Aktualizační zásahy, novinky

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno

Jak se má dále rozvíjet tram-fórum?

Mělo by se navrátit k prvopočátkům - být pouze tramvajové
55
35%
Mělo by zahrnovat celou MHD - bus, tram, metro, trolejbusy, příměstskou železnici
71
45%
Měla by to být diskuze o dopravě komplexně!
27
17%
jiné řešení
6
4%
 
Celkem hlasů: 159

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 14.1.2005 17:14

Tom píše:Já osobně bych to viděl že hlavním tématům - tramvajím by měla být věnována větší pozornost a přehlednost. Když potřebuju něco staršího najít a už si nepamatuju použitá slova v příspěvku, tak už danou věc těžko dohledám... nebo spíš vůbec...
S tímto názorem bezvýhradně souhlasím. Když se pokusím hledat v jednotlivých sekcích, tak obvykle váhám mei asi 3-5 sekcemi. A obvykle se netrefím. :cry:

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 14.1.2005 17:07

Já osobně bych to viděl že hlavním tématům - tramvajím by měla být věnována větší pozornost a přehlednost. Když potřebuju něco staršího najít a už si nepamatuju použitá slova v příspěvku, tak už danou věc těžko dohledám... nebo spíš vůbec...

MOp

Příspěvek od MOp » 14.1.2005 17:03

Sobý hnusec píše:Jen stručné vysvětlení k anketě: Větší záběr = potenciálně víc diskutujících. Čili otázka zní, zda si tramfórum chce zachovat v podstatě "rodinnou" atmosféru, nebo konkurovat nejmenovanému diskutabilnímu fóru.
a tvuj osobni nazor?

ja si osobne myslim, ze jiz nazev napovida, jake problematice by melo byt venovano, tudiz by melo byt spise konkurentem pouze v jistem oboru, ktery by zde mel byt dostatecne fundovane prezentovan. a nedelat z nej zumpu, kterou z ni v soucasne dobe nejvice dela jisty sergei z liberce.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 14.1.2005 16:58

Jen stručné vysvětlení k anketě: Větší záběr = potenciálně víc diskutujících. Čili otázka zní, zda si tramfórum chce zachovat v podstatě "rodinnou" atmosféru, nebo konkurovat nejmenovanému diskutabilnímu fóru.

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 14.1.2005 16:07

Gagarin píše:Nechtělo by to vyměnit fotky v záhlaví?
Už se stalo. Zde originály:

Uživatelský avatar
Neral
Uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: 19.11.2003 22:46
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neral » 08.1.2005 20:14

Tonda Ježek píše: http://diskuse.mhdcr.biz
Aha, tak v tom případě svůj návrh beru zpět a jsem taky spíš pro to, aby se Tram-fórum věnovalo hlavně tramvajím + nějakým souvislostem s jinými druhy hromadné dopravy, ale něco co by s tramvajemi vůbec nesouviselo, sem asi nepatří, když se diskuze může rozvinout jinde. :)

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 08.1.2005 11:40

PvvS píše:Ostatnio se muzou presounout na "znovurozjizdene" forum mhdcr
Chtěl jsem to zde napsat, ale ty jsi mě předběhl. :P

http://diskuse.mhdcr.biz

MOp

Příspěvek od MOp » 08.1.2005 9:40

jiste jste vsichni pochopili, ze jsem anketu vytvoril ja a prvni moznost zaskrtl take..

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 08.1.2005 9:38

No ja hlasoval pouze pro tramvaje. Je pravda ze server PRT by asi mel mit i odpovidajici forum . Ostatnio se muzou presounout na "znovurozjizdene" forum mhdcr

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 08.1.2005 9:35

Měli by tu být vše o tramvajích všech provozů nejen v ČR jak ve kutečnosti tak i v modelech... :P

Ale to by se museli přejmenovat celé stránky...protože pak by to tram-fórum PrT nebylo....

toť můj názor

MOp

Příspěvek od MOp » 07.1.2005 22:46

9001 píše:Tramvaje souvísí z celou MHD tak nevím proč by se zde nemohlo diskutovat o jiných provozech v jiných městěch.
to samozrejme, ale prvotni tema teto diskuze maji byt tramvaje. posledni dobou se to zde zacina hemzit zeleznicnimi prispevky a offtopicy, a to se mi moc nelibi..

konec predchozi ankety
--------------------------------

Líbí se Vám Jonáš jako tiskový mluvčí?
Ano, jde mu to skvěle 72% [ 13 ]
Ne, nelíbí 0% [ 0 ]
Pro tuto funkci se hodí někdo jiný. 27% [ 5 ]

Celkem hlasů : 18

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 07.1.2005 22:40

MOp píše:toto je diskuzni forum o TRAMVAJICH, nikoliv o MHD.. bohuzel to zde u nich nezustalo.. existuji i jina fora, neni jen toto.. treba krep...
Tramvaje souvísí z celou MHD tak nevím proč by se zde nemohlo dsikutovat o jiných provozech v jiných městěch. (Trolejbusy,stejně jezdí na elektriku :lol:)

MOp

Příspěvek od MOp » 07.1.2005 22:30

Neral píše:Mám takový návrh... Nemohla by se tady zřídit nějaká sekce pro MHD v ostatních městech ČR? Pravda, uznávám, že v ostatních městech člověk většinou na moc tramvají nenarazí, :wink: ale na druhou stranu pod "Tramvajemi v Praze" jsou taky "Ostatní provozy", které toho s tramvajemi tolik společného nemají. A co se týká menších měst, kde třeba je něco, co by stálo za zmínku, tak často vůbec není kam to rozumně napsat.
tramvaje v ruznych mestech cr ti nestaci?

toto je diskuzni forum o TRAMVAJICH, nikoliv o MHD.. bohuzel to zde u nich nezustalo.. existuji i jina fora, neni jen toto.. treba krep...

Uživatelský avatar
Neral
Uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: 19.11.2003 22:46
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neral » 07.1.2005 22:26

Mám takový návrh... Nemohla by se tady zřídit nějaká sekce pro MHD v ostatních městech ČR? Pravda, uznávám, že v ostatních městech člověk většinou na moc tramvají nenarazí, :wink: ale na druhou stranu pod "Tramvajemi v Praze" jsou taky "Ostatní provozy", které toho s tramvajemi tolik společného nemají. A co se týká menších měst, kde třeba je něco, co by stálo za zmínku, tak často vůbec není kam to rozumně napsat.

Pt
Uživatel
Příspěvky: 27
Registrován: 22.5.2004 10:50
Bydliště: Žižkov:o))))

Příspěvek od Pt » 23.11.2004 16:09

Marek Bělor píše:Chtěl bych poprosit. Admina PrT Petra, aby dával na PrTky víc anket. Strašně rád hlasuji v anketách :D .
Ale jestli máš málo času, absolutně chápu, že moje přání nebude vyslyšeno.
Prosim davat pozor na Pt 8-) :lol: :wink:
napraveno :wink:

Zamčeno