedávno kolega v metru jednoho "výtečníka" chytil přímo při činu (asi trojice tagů) a případ je nyní řešen PČR a mladík si zkrátil večerní popíjení, neboť skončil v cele (minimálně do rána). Jsem zvědav na kolik bude vyčíslena škoda, neboť zdi jsou v metru potřený tím sajrajtem a tak to šlo dolů celkem dobře, ale každopádně bude mít na krku poškozování cizí věci, nebo jak se tomu teď nadává :)

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Re: Politika a metro

Příspěvek od PvvS » 05.7.2009 9:17

Radsi jsem to oddelil pd metra, uz to moc spolecnyho nemelo.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10209
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od 9001 » 04.7.2009 22:58

Ty seš znalec Josef. :roll: Kdo viděl madarský film Revizoři, tak bych jim dal "koleje" ze Smíchovského nádraží na Radlickou a nebo spíš z NH do Kobylis.

A že to byla "pomsta"? Mě přijde, že normální člověk začíná být obětí "útlaku" každýho pitomce co se mu něco nelíbí. Studenti si projdou Prahou, to samé odboráři, zemědělci pro změnu zablokují dopravu na dálnicích. Kam až tohle dospěje?

Jinak na tomhle případu je krásné vidět kam může demokracie dospět. Zkuste tohohle člověka chytit a zadržet a ještě ten samí Vás zažaluje za omezení svobody :roll:

Josef
problémový jedinec
Příspěvky: 492
Registrován: 24.3.2008 18:10

Re: Pražské metro

Příspěvek od Josef » 04.7.2009 21:41

Ano, přesně tak. Malíři na metru jsou profláknutý. A to dost. Většina, kdo teguje v interieru tramvají, tak je to bez pochyby dopravní fanda. Měl jsem třeba jednoho spolužáka co strašně měl rád metro, a když byla možnost, tak i na obratových kolejích sprejoval, v interieru tegoval (i když je plné lidí), rozřezával sedačky, dělal vejškraby na sklo, sprejoval v tunelech apod. Ti co tegují apod. tak jim nejde o to se zviditelnit před veřejností, ale před svými "kolegy", protože, když někde něco počmárá v podchodě, tak to si moc nevšimnou, ale když počmárá metro, vlak,,,který koliv dopravní prostředek, tak pak jezdí všude a znají ho čím dál víc a dělá si větší respekt před ostatními. Jim šlo především o pomstu, protože jim celou soupravu umyli a ještě ke všemu poslední tak nan ni vylili barvu, a ještě kyž to byla poslední jízda,,,,Například TAOK,,,jeďte kterou koliv soupravou na lince A nebo C a je to snad v každý. A chytit je? Zkuste to,,,vůbec se Vám to nepodaří (nejsou tak blbý, aby se nechaly chytit a metro maj prolezlý snad úplně všude a nezáleží na kamerách. viz poslední jízda. Co já vím, tak i někteří zaměstnanci jim pomáhají.) Sice můžou bejt profláklý, ale dokažte to, že to byly oni :wink:

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od jara » 04.7.2009 20:47

9001 píše:Asi jsem nepozorný čtenář,ale to podstatné zachytil je kamerový systém, respektive obličeje aby bylo po kom pátrat?
Někde jsem četl, že ano. A dokonce myslím že metroweb má na jeho foru soukromou fotku jednoho z těchto mladíků. A někde jsem četl, že se dokonce i ví kde "utočníci" bydlí. A ono co vím z práce tak "malíři" v metru jsou dost profláknutý takže není zas tak velký problém je najít.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10209
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od 9001 » 04.7.2009 20:30

jara píše:Tak jsem se dneska v práci dostal k dennímu hlášení. A opět škoda na soupravě 0.- kč. Ale je tam napsané že případ vyšetřuje policie. Tak třeba opravdu budou obviněni z ohrožení.
Asi jsem nepozorný čtenář,ale to podstatné zachytil je kamerový systém, respektive obličeje aby bylo po kom pátrat?

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražské metro

Příspěvek od jara » 04.7.2009 19:24

Tak jsem se dneska v práci dostal k dennímu hlášení. A opět škoda na soupravě 0.- kč. Ale je tam napsané že případ vyšetřuje policie. Tak třeba opravdu budou obviněni z ohrožení.

Odpovědět