Poznáte co je na fotografii?

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 26.6.2005 12:36

Poznejte vůz. Napiště ev,č,
Odpovědi pomocí sz,icq.
Naposledy upravil(a) 9001 dne 26.6.2005 13:09, celkem upraveno 1 x.

KM

Příspěvek od KM » 06.6.2005 13:50

A hele, jak je to o chlastu, taxe žádný příspěvky do jinejch témat nepřeskupujou a nezakazujou, jako že to čtou malý děti a tak všelijak.
A co ty Štěpáne, aspoň trávu, hulíš? :twisted: :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 06.6.2005 13:21

Vzhledem k tomu, že jsem si taky dal do trumpety a jel jsem domů tramvají, musím se ohradit proti tvému názoru, Štěpáne. Není opilec, jako opilec. Ono taky o většině opilců nevíš, protože jsou svým chováním nenápadní a splynou s davem. Bohužel je i hodně těch, co se zhulákaj do němoty.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 05.6.2005 18:44

pawel píše:(při)opilí lidi zkrátka ke koloritu nočních a prvních denních spojů patří :smt002 a pokud někoho vysloveně neobtěžují, něco neničí ap., není podle mě důvodu proti nim jakkoli zasahovat.

:smt048
přesně tak :P

Uživatelský avatar
pawel
Uživatel
Příspěvky: 2384
Registrován: 15.7.2004 23:10
Bydliště: M22 / U8

Příspěvek od pawel » 05.6.2005 18:23

(při)opilí lidi zkrátka ke koloritu nočních a prvních denních spojů patří :smt002 a pokud někoho vysloveně neobtěžují, něco neničí ap., není podle mě důvodu proti nim jakkoli zasahovat.

:smt048

Uživatelský avatar
syverin
Uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: 29.11.2004 14:00
Bydliště: V noci 512
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od syverin » 05.6.2005 14:50

Děkuji. To zní zajímavě. Ovšem na konečné vystupuji zásadně vlastní pomocí.

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 05.6.2005 14:31

Ne. Leda až na konečné. Na trase bych se s tebou asi nezdržoval.

Uživatelský avatar
syverin
Uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: 29.11.2004 14:00
Bydliště: V noci 512
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od syverin » 05.6.2005 14:27

Já taky doufám, že je mi Tvuj názor jasnej, stejně Ti ale podám doplňující otázku: Jedu ze Žižkova z hospody, něco jsem vypil a chci se dostat co nejdříve domů a nebudu zvracet, válet se na podlaze, spát na sedačce.... Budeš mne vyhazovat jen proto, že jsem se opil a jsem "hnusná nacucaná svině", ač nemám v úmyslu nikoho omezovat?
Štěpán píše:Doufám, že je všem můj názor jasnej.
Štěpán píše:Opilec a opilec je to samý. Je to hnusná nacucaná svině, vetšinou nebezpečná okolí a nemá co dělat v tramvaji.
Štěpán píše:Tady v týhle zemi se opilství, případně pití většího množství alkoholu toleruje, místo aby takovými lidmi ostatní opovrhovali.
Štěpán píše:Nebo si snad myslíš, že když se ti narodí dítě, nebo ti někdo umře, tak ti to dává právo opít se a otravovat tím život ostatním?

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 05.6.2005 12:41

Doufám, že je všem můj názor jasnej.
Štěpán píše:Opilec a opilec je to samý. Je to hnusná nacucaná svině, vetšinou nebezpečná okolí a nemá co dělat v tramvaji.
Štěpán píše:Tady v týhle zemi se opilství, případně pití většího množství alkoholu toleruje, místo aby takovými lidmi ostatní opovrhovali.
Štěpán píše:Nebo si snad myslíš, že když se ti narodí dítě, nebo ti někdo umře, tak ti to dává právo opít se a otravovat tím život ostatním?

T6.A5

Příspěvek od T6.A5 » 05.6.2005 12:35

Tonda Ježek píše:Já tedy nejsem ten, který se alkoholu štítí (naposledy jsem by na maturitním večírku). Ale je pravda, že když už jdu na nějakou akci (většinou chodíme do jednoho podniku na Albertově), respektivě když se z ní vracím, tak v MHD žádný bordel nedělám, či ji nijak neznečišťuji. Vždycky se těším na to, až zase tu noční MHD prozkoumám. Ale v poslední době se mi to nějak ne a ne dařit...protože vetšinou se vracím domů až prvními ranními spoji :P
Ale na druhou stranu jsou mi rozhodně milejší takoví, co jedou z nějaké oslavy nebo akce, i když třeba v tý tramvaji dělaj bordel, než když si někdo vedle mě na zastávce zapálí cigaretu a funí mi to přímo do obličeje. Protože tím mi poškozuje zdraví. Naopak když to vezmu do extrému, když mě někdo poblije, tak mě sice naštve, ale mé zdraví nikterak nepoškodí. A tohle si většina lidí neuvědomuje. Tímto však nechci říct, že alkohol není nějak škodlivý a také tím nechci takovéto jednání omlouvat.
To jsi mel videt ty lidi asi dva to nezvladli a jeden vystoupil a hned hodil savli na kavalrce a taen druhy na krematorium motol takze ti rikam ze cesta byla docela zazivna opet.....

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 05.6.2005 11:17

syverin píše:Ad Tonda Ježek: Neboj, ty první ranní přejdou.
Pak to budou první ranní zátahy šejdrů :lol: :lol:

Uživatelský avatar
syverin
Uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: 29.11.2004 14:00
Bydliště: V noci 512
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od syverin » 05.6.2005 11:06

Ad Radek31: To je pak těžký se dohodnout, když každý chápeme stejná slova opačně...
Ad Tonda Ježek: Neboj, ty první ranní přejdou.

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 04.6.2005 23:15

Já tedy nejsem ten, který se alkoholu štítí (naposledy jsem by na maturitním večírku). Ale je pravda, že když už jdu na nějakou akci (většinou chodíme do jednoho podniku na Albertově), respektivě když se z ní vracím, tak v MHD žádný bordel nedělám, či ji nijak neznečišťuji. Vždycky se těším na to, až zase tu noční MHD prozkoumám. Ale v poslední době se mi to nějak ne a ne dařit...protože vetšinou se vracím domů až prvními ranními spoji :P
Ale na druhou stranu jsou mi rozhodně milejší takoví, co jedou z nějaké oslavy nebo akce, i když třeba v tý tramvaji dělaj bordel, než když si někdo vedle mě na zastávce zapálí cigaretu a funí mi to přímo do obličeje. Protože tím mi poškozuje zdraví. Naopak když to vezmu do extrému, když mě někdo poblije, tak mě sice naštve, ale mé zdraví nikterak nepoškodí. A tohle si většina lidí neuvědomuje. Tímto však nechci říct, že alkohol není nějak škodlivý a také tím nechci takovéto jednání omlouvat.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 04.6.2005 23:00

Štěpán píše:Nic z toho, co jsi napsal neomlouvá toho, kdo se opije. Hnusné nacucané svině to jsou kdykoliv se opijou a je fakt jedno, z jakého je to důvodu.
Kdyby se zde vytvořilo prostředí, kde se bude opovrhovat nadměrným pitím alkoholu, tak nebude komu pomáhat. To je to samé, jako když si někdo v USA chce zapálit cigaretu. Opovržení okolní společnosti mu to na veřejnosti prostě nedovolí. A k tomu by podle mě mělo docházet i tady.
Nebo si snad myslíš, že když se ti narodí dítě, nebo ti někdo umře, tak ti to dává právo opít se a otravovat tím život ostatním?
A co se týče pomoci alkoholikům, tak i opovržení ostatními lidmi jim pomůže vyléčit se. Prostět totiž pochopí, že je něco hodně špatně.
Ono takhle se to lehko říká. Dokud to člověk nezažije Sám nevíš jak by si reagoval na obdobné podněty. Také se říká po bitvě je každý generál.

Jinak opovržení spíše lidi utvrdí v tom alkoholu. Když se o toho člověka budeš zajímat a snažit se mu pomoct,tak rozhodně se z toho dostane lépe.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 04.6.2005 22:34

radek31 píše:
syverin píše:????? A když si doma dám 4 piva , jsem sám, koukám na lyžování, nevylezu na ulici a půjdu si potom číst, tak taky omezuju vaše osobní svobody? U kuřáků to pochopím, ten smrad je strašný a nezdravý, ale nechápu, jak slušný člověk, který někde něco jednou za čas oslaví a pak se tramvají vrací domů, vás může nějak omezovat....
nechápu o čem mluvíš, tahle debata je o lidech, kteří obtěžují v tramvaji (hlukem, smradem, tím, že nevystoupí na konečné atd atd) - radši si to přečti od začátku a podívej se na fotky - jezdím do práce často noční tramvají a je fakt super, když tam lidi zvrací a podobně
ale někteří slušní hodí šavli aspoň mimo tramvaj... aspoň že tak...
Jako i mě se třeba nejednou udělalo blbě... i když spíše ne... zas takovej alkoholik nejsem... i kamarádi neblili v tramvaji... a když tak vždycky sem jich vyrazil ven... :lol: A nebo se de pěšky, to probere každýho... nebo stačí sníst jabko a taky to efekt bliva oddálí...

Bezdomovci nyní naštěstí z tramvají mizí... v zimě jich je vždycky požehnaně...

Co je ale děs sou kapsáři kteří operují v noci a brzo ráno... nejednou sem viděl jak si sednou vedle nebo za spícího člověka a úplně ho prošacujou a je jim jedno kdo je vidí...

Zamčeno