MHD vs. majáky, sanitky, hasiči

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 08.4.2005 22:25

Dneska jsem viděl pěknou scénku. Po Plzeňské ZC jela bez majáčku mimopražská sanitka. Provoz nic moc.
U Zvonu najela na koleje a na Klamovce musela stát za tramvají ve stanici. :lol: Naprosto zbytečně se tam motala.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 08.4.2005 22:24

MOp píše:za svetla, skoro bez provozu, na tramvajovem telese oddelenym z obou stran obrubniky..

http://www.pozary.cz/clanek.asp?id_clanku=3389
Krátce před osmnáctou hodinou havarovalo hasičské vozidlo Liaz barrandovských hasičů . Při cestě na asistenci při natáčení na Černý most narazili do sloupu v Poděbradské ulici.

to vypadá na naléhavý případ - jestlipak použili maják?

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:23

radek31 píše:
Martin.KT8D5 píše:Souhlasím... máš pravdu... Lae zrovna hasiči to dělaj málokdy...
tramvajáci zase málokdy jezdí přes výhybku rychleji, ale to ti nebrání psát co píšeš - ono stačí málo

když už jsme v té debatě, máš vůbec řidičák na cokoliv, protože mi přijde jako bys mluvil jen hodně teoreticky
Nebavim se. Tohle nemá cenu...

MOp

Příspěvek od MOp » 08.4.2005 22:21

za svetla, skoro bez provozu, na tramvajovem telese oddelenym z obou stran obrubniky..

http://www.pozary.cz/clanek.asp?id_clanku=3389

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 08.4.2005 22:21

Martin.KT8D5 píše:Souhlasím... máš pravdu... Lae zrovna hasiči to dělaj málokdy...
tramvajáci zase málokdy jezdí přes výhybku rychleji, ale to ti nebrání psát co píšeš - ono stačí málo

když už jsme v té debatě, máš vůbec řidičák na cokoliv, protože mi přijde jako bys mluvil jen hodně teoreticky
Naposledy upravil(a) radek31 dne 08.4.2005 22:23, celkem upraveno 1 x.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 08.4.2005 22:20

Martin.KT8D5 píše:Ty máš páru??? řídil si něco jinýho než tramvaj??? Jaktože někdo může říct, že hasiči jou hovada a řidiče tramvaje, kterej zaviní nehodu chcete nechat napokoji a děláte z něj chudáka, je to totéž... a pokud píšeš, že si jel tramvají, 80 km / h a slyšel si o stovce, děláš tady krásnou reklamu svému podniku a kolegům, rozum použij i ty, když už se jim oháníš...
začínám toho mít opravdu dost - jen ***** nepochopí co tu už pěkně dlouho píšu - vadí mi tohle ******* zevšeobecňování co předvádíš - je to imho známka nevyspělého chování a měl by ses za to stydět

ano řídil jsem i hodně různých typů aut, ne jenom tramvaj a rozhodně jsem nikde neuvedl nic hanlivého o hasičích

"chcete nechat napokoji a děláte z něj chudáka" - další lež - řidičů tramvaje je podle mě kolem 1400 - kolik jsi jich zažil tohle říkat/psát? tak nemel

"pokud píšeš, že si jel tramvají, 80 km / h a slyšel si o stovce, děláš tady krásnou reklamu svému podniku a kolegům" - ano je pravda, že když člověk jezdí zhruba 15 let skoro každý den tramvají zažije hodně věcí, ale to že jsem jel JEDNOU jako cestující 80 znamená, že v ostatních případech (mnoho a mnoho tisíc jízd) jsem 80 nejel, ale to ty asi nepochopíš
a s tou 100 je jasně uvedeno, že jsem to jen od několika lidí slyšel, počítám, že za skoro 20 let provozu KT8 se to asi i někdy stalo, ale rozhodně to není žádný fakt, kterým by jsi se mohl ohánět

ty už jsi jel někdy v Praze, kde je povolená 50ka vyšší rychlostí? jestli jo tak jsi porušil stejné předpisy - znám případy, kdy se po městě jelo i přes 170km/h a vypovídá to snad o všech lidech v Praze? to je prostě jen demagogie

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:12

MOp píše:martine, ono paklize je tam kvalitni silnice a dostatecne siroka silnice, tak je velice zarazejici, ze jedou po kolejich na zvysenem tramvajovem telese..
tot vse k teto problematice i odemne..
Ale jo,ale nazývat je hovada... To urážíš skoro i mě, neb jsem měl rád soptíka... Mope,ale opět nevíme co tam bylo... totéž s tou vexlí na Karláku... Tohle mě od tebe mrzí.

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:10

radek31 píše:
Martin.KT8D5 píše:"řítit se s náklaďákem "plnym vody" po městě 100 km neni sranda..."
mám v úctě práci hasičů i hromadu jiných povolání, ale taky každý den vidím nebezpečné kousky, co na kolejích předvádí každej ******* s vypnutým majákem (sanitky, "zásahovka" PCO a i různé další nuly) - je to často o život a někdy se divím co všechno jim projde
Souhlasím... máš pravdu... Lae zrovna hasiči to dělaj málokdy...

MOp

Příspěvek od MOp » 08.4.2005 22:07

martine, ono paklize je tam kvalitni silnice a dostatecne siroka silnice, tak je velice zarazejici, ze jedou po kolejich na zvysenem tramvajovem telese..
tot vse k teto problematice i odemne..

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:07

radek31 píše:
Martin.KT8D5 píše:Klídek ať to s tebou nešlehne je to pravda... Neni problém to tu vyhledat, kdo všchno chtěl onomu řidiči odpouštět a jen nucený práce, když jsem řekl o kriminále málem mě tady lynčovli, tak klídek...
velmi rád slyším, že to tu jde vyhledat - na tomto fóru je registrováno 212 lidí, kolik z nich to řeklo, že paušalizuješ? hodně bych se divil kdybys našel 10

jo a btw když píšeš o té zaujatosti, tak s tím más podle mě problém hlavně ty - vždycky automaticky zastáváš názor který je v kontrastu s většinou - někdy by to chtělo použít zdravý rozum místo automatického popírání

jsi na tramvajáckém fóru, tak by byla slušnost se chovat alespoň nestranně a ne nasírat programově všechny kolem

a neboj nešlehne to se mnou, já se tím nijak nevzrušuju, jen nesnáším tyhle laciné výpady od člověka co o tom nemá ani páru
Ty máš páru??? řídil si něco jinýho než tramvaj??? Jaktože někdo může říct, že hasiči jou hovada a řidiče tramvaje, kterej zaviní nehodu chcete nechat napokoji a děláte z něj chudáka, je to totéž... a pokud píšeš, že si jel tramvají, 80 km / h a slyšel si o stovce, děláš tady krásnou reklamu svému podniku a kolegům, rozum použij i ty, když už se jim oháníš...

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 08.4.2005 22:06

Martin.KT8D5 píše:"řítit se s náklaďákem "plnym vody" po městě 100 km neni sranda..."
mám v úctě práci hasičů i hromadu jiných povolání, ale taky každý den vidím nebezpečné kousky, co na kolejích předvádí každej ******* s vypnutým majákem (sanitky, "zásahovka" PCO a i různé další nuly) - je to často o život a někdy se divím co všechno jim projde

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:04

Béďa Trávníček píše:
Martin.KT8D5 píše:Ne-e bylo tam i pár lidí co navrhovali pouze nucený práce, kdežto já kriminál natvrdo...
Nebudu se hádat... Ale podle mě ze sebe chceš za každou cenu udělat chudáka, kterej je napadanehj ostatníma... Tímto příspěvkem končím diskuzi v tomto tématu (pro dnešek) :roll:
Jasně ve svejch dvaceti nepotřebuju nic jinýho... :lol:

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 08.4.2005 22:00

Nicméně dlabu na to,ale nazývat požárníky... Hovadama, je nad moje nervy o tom byl spor, kamarád jezdí u hasičů a můžu vám říct, že řítit se s náklaďákem "plnym vody" po městě 100 km neni sranda...

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 08.4.2005 22:00

Martin.KT8D5 píše:Ne-e bylo tam i pár lidí co navrhovali pouze nucený práce, kdežto já kriminál natvrdo...
Nebudu se hádat... Ale podle mě ze sebe chceš za každou cenu udělat chudáka, kterej je napadanej ostatníma... Tímto příspěvkem končím diskuzi v tomto tématu (pro dnešek) :roll:
Naposledy upravil(a) Béďa Trávníček dne 08.4.2005 22:19, celkem upraveno 1 x.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

MHD vs. majáky, sanitky, hasiči

Příspěvek od radek31 » 08.4.2005 21:59

Martin.KT8D5 píše:Klídek ať to s tebou nešlehne je to pravda... Neni problém to tu vyhledat, kdo všchno chtěl onomu řidiči odpouštět a jen nucený práce, když jsem řekl o kriminále málem mě tady lynčovli, tak klídek...
velmi rád slyším, že to tu jde vyhledat - na tomto fóru je registrováno 212 lidí, kolik z nich to řeklo, že paušalizuješ? hodně bych se divil kdybys našel 10

jo a btw když píšeš o té zaujatosti, tak s tím más podle mě problém hlavně ty - vždycky automaticky zastáváš názor který je v kontrastu s většinou - někdy by to chtělo použít zdravý rozum místo automatického popírání

jsi na tramvajáckém fóru, tak by byla slušnost se chovat alespoň nestranně a ne nasírat programově všechny kolem

a neboj nešlehne to se mnou, já se tím nijak nevzrušuju, jen nesnáším tyhle laciné výpady od člověka co o tom nemá ani páru
Naposledy upravil(a) radek31 dne 08.4.2005 22:02, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno