Politika a metro

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Uživatelský avatar
m@rtin
Uživatel
Příspěvky: 598
Registrován: 02.1.2007 19:29
Bydliště: Praha - Ruzyně

Politika a metro

Příspěvek od m@rtin » 02.7.2009 15:38

Pípa:
Házení vajec a házení barvy na rozlučkouvou jízdu metra je sakra rozdíl. Jestli někdo hodil vejce na Paroubka, udělal to proto, aby vyjádřil svůj nesouhlas s politikou, kterou tento člověk dělá. Svržení vlády při předednictví EU a následném pošpinění země před celou Evropou, byla poslední kapka. Vojáci v Afghánistánu, Rathovy diktátorské praktiky na kraji, populismus kombinovaný se lží a mnoho dalšího bylo jen logickým vyústěním toho, co se stalo na Andělu. Jsem taky "mládež" a nelíbí se mi, že mě házíte do jednoho pytle s tím chudákem z Lužin. Když mi bylo 15, taky jsem dělal blbosti, ale plechovky s barvou jsem neházel. Pravda, vajíčko bych si na P & R hodit možná i šel..

Narozdíl proti tomu, co se odehrálo na Lužinách, bylo jen pohou ukázkou lidské malosti a primitivismu. Komu může vadit poslední jízda soupravy metra? Kdo chce zničit práci těch, co se snažili aby souprava vyjela... těch, co ji vyzdobili? stručně - jenom HOVADO

Omlouvám se za příspěvek s politickým obsahem, ale ono to snad s touto dobou a dnešním dnem souvisí.

Odpovědět