Prosim o radu

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Prosim o radu

Příspěvek od MF » 25.8.2010 14:51

tramvajista píše:no ja jdu k doktorovi Pasekovi na Prosek Garaze Klicov.a mam na vyber taky jit za doktorkou Malou na Prahu 6 Reinerova.takze se nemusim obavat,ze by brala ze žíly?Díky za info.Těším se,až se budu s váma setkavat.Hezkej večer
Nespletl si se s tím pasekou? Na klíčově je doktor Skopec. Radši jdi za Malou, Ten klíčovskej je *****.

tramvajista
Uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: 01.7.2006 14:51
Bydliště: Praha Ruzyně

Re: Prosim o radu

Příspěvek od tramvajista » 23.8.2010 22:02

no ja jdu k doktorovi Pasekovi na Prosek Garaze Klicov.a mam na vyber taky jit za doktorkou Malou na Prahu 6 Reinerova.takze se nemusim obavat,ze by brala ze žíly?Díky za info.Těším se,až se budu s váma setkavat.Hezkej večer

hawaj
Uživatel
Příspěvky: 55
Registrován: 12.9.2009 13:01

Re: Prosim o radu

Příspěvek od hawaj » 23.8.2010 21:36

Mě brala krev z prstu

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Prosim o radu

Příspěvek od chemik » 23.8.2010 21:09

tramvajista píše:Zdravicko vsem.Nevim,kam bych tohle mohl napsat.Ale mam jen dotaz.Nastupuju jako ridic tramvaje.A zitra jdu pro konecne razitko k doktorovi DP a ma mi brat krev.Krev se bere ze zily? na paži? nebo je to jen krevni obraz z prstu? jde mi o to,ze vysledky docela dlouho trvaj.Diky moc za odpoved.
čéče, myslim, že mi ona podniková doktorka krev onehdá vůbec nebrala

tramvajista
Uživatel
Příspěvky: 22
Registrován: 01.7.2006 14:51
Bydliště: Praha Ruzyně

Prosim o radu

Příspěvek od tramvajista » 23.8.2010 19:23

Zdravicko vsem.Nevim,kam bych tohle mohl napsat.Ale mam jen dotaz.Nastupuju jako ridic tramvaje.A zitra jdu pro konecne razitko k doktorovi DP a ma mi brat krev.Krev se bere ze zily? na paži? nebo je to jen krevni obraz z prstu? jde mi o to,ze vysledky docela dlouho trvaj.Diky moc za odpoved.

Zamčeno