Josefův "socka" problém

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

davidtk
Uživatel
Příspěvky: 335
Registrován: 04.1.2008 13:25

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od davidtk » 23.7.2009 21:15

A teď jestli jsem to pochopil ... myslíš tu druhou část? (Josef, jde jen o tvoje projevy tady a moje názory na ně)

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Josefův "socka" problém

Příspěvek od demon » 23.7.2009 21:15

Už zas nejni... :?

davidtk
Uživatel
Příspěvky: 335
Registrován: 04.1.2008 13:25

Re: Josefův "socka" problém

Příspěvek od davidtk » 23.7.2009 21:14

Výýýýborně! =D> =D>

MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

přesun

Příspěvek od MF » 23.7.2009 21:14

tohle není off-topic, spadá to do Výluk a jiných omezených" a do této kategorie Josef spadá...

Mod. TJ - přesunuto z Výluky a jiná omezení

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3140
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Josefův "socka" problém

Příspěvek od trainzjohny » 23.7.2009 21:13

:uklizecka: ták a ve výlukách je zase pořádek

davidtk
Uživatel
Příspěvky: 335
Registrován: 04.1.2008 13:25

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od davidtk » 23.7.2009 21:04

BOŽE! Tohle je diskuse a zase ji vede samozřejmě kdo? Josef. Johny smázni to ;) Sorry, ale takovehle Off-Top sem dlouho neviděl. Btw Josef, co takle po enormně náročné noční si ještě před odchodem vyžehlit věcičky a umejt se? Když už tu je off-top, tak přihodim, ale sem pro smazání (přesouvat nemá dle mého názoru cenu) Socka nejsem, teda samozřejmě já mám definici socky posunutou ;) MHD jezdim cca 4x denně (už nepočítám moje bývalé revizorské povolání) - jo je pohodlnější se škobrtat v luxusu svého vozu, kdy mám průměrnou rychlost v koloně po práglu 10km/h a sežere mi při poskakování 12l/100km (mám Ford Scorpio Mk I '90 a nestydim se za něj, standardně žere 10l/100km) a ještě nemám kde zaparkovat. Radši sednu do MHD a svezu se kam potřebuju a co? Sem tam rychleji než autem. Když Ti lidi smrděj, tak nejezdi a nekomentuj to v dredu, ve kterym to nemá co dělat ;) Howg domluvil sem ... hey it's funny :)

Josef
problémový jedinec
Příspěvky: 492
Registrován: 24.3.2008 18:10

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Josef » 23.7.2009 20:57

demon píše:
Josef píše:O můj vzhled se každých 14 dní starají ve studiu sára v kosmetickém saloně takže bych řekl že budu patřit, k spíš těm slušnějším zjevům,,,
To bude asi věcí úhlu pohledu, nemyslíš.
A o tomhle už opravdu dost.
Už mlčím,,,

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od demon » 23.7.2009 20:55

Josef píše:O můj vzhled se každých 14 dní starají ve studiu sára v kosmetickém saloně takže bych řekl že budu patřit, k spíš těm slušnějším zjevům,,,
To bude asi věcí úhlu pohledu, nemyslíš.
A o tomhle už opravdu dost.

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Fořtík » 23.7.2009 20:54

milbi píše:
Josef píše:
O můj vzhled se každých 14 dní starají ve studiu sára v kosmetickém saloně takže bych řekl že budu patřit, k spíš těm slušnějším zjevům,,,
Slušnějším? Spíše bych řekl zženštělým, ale to je každého věc. Diskuze s metrosexuálem o MHD je naprosto zbytečná, jen by mě zajímalo, proč do MHD vlastně lezete, když auto je pro vás nadevše. Jen tím obtěžujete okolí (nadměrnou koncentrací vůně okolo).
Přemýšlel jsem, jak to napsat, ale milbi to vystihl velmi trefně. Takový vzhled "mužů" se alespoň mě velmi ekluje.

milbi
Uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: 16.5.2009 19:26
Bydliště: Milovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od milbi » 23.7.2009 20:53

Josef píše:
O můj vzhled se každých 14 dní starají ve studiu sára v kosmetickém saloně takže bych řekl že budu patřit, k spíš těm slušnějším zjevům,,,
Slušnějším? Spíše bych řekl zženštělým, ale to je každého věc. Diskuze s metrosexuálem o MHD je naprosto zbytečná, jen by mě zajímalo, proč do MHD vlastně lezete, když auto je pro vás nadevše. Jen tím obtěžujete okolí (nadměrnou koncentrací vůně okolo).

Josef
problémový jedinec
Příspěvky: 492
Registrován: 24.3.2008 18:10

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Josef » 23.7.2009 20:49

demon píše:
Josef píše:Mě stačí jen jednou deně, poněvadč práci mám o patro níž,,,oblečení si žehlím i v průběhu dne,,,tu mám pořád v autě,,,voňavkua apod. aplikuji téměř každou hodinu, včetně úpravy vlasů. Já za volantem nervák nejsem takže,,,,
Tak to potom jo.
Na férovku ti řeknu, že zrovna ty asi mezi těch 95% slušných zjevů patřit nebudeš...
O můj vzhled se každých 14 dní starají ve studiu sára v kosmetickém saloně takže bych řekl že budu patřit, k spíš těm slušnějším zjevům,,,

Josef
problémový jedinec
Příspěvky: 492
Registrován: 24.3.2008 18:10

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Josef » 23.7.2009 20:47

Fořtík píše:Pakliže je Josef metrosexuálem, tak tu pouze ztrácíte čas. Metrosexuálům, jakožto parodiím na muže to v MHD prostě vonět nemůže. Myslím si, že dnes jsme někde úplně jinde, než před lety a pojem antiperspirant, deodorant, parfém nebo voňavka znají až na pár vyjímek téměř všichni.
To možná ano, ale někdo bohužel jen z obrázku,,,

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od Fořtík » 23.7.2009 20:45

Pakliže je Josef metrosexuálem, tak tu pouze ztrácíte čas. Metrosexuálům, jakožto parodiím na muže to v MHD prostě vonět nemůže. Myslím si, že dnes jsme někde úplně jinde, než před lety a pojem antiperspirant, deodorant, parfém nebo voňavka znají až na pár vyjímek téměř všichni.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od demon » 23.7.2009 20:44

Josef píše:Mě stačí jen jednou deně, poněvadč práci mám o patro níž,,,oblečení si žehlím i v průběhu dne,,,tu mám pořád v autě,,,voňavkua apod. aplikuji téměř každou hodinu, včetně úpravy vlasů. Já za volantem nervák nejsem takže,,,,
Tak to potom jo.
Na férovku ti řeknu, že zrovna ty asi mezi těch 95% slušných zjevů patřit nebudeš...

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Výluky a jiná omezení

Příspěvek od demon » 23.7.2009 20:42

Josef píše:MHD jezdím cca 1 denně...Byl jsem v zahraničí, ale ne z toho důvodu, abych pozoroval lidi zda maj mastnou hlavu
Zajímavý, na všechny otázky bych odpověděl stejně jako ty a přesto se tvé a mé zkušenosti s MHD diametrálně liší...
Neříkám, že jsem nikdy neutekl z tramvaje z důvodu větší koncentrace zdravý škodlivých plynů, ale 95% lidí, který v tramvaji potkam, naprosto vyhovuje mým představám o slušném zjevu.
Někde bude chyba, ale tipuju, že v tvém okolí to asi není...

Zamčeno