Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
uzivatel35

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od uzivatel35 » 30.3.2011 15:06

Pepa z Nuslí píše:demon: Tady nejde o to, že s ním nesouhlasím. Jde o to, že celkově o problématice pražských linek neví nic.
V Karlíně jsem nedávno byl,nastoupil jsem na Florenci do 24 a jel jsem na Invalidovnu a bylo to opravdu narvaný a to teprve končilo sedlo. A tam to takhle v PD bývá vždy.
Že nic nevím? Možná,že ne,ale zajímalo by mě,co tedy víš ty?
Jaké mají pražské tramvajové linky podle tebe problémy?
To jsem zvědav,co odpovíš?

Pepa z Nuslí
Uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 03.3.2005 20:01
Bydliště: Blízko mě je obratiště Zvonařka a pod mým barákem je vedena železniční trať - tak kde to může být?
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od Pepa z Nuslí » 30.3.2011 10:34

demon: Tady nejde o to, že s ním nesouhlasím. Jde o to, že celkově o problématice pražských linek neví nic.

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6698
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od demon » 28.3.2011 20:20

Pepa z Nuslí píše:Byl jsi někdy v Karlíně???????? Ty o této problematice víš akorát pěkný *****.
Ač s uživatelem uživatelem obvykle hrubě nesouhlasim a snažim se na něj nereagovat, tak naopak s vytížeností karlínských linek souhlasim naprosto bezvýhradně.
V PD tam opravdu není co omezovat.

Pepa z Nuslí
Uživatel
Příspěvky: 136
Registrován: 03.3.2005 20:01
Bydliště: Blízko mě je obratiště Zvonařka a pod mým barákem je vedena železniční trať - tak kde to může být?
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od Pepa z Nuslí » 28.3.2011 19:46

uzivatel35 píše:V terénu jsem byl,a přišel jsem na to,že v Karlíně dvě linky se plně využijí,žádné omezování nepřipadá v úvahu.
Byl jsi někdy v Karlíně???????? Ty o této problematice víš akorát pěkný *****. Co se týká relaci Anděl - I.P.P., tak já bydlím u IPP a tam ani tři linky moc nepobírají. Jde o to že tato relace je[/size] VELMI VYTÍŽENÁ A to tvoje sci-fi malování, to je teda fakt vrchol! Nejlepší by bylo kdybys poprosil maminku ať ti koupí pastelky a papíry a kresli si doma to svoje linkové vedení!!!!! Tady akorát nasereš všechny.

orky
Uživatel
Příspěvky: 58
Registrován: 21.2.2008 7:27

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od orky » 27.3.2011 17:17

Tita píše:
Jake píše:A co máš furt s tím k-reportem? Když Ti to tam žerou, tak piš tam. Tady, jak vidíš, nasíráš čím dál tím víc lidí.
Právě že nežerou, vlákno o optimalizaci linkovýho vedení tam před třemi dny zamkli, protože se tamní ultrašoutouši podobného ražení jako místní uzivatel35 hádali mezi sebou až moc :D A teď když to zkouší v jiných tématech, tak tvrdě narážejí :D
Hele, chlapci, buďte hodní, nebo Vám sem nasadíme Bručouna a ten Vám to tu rozcupuje. :) On hrozně miluje tramvajové šotouše, jako většina těch, co tady diskutuje. A pak to Absolut zavře i tady. :) Stačí napsat, že linky od Slivence ukočíme na Barrandově a dát sem odkaz. :twisted:

Tita
Uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 01.12.2005 12:36
Bydliště: Nedaleko posledního vratného trojúhelníku
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od Tita » 27.3.2011 16:57

Jake píše:A co máš furt s tím k-reportem? Když Ti to tam žerou, tak piš tam. Tady, jak vidíš, nasíráš čím dál tím víc lidí.
Právě že nežerou, vlákno o optimalizaci linkovýho vedení tam před třemi dny zamkli, protože se tamní ultrašoutouši podobného ražení jako místní uzivatel35 hádali mezi sebou až moc :D A teď když to zkouší v jiných tématech, tak tvrdě narážejí :D

Jake
Uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: 27.4.2009 20:14

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od Jake » 27.3.2011 16:39

A co máš furt s tím k-reportem? Když Ti to tam žerou, tak piš tam. Tady, jak vidíš, nasíráš čím dál tím víc lidí.

uzivatel35

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od uzivatel35 » 27.3.2011 15:22

V terénu jsem byl,a přišel jsem na to,že v Karlíně dvě linky se plně využijí,žádné omezování nepřipadá v úvahu.

uzivatel35

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od uzivatel35 » 27.3.2011 15:20

trainzjohny píše:
uzivatel35 píše:Copak to nevidíte? Z Anděla na I.P.P. tři linky z Braníku nic? Z Kotlářky tři linky na Spojovací a tradiční spojení Braník-Žižkov nic?
Jestli ono to nebude tím, že spojení Anděl - I.P.P i ty tři linky skoro nestíhaj, zatímco 16 v úseku I.P.P - Bráník vozila asi tak 1 člověka v soupravě.

Vem si brejličky (né ty růžové co máš pořád), vyjeď si ven do města a tak měsíc se celodenně-celotýdenně po Praze ať vidíš jakýma směrama lidi jezdí.
Tak tohle napiš na k-report,až tam nebude nucená pauza od redakce a tam ti to vysvětlí.

Uživatelský avatar
trainzjohny
Moderátor
Příspěvky: 3139
Registrován: 10.9.2006 15:06
Bydliště: Konečná 9,10,16,58,59
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od trainzjohny » 27.3.2011 14:58

uzivatel35 píše:Copak to nevidíte? Z Anděla na I.P.P. tři linky z Braníku nic? Z Kotlářky tři linky na Spojovací a tradiční spojení Braník-Žižkov nic?
Jestli ono to nebude tím, že spojení Anděl - I.P.P i ty tři linky skoro nestíhaj, zatímco 16 v úseku I.P.P - Bráník vozila asi tak 1 člověka v soupravě.

Vem si brejličky (né ty růžové co máš pořád), vyjeď si ven do města a tak měsíc se celodenně-celotýdenně po Praze ať vidíš jakýma směrama lidi jezdí.

7118

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od 7118 » 27.3.2011 14:38

uzivatel35 píše:Copak to nevidíte? Z Anděla na I.P.P. tři linky z Braníku nic? Z Kotlářky tři linky na Spojovací a tradiční spojení Braník-Žižkov nic?
Co sakra chceš? kdyby všechno mělo být podle toho jak si to představuješ,tak by jsme tu musely mít denních linek minimálně 40 a nočních 20 ne :roll: A stejně proč ty tvoje ******* názory píšeš furt sem? Mi s tím stejně nic neuděláme.Pošli ty tvoje názory na vedení DPP třeba,co ti na to schválně řeknou [-o<

uzivatel35

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od uzivatel35 » 27.3.2011 14:17

Copak to nevidíte? Z Anděla na I.P.P. tři linky z Braníku nic? Z Kotlářky tři linky na Spojovací a tradiční spojení Braník-Žižkov nic?

ElWapp
Uživatel
Příspěvky: 537
Registrován: 14.5.2009 19:29

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od ElWapp » 27.3.2011 12:46

uzivatel35: Jestli je tvojí snahou obsloužit v noci každou trať, tak to řekni rovnou. A jestli potřebuješ zabavit, tak zkus vymyslet noční busy do každé autobusové zastávky, to by ti mohlo chvíli vydržet :)

Uživatelský avatar
MOp
Administrátor
Příspěvky: 4737
Registrován: 18.1.2007 22:38
Bydliště: Všude dobře v Konstalu105N nejlíp!
Kontaktovat uživatele:

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od MOp » 27.3.2011 12:38

Jen jsem pristoupil na tvou hru o zmene linek - dat navrh linkoveho vedeni bez jakehokoliv podrobneho vysvetleni. Muj navrh zni "soucasny stav".

Ze tve odpovedi mi stale nejak unika duvod proc linky menit. "lide si na to zvykli" opravdu duvod NENI. PROC chces vracet linky 4,13,16 ? Jake mas pro to duvody? To tam bydlis a vadi ti, ze tam nejzdi? Nebo PROC?

uzivatel35

Re: Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Příspěvek od uzivatel35 » 27.3.2011 12:25

MOp píše:Uzivatel35: Linky 1-26 nechat tak jak jsou. Co ty na to?
Pravda je,že lidi jsou zvyklí,že jim to jezdí,tak,jak jim to jezdí a ani nepočítají,že by se jim mohlo spojení vylepšit. Takže linky 4,13,16 vrátit,jak byly a taky by to byla možnost.

Zamčeno