Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
MF
Uživatel
Příspěvky: 4274
Registrován: 04.3.2007 19:28

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od MF » 10.4.2011 12:11

uzivatel35 píše:Tak když za každou cenu Vinohradskou ne,ta já vás nutit nebudu,tak posílit 51 na 15 minut.Ale jak si myslíte,že bude v budoucnu vypadat noční doprava v Suchdole? Noční linka Suchdol-Divoká Šárka nevím,zda by prošlo. Ale linka Suchdol-Hradčanká-Karlák-Vinohradská-Olšany-Sídliště Malešice by prošlo určitě.
Bude to vypadat asi stejně jako kamkoliv jinam. V noci se na hnojárně nestuduje a tak postačí obsluha úplně stejná jako na Barrandov, Modřany...

a sídliště Malešice? Než budou, tak elektriky přijdou zrušit a přeprava bude pomocí vznášedel.

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od Proxy » 10.4.2011 12:11

Damir Holas píše:
Sirka píše:No snad budou všichni zdejší uživatelé řady 3x víc spokojení až bude interval 20 minut...
Ono se něco takového chystá?? :shock:
Chystá, už jsem to v plánech za poslední rok viděl asi dvakrát, ale zatím dostalo přednost zaplatit prodloužení denního provozu...
Nicméně se v únoru dělal průzkum obsazenosti těch popůlnočních spojů, tak třeba z toho něco vzejde ;-)

Uživatelský avatar
Jakub
Uživatel
Příspěvky: 480
Registrován: 22.12.2007 23:43
Bydliště: Jedno z posledních nádraží, kde jsou komplet mechanická návěstidla.

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od Jakub » 10.4.2011 12:10

A proč řešíš Suchdol, jehož realizace se poslední dobou vzdaluje kamsi do neznáma?

uzivatel35

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od uzivatel35 » 10.4.2011 12:06

Tak když za každou cenu Vinohradskou ne,ta já vás nutit nebudu,tak posílit 51 na 15 minut.Ale jak si myslíte,že bude v budoucnu vypadat noční doprava v Suchdole? Noční linka Suchdol-Divoká Šárka nevím,zda by prošlo. Ale linka Suchdol-Hradčanká-Karlák-Vinohradská-Olšany-Sídliště Malešice by prošlo určitě.

Uživatelský avatar
Damir Holas
Uživatel
Příspěvky: 1564
Registrován: 23.8.2006 17:28
Bydliště: Slánská / Koh-i-noor / Radlická / Zemědělská univerzita

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od Damir Holas » 10.4.2011 9:04

Sirka píše:No snad budou všichni zdejší uživatelé řady 3x víc spokojení až bude interval 20 minut...
Ono se něco takového chystá?? :shock:

Sirka
Uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: 11.6.2005 15:55
Bydliště: Praha 13

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od Sirka » 09.4.2011 20:05

chemik píše:A když už mam dost peněz, abych se mohl opít do němoty, tak bych měl mít i peníze na tágo, což? =D> =D> =D>
Ano, na tágo do Korunní :wink: To jsou problémy, vždyť noční procházka je na vystřízlivění ideální :wink: No snad budou všichni zdejší uživatelé řady 3x víc spokojení až bude interval 20 minut...

Uživatelský avatar
chemik
Uživatel
Příspěvky: 1776
Registrován: 29.5.2009 10:02
Bydliště: Tam, kde jezdí třistačtrnda

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od chemik » 09.4.2011 13:45

9001 píše: Ač tu většinou sdílím jiný názor než většina, tak už i ty mě docela začínáš štvát. Kdy konečně pochopíš, že Vinohradská nepotřebuje noční dopravu. Hodně dobře tam jezdí 11 do noci, o víkendu do 1 ráno a prostě potom se trochu projdeš, bud z Korunní a nebo Seifertovi. Další varianta. Pokud ti to hodně vadí, tak přestat chlastat a pokud to nechceš, tak se přestěhuj.
Ač tu většinou sdílím jiný názor než ty, tak ti musím dát vyjímečně za pravdu. Je to opravdu průšvih, že mezi půl druhou v noci a pátou ráno tam nic nejezdí. A navíc do Korunní je to dálka, to se musí nechat. A když už mam dost peněz, abych se mohl opít do němoty, tak bych měl mít i peníze na tágo, což? =D> =D> =D>

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od 9001 » 09.4.2011 12:44

uzivatel35 píše:To je jedno,stejně mám pravdu.Myslel jsem Vinohradskou.
Ač tu většinou sdílím jiný názor než většina, tak už i ty mě docela začínáš štvát. Kdy konečně pochopíš, že Vinohradská nepotřebuje noční dopravu. Hodně dobře tam jezdí 11 do noci, o víkendu do 1 ráno a prostě potom se trochu projdeš, bud z Korunní a nebo Seifertovi. Další varianta. Pokud ti to hodně vadí, tak přestat chlastat a pokud to nechceš, tak se přestěhuj.

Upřímně co mají říkat v Liberci, Plzni a ono i když se podíváš do vzdálenějších menších pražských sídlišt, tak tam taky nejede noční doprava a zatím všichni přezili...

uzivatel35

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od uzivatel35 » 09.4.2011 11:27

To je jedno,stejně mám pravdu.Myslel jsem Vinohradskou.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od OMH » 08.4.2011 20:29

Prcku, zklamu tě ještě jednou, že nemáš pravdu. Tak mi tu hlavně nebreč!

Úseky s největší obsazeností vozidel:
Náměstí Republiky > Strossmayerovo náměstí (linky 51, 56)
Karlovo náměstí > Jana Masaryka (linky 57, 59)
Karlovo náměstí > Smíchovské nádraží (linka 54)
Václavské náměstí > Olšanské náměstí (linka 58)

(celá zpráva http://www.ropid.cz/tiskove-informace/v ... x1084.html)

Uživatelský avatar
BerryML
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 27.3.2008 16:25
Bydliště: Oni za to nemůžou, to je fáma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od BerryML » 08.4.2011 20:27

uzivatel35 píše:Tak,dnes se na ropidu ukázala hláška,že linka 51 je nejvytíženější (2100 lidí za noc). Takže,kdo měl pravdu,když navrhoval posilu linky přes Bělohradskou.Odpověď je jezdnoznačná:JÁ
Je vidět, že jsi s ní v životě nikdy nejel...
Bělohradská ulice neexistuje...

Děkuji OMH za odkaz na celou zprávu. Bylo mi jasné, že uživatel 35 vytrhl detail z kontextu...
Naposledy upravil(a) BerryML dne 08.4.2011 20:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
OMH
Moderátor
Příspěvky: 1789
Registrován: 23.3.2009 21:11
Bydliště: Praha 1
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od OMH » 08.4.2011 20:24

uzivatel35 píše:Tak,dnes se na ropidu ukázala hláška,že linka 51 je nejvytíženější (2100 lidí za noc). Takže,kdo měl pravdu,když navrhoval posilu linky přes Bělohradskou.Odpověď je jezdnoznačná:JÁ
Nic nového ty " já já já". Průzkum je už staršího data, kdy byl zveřejněn. Na ostatní už správně odpověděl 9001.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od 9001 » 08.4.2011 20:19

uzivatel35 píše:Tak,dnes se na ropidu ukázala hláška,že linka 51 je nejvytíženější (2100 lidí za noc). Takže,kdo měl pravdu,když navrhoval posilu linky přes Bělohradskou.Odpověď je jezdnoznačná:JÁ
To je trochu zkreslující, protože musíš sečíst 57+59 Lazarská - Hostivař, 58+59 Lazarská - Řepy, protože to je posila daných linek.

Máš i jiné linky?

uzivatel35

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od uzivatel35 » 08.4.2011 20:09

Tak,dnes se na ropidu ukázala hláška,že linka 51 je nejvytíženější (2100 lidí za noc). Takže,kdo měl pravdu,když navrhoval posilu linky přes Bělohradskou.Odpověď je jezdnoznačná:JÁ

Pepa z Nuslí
Uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 03.3.2005 20:01
Bydliště: Blízko mě je obratiště Zvonařka a pod mým barákem je vedena železniční trať - tak kde to může být?
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od Pepa z Nuslí » 30.3.2011 15:37

uzivatel35 píše:
Pepa z Nuslí píše:demon: Tady nejde o to, že s ním nesouhlasím. Jde o to, že celkově o problématice pražských linek neví nic.
V Karlíně jsem nedávno byl,nastoupil jsem na Florenci do 24 a jel jsem na Invalidovnu a bylo to opravdu narvaný a to teprve končilo sedlo. A tam to takhle v PD bývá vždy.
Že nic nevím? Možná,že ne,ale zajímalo by mě,co tedy víš ty?
Jaké mají pražské tramvajové linky podle tebe problémy?
To jsem zvědav,co odpovíš?
S Karlínem souhlasím, možná že by to chtělo ještě jednu linku navíc aby to pobralo. Ale zarazila mě noční Vinohradská, tam ty tramvaje už léta v noci nejezdí a nikdo si zatím nestěžoval.
Další zavádění metrolinek nepřipadá v úvahu, dokud budeme mít v pr*eli koleje po celé Praze tak 3 metrolinky je až až.

Zamčeno