MHD vs. majáky, sanitky, hasiči

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:46

Béďa Trávníček píše:
Martin.KT8D5 píše:Co utřel?? Myslíš jako já... Ježiš marja... Ne nebudu ironickej... Nelíbila se mi ta poznámka na hasiče...
No, že se Ti to nelíbilo si nám sem už napsal asi 5x... Dobře, každý máme své názory. Ale beru, že slovo "hovada" byl trochu úlet, ale to se nemuselo řešit hned takovou hádkou...
Když nic jiného, tak jsem se alespoň zasmál nad některými Tvými příspěvky...
Já se popravdě směju nad všema tvejma... :lol:

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:44

MOp píše:bozemuj... stranka kravin jen kvuli jednomu slovicku..

proste si stojim zatim, ze ten ridic mel totalni vypadek mozku, kdyz toto udelal...
Add jedna souhlasim stránka o prdu...
add dvě, řikám ti víš úplný prdlajz co se stalo... Nebo Michale máš i viníka z Karláku už... tváříš se jako by si věděl všechno...

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 08.4.2005 22:43

Martin.KT8D5 píše:Co utřel?? Myslíš jako já... Ježiš marja... Ne nebudu ironickej... Nelíbila se mi ta poznámka na hasiče...
No, že se Ti to nelíbilo si nám sem už napsal asi 5x... Dobře, každý máme své názory. Ale beru, že slovo "hovada" byl trochu úlet, ale to se nemuselo řešit hned takovou hádkou...
Když nic jiného, tak jsem se alespoň zasmál nad některými Tvými příspěvky...

MOp

Příspěvek od MOp » 08.4.2005 22:42

bozemuj... stranka kravin jen kvuli jednomu slovicku..

proste si stojim zatim, ze ten ridic mel totalni vypadek mozku, kdyz toto udelal...

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:38

Béďa Trávníček píše:
Martin.KT8D5 píše:To jsem neřekl... A souhlasím... Ale kdyby to tam nenapsali víš prdlačky...
Jenže tady je ten problém, že to tam napsali... Takže někdo utřel :wink:
Co utřel?? Myslíš jako já... Ježiš marja... Ne nebudu ironickej... Nelíbila se mi ta poznámka na hasiče...

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:37

Rapid píše:http://www.pozary.cz/clanek.asp?id_clanku=3389

V tuhle chvili je podle me zbytecne to resit, hlavne kdyz akorat vite, ze to znicilo sloup(po precteni clanku se dozvite vic). Smysl by to melo, kdyby tady byl nekdo, kdo to primo videl, nebo nekdo, kdo to vysetruje... Treba se ridic skutecne nezachoval spravne, nebo si jel 50km/h a najednou mu tam vbehlo dite, strhnul to na koleje(ono se asi na tech mokrych kolejcih nejlip nebrzdi) a bum... A skutecne rikat, ze jsou hasici hovada je zatim bez smyslu. Liazka je delana na jednoho ridice, takze kdyztak rikat hovado...
souhlsim tak napůl... Zkrátka nazývat požárníky hovady... je trochu moc a to mě rozčílilo...

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:35

Pajda píše:
Martin.KT8D5 píše:Hele jestli měl maják, tak ti může bejt úplně jedno kam jel... protože to stejnak nezjistíš... Jedniný co mi vadí je vypínání a zpínání majáků před křižovatkou....
Sanitky mají mít všechny zapnuté majáčky na dispečinku, tam se to dá kontrolovat.
Tak to kontrolujou blbě teda, sanitky mi pijou krev... a v autě se jich fkat bojim...

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 08.4.2005 22:34

Martin.KT8D5 píše:To jsem neřekl... A souhlasím... Ale kdyby to tam nenapsali víš prdlačky...
Jenže tady je ten problém, že to tam napsali... Takže někdo utřel :wink:

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 08.4.2005 22:33

Martin.KT8D5 píše:Hele jestli měl maják, tak ti může bejt úplně jedno kam jel... protože to stejnak nezjistíš... Jedniný co mi vadí je vypínání a zpínání majáků před křižovatkou....
Sanitky mají mít všechny zapnuté majáčky na dispečinku, tam se to dá kontrolovat.

Uživatelský avatar
Rapid
Uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: 28.1.2004 19:23
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rapid » 08.4.2005 22:32

http://www.pozary.cz/clanek.asp?id_clanku=3389

V tuhle chvili je podle me zbytecne to resit, hlavne kdyz akorat vite, ze to znicilo sloup(po precteni clanku se dozvite vic). Smysl by to melo, kdyby tady byl nekdo, kdo to primo videl, nebo nekdo, kdo to vysetruje... Treba se ridic skutecne nezachoval spravne, nebo si jel 50km/h a najednou mu tam vbehlo dite, strhnul to na koleje(ono se asi na tech mokrych kolejcih nejlip nebrzdi) a bum... A skutecne rikat, ze jsou hasici hovada je zatim bez smyslu. Liazka je delana na jednoho ridice, takze kdyztak rikat hovado...

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:31

radek31 píše:
Martin.KT8D5 píše:Hele jestli měl maják, tak ti může bejt úplně jedno kam jel... protože to stejnak nezjistíš... Jedniný co mi vadí je vypínání a zpínání majáků před křižovatkou....
no vidíš a v tomhle se pleteš, pro použití majáku jsou dost přísná pravidla - rozhodně nějaká cesta na natáčení není tak podstatná, aby se kvůli tomu ohrozil život hromady lidí
To jsem neřekl... A souhlasím... Ale kdyby to tam nenapsali víš prdlačky...

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 08.4.2005 22:30

Martin.KT8D5 píše:Hele jestli měl maják, tak ti může bejt úplně jedno kam jel... protože to stejnak nezjistíš... Jedniný co mi vadí je vypínání a zpínání majáků před křižovatkou....
no vidíš a v tomhle se pleteš, pro použití majáku jsou dost přísná pravidla - rozhodně nějaká cesta na natáčení není tak podstatná, aby se kvůli tomu ohrozil život hromady lidí

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:27

radek31 píše:
MOp píše:za svetla, skoro bez provozu, na tramvajovem telese oddelenym z obou stran obrubniky..

http://www.pozary.cz/clanek.asp?id_clanku=3389
Krátce před osmnáctou hodinou havarovalo hasičské vozidlo Liaz barrandovských hasičů . Při cestě na asistenci při natáčení na Černý most narazili do sloupu v Poděbradské ulici.

to vypadá na naléhavý případ - jestlipak použili maják?
Hele jestli měl maják, tak ti může bejt úplně jedno kam jel... protože to stejnak nezjistíš... Jedniný co mi vadí je vypínání a zpínání majáků před křižovatkou....

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:25

radek31 píše:
Martin.KT8D5 píše:Souhlasím... máš pravdu... Lae zrovna hasiči to dělaj málokdy...
tramvajáci zase málokdy jezdí přes výhybku rychleji, ale to ti nebrání psát co píšeš - ono stačí málo

když už jsme v té debatě, máš vůbec řidičák na cokoliv, protože mi přijde jako bys mluvil jen hodně teoreticky
Věř, že mám.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 08.4.2005 22:25

Martin.KT8D5 píše:
radek31 píše:tramvajáci zase málokdy jezdí přes výhybku rychleji, ale to ti nebrání psát co píšeš - ono stačí málo

když už jsme v té debatě, máš vůbec řidičák na cokoliv, protože mi přijde jako bys mluvil jen hodně teoreticky
Nebavim se. Tohle nemá cenu...
takže bez řidičáku?

Zamčeno