Noční linkové vedení - připomínky a návrhy

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Honzík
problémový jedinec
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004 11:11
Bydliště: Praha 4 Lhotka
Kontaktovat uživatele:

kamarád

Příspěvek od Honzík » 02.6.2005 11:03

Kamarád si stěžoval že to jezdí jen jednou za hodinu a pěkně narvaný. Tak to asi nebude pravda, že tím nikdo nejezdí

Uživatelský avatar
pawel
Uživatel
Příspěvky: 2384
Registrován: 15.7.2004 23:10
Bydliště: M22 / U8

Příspěvek od pawel » 24.5.2005 20:05

KM: no taková 57 v úseku Laz-Střeš je taky pěkný maso.
nejlepší by bylo ji po zavedení/změně tvé 50,58 vést kolem Hradu, aby se eliminovala čekačka na VS a lidi, co jezdí na Hr :mrgreen: ale tedˇ už si doopravdy řeším svůj šotoušský problém:)))
jinak s 51 souhlas. ono už jen to, že ČV jezdí oklikou přes Stroß místo Chotkovou.

Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Re: Suchdol

Příspěvek od willyjeff » 24.5.2005 9:31

KM píše:...
Kam bys tu zastávku 508 umístil? Do tramvajové???
A proč ne? To se nějak nesmí?

KM

Re: Suchdol

Příspěvek od KM » 24.5.2005 9:27

Honzík píše:Mě by jen zajímalo, jakého idiota napadlo prodloužit intervaly 502 z 30minut na 60minut.¨Chápu, že to tu je o tramvajích, ale také je to noční doprava. A taky nevím, proč linka 508 nemá zastávku noční dopravy Křížová směr Sídliště Stodůlky.
502 jezdila dříve po 40/60 minutách (ano, měla nepravidelný interval), 30 se udělalo, protože to využily garáže Dejvice a odstavná plocha Suchdol, ale teď s tím skutečně nikdo nejezdí.
Kam bys tu zastávku 508 umístil? Do tramvajové???

KM

Příspěvek od KM » 24.5.2005 9:24

dušan píše:[
konstuktivní by to bylo, pokud by jsi chtěl řešit celou noční dopravu a ne jen linku 51, holt když dp v létě zavedl linku 59 aby posílila dopravu do řep, tak je to zase špatně?
.
Ona je noční doprava vesměs vyřešena - ta 51 je téměř jediný aktuální problém, kromě snad dvou možných busových linek. (bydlím na Strossu, taže mi může být ukradená, čili si tu neřeším žádný svůj šotoušský zájem, aby bylo jasno).

MOp

Re: Suchdol

Příspěvek od MOp » 23.5.2005 18:57

Honzík píše:Mě by jen zajímalo, jakého idiota napadlo prodloužit intervaly 502 z 30minut na 60minut.¨Chápu, že to tu je o tramvajích, ale také je to noční doprava. A taky nevím, proč linka 508 nemá zastávku noční dopravy Křížová směr Sídliště Stodůlky.
protoze to vozilo nula nula nic..

Honzík
problémový jedinec
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004 11:11
Bydliště: Praha 4 Lhotka
Kontaktovat uživatele:

Suchdol

Příspěvek od Honzík » 23.5.2005 18:45

Mě by jen zajímalo, jakého idiota napadlo prodloužit intervaly 502 z 30minut na 60minut.¨Chápu, že to tu je o tramvajích, ale také je to noční doprava. A taky nevím, proč linka 508 nemá zastávku noční dopravy Křížová směr Sídliště Stodůlky.

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Příspěvek od dušan » 23.5.2005 18:42

KM píše:Jonáš: Ty mě nečteš. 58 od Hrdlořez z Lazarské přes ND-Starom.-Malostr.-Hradč. na ČV - posílení 51 "druhou větví".
Soupravy- teze, že druhý vůz je jaksi "nehlídán" je falešná. Celá osmdesátá léta to tak šlo. Obvykle při pokusu upozornit na nějakou nepravost i v dosavadním jediném voze se dozvím, co vše řidič nesmí nebo nemá v popisu práce. Koneckonců má pravdu, já bych taky neriskoval.
Kočí: Inu, leckeré DP to tak dělají. Věřím že kdyby nebylo Ropidu, který leccos drží na uzdě, asi bychom se dočkali i v Praze věcí.
i když by nebyl ropid, tak si v dnešní době dp nebude vyhazovat peníze oknem, když je nedostává, letos dostal obzvláště nízkou dotaci a jízdenky již 7 let nikdo nezdražil. kde brát a nekrást?
k soupravám: dříve to šlo, ale dnešním nejoblíbenějším sportem mládeže je hra na toho, kdo zničí víc, a navíc v Praze na to není místo

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Příspěvek od dušan » 23.5.2005 18:37

KM píše:Co kdybyses Dušane zamyslel nad ostatními 99% mého příspěvku a napsal, proč by nemohly jako záloha vyjíždět tři-čtyři vozy a posilovat tu 51?
Ono totiž když někdo usne na vavřínech, tak je to nejlepší cesta do pekel. Pokud chcete dopravu zlepšovat, pak nesmíte být nikdy spokojeni. Pravda, zapomněl jsem, že tohle je především samochvalné fórum, ale měl jsem pocit, že kapka konstruktivního v mém příspěvku je.
Ostatně, docela by mě zajímalo, kolikrát ta X vyjela třeba v posledním týdnu. To by neměl být problém pro zdejší znalce zjistit, ne?
konstuktivní by to bylo, pokud by jsi chtěl řešit celou noční dopravu a ne jen linku 51, holt když dp v létě zavedl linku 59 aby posílila dopravu do řep, tak je to zase špatně?
tady se nikdo nevychvaluje a takovéto podpásovky nejsou fér!!!
a jestli si myslíš, že ti zjistím, kolikrát vyjelo X-ko jako náhrada, tak ani omylem, neboť ať by to bylo 5x nebo desetkrát, tak si najdeš způsob, jak to zase shodit.

kl

Příspěvek od kl » 23.5.2005 13:33

tramvajak píše:
9001 píše:... kvůli Barrandovu a lince 54,protože tam můžou vozy jenom s textilními sedačkami.
To není až tak úplně pravda; 5519 a 5572, který tam můžou jsou jak známo tyristorky, že? A taky na Barrandov smí 5521 - nevím, co má za výzbroj. Tyristorky mají jen omezení rychlosti při jízdě po estakádě DC, jinak nic. Pokud vím, 5519 ani 5572 nebyly nijak upravovány...
ale neměli by nemají textilní sedačky :lol: :lol:

KM

Příspěvek od KM » 23.5.2005 12:42

Jonáš: Ty mě nečteš. 58 od Hrdlořez z Lazarské přes ND-Starom.-Malostr.-Hradč. na ČV - posílení 51 "druhou větví".
Soupravy- teze, že druhý vůz je jaksi "nehlídán" je falešná. Celá osmdesátá léta to tak šlo. Obvykle při pokusu upozornit na nějakou nepravost i v dosavadním jediném voze se dozvím, co vše řidič nesmí nebo nemá v popisu práce. Koneckonců má pravdu, já bych taky neriskoval.
Kočí: Inu, leckeré DP to tak dělají. Věřím že kdyby nebylo Ropidu, který leccos drží na uzdě, asi bychom se dočkali i v Praze věcí.

Uživatelský avatar
Kočí
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: 19.3.2005 14:26
Bydliště: ...příští zastávka Letenské náměstí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kočí » 23.5.2005 12:24

Hele a co takhle srazit interválek na 22 minut? To by se pak tak nehromadili lidi a přetíženého by nebylo nic :-({|=

Jonáš

50

Příspěvek od Jonáš » 23.5.2005 12:23

KM píše:Proboha s jakým provozem fóra???
Nepopisuj fórum v nočních linkách. Jinak chápu, žes o soupravách nemluvils, ale už jsem ty hlasy zaslechl, že by bylo fajn nočky v soupravách a to jsem proti. :evil: Ta první varianta 50 zní dobře, ale tři linky na Řepy? Proč? Průšvih je v tom, že ji nevedeš přes centrální přestupní bod.
Naposledy upravil(a) Jonáš dne 23.5.2005 12:27, celkem upraveno 3 x.

KM

Příspěvek od KM » 23.5.2005 12:22

Ještě Jonáš : i té 54 by pomohla moje 50 - viz níže.
Možná jsem se měl podepsat jinak, zapomněl jsem že tady není důležité CO, ale KDO. :(

KM

Příspěvek od KM » 23.5.2005 12:19

Proboha s jakým provozem fóra???
Jaký soupravy? Použil jsem termín násled. No proto i píšu že by to chtělo o 2-3 vozy a řidiče víc a ten násled by se vracel zpět manipulačně, takže by v té Myslíkově pořád něco bylo.
51 je plná z VN až na ČV, Podbaba tedy nic neřeší, navíc 56 jede poloprázdná a 51 plná.

Zamčeno