Poznáte co je na fotografii?

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 04.6.2005 22:28

syverin píše:To ale vůbec nevyplývá z toho textu pod, zvlášť Štěpánovy příspěvky si pořádně přečti. Tam je o komkoli, kdo se napije, byť žádný bordel nedělá.
Štěpán píše:Nic z toho, co jsi napsal neomlouvá toho, kdo se opije. ...
Kdyby se zde vytvořilo prostředí, kde se bude opovrhovat nadměrným pitím alkoholu, tak nebude komu pomáhat. To je to samé, jako když si někdo v USA chce zapálit cigaretu. Opovržení okolní společnosti mu to na veřejnosti prostě nedovolí. A k tomu by podle mě mělo docházet i tady.
Nebo si snad myslíš, že když se ti narodí dítě, nebo ti někdo umře, tak ti to dává právo opít se a otravovat tím život ostatním?

Uživatelský avatar
syverin
Uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: 29.11.2004 14:00
Bydliště: V noci 512
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od syverin » 04.6.2005 22:19

To ale vůbec nevyplývá z toho textu pod, zvlášť Štěpánovy příspěvky si pořádně přečti. Tam je o komkoli, kdo se napije, byť žádný bordel nedělá. Ti bezdomovci jsou mi také nepříjemní, stejně jako zvracející opilci.
radek31 píše:nechápu o čem mluvíš, tahle debata je o lidech, kteří obtěžují v tramvaji (hlukem, smradem, tím, že nevystoupí na konečné atd atd) - radši si to přečti od začátku a podívej se na fotky - jezdím do práce často noční tramvají a je fakt super, když tam lidi zvrací a podobně

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 04.6.2005 22:11

syverin píše:????? A když si doma dám 4 piva , jsem sám, koukám na lyžování, nevylezu na ulici a půjdu si potom číst, tak taky omezuju vaše osobní svobody? U kuřáků to pochopím, ten smrad je strašný a nezdravý, ale nechápu, jak slušný člověk, který někde něco jednou za čas oslaví a pak se tramvají vrací domů, vás může nějak omezovat....
nechápu o čem mluvíš, tahle debata je o lidech, kteří obtěžují v tramvaji (hlukem, smradem, tím, že nevystoupí na konečné atd atd) - radši si to přečti od začátku a podívej se na fotky - jezdím do práce často noční tramvají a je fakt super, když tam lidi zvrací a podobně

Uživatelský avatar
syverin
Uživatel
Příspěvky: 947
Registrován: 29.11.2004 14:00
Bydliště: V noci 512
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od syverin » 04.6.2005 21:58

????? A když si doma dám 4 piva , jsem sám, koukám na lyžování, nevylezu na ulici a půjdu si potom číst, tak taky omezuju vaše osobní svobody? U kuřáků to pochopím, ten smrad je strašný a nezdravý, ale nechápu, jak slušný člověk, který někde něco jednou za čas oslaví a pak se tramvají vrací domů, vás může nějak omezovat....
radek31 píše:
Štěpán píše:Nic z toho, co jsi napsal neomlouvá toho, kdo se opije. ...
Kdyby se zde vytvořilo prostředí, kde se bude opovrhovat nadměrným pitím alkoholu, tak nebude komu pomáhat. To je to samé, jako když si někdo v USA chce zapálit cigaretu. Opovržení okolní společnosti mu to na veřejnosti prostě nedovolí. A k tomu by podle mě mělo docházet i tady.
Nebo si snad myslíš, že když se ti narodí dítě, nebo ti někdo umře, tak ti to dává právo opít se a otravovat tím život ostatním?
souhlas

víte co se říká o demokracii a jak se liší od anarchie - "moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého"
A kromě toho, jsou dva druhy pocitů, kterým se vyhýbám jako čert kříži. Tedy závist a opovržení.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 04.6.2005 21:42

Štěpán píše:Nic z toho, co jsi napsal neomlouvá toho, kdo se opije. ...
Kdyby se zde vytvořilo prostředí, kde se bude opovrhovat nadměrným pitím alkoholu, tak nebude komu pomáhat. To je to samé, jako když si někdo v USA chce zapálit cigaretu. Opovržení okolní společnosti mu to na veřejnosti prostě nedovolí. A k tomu by podle mě mělo docházet i tady.
Nebo si snad myslíš, že když se ti narodí dítě, nebo ti někdo umře, tak ti to dává právo opít se a otravovat tím život ostatním?
souhlas

víte co se říká o demokracii a jak se liší od anarchie - "moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého"

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 04.6.2005 21:38

Nic z toho, co jsi napsal neomlouvá toho, kdo se opije. Hnusné nacucané svině to jsou kdykoliv se opijou a je fakt jedno, z jakého je to důvodu.
Kdyby se zde vytvořilo prostředí, kde se bude opovrhovat nadměrným pitím alkoholu, tak nebude komu pomáhat. To je to samé, jako když si někdo v USA chce zapálit cigaretu. Opovržení okolní společnosti mu to na veřejnosti prostě nedovolí. A k tomu by podle mě mělo docházet i tady.
Nebo si snad myslíš, že když se ti narodí dítě, nebo ti někdo umře, tak ti to dává právo opít se a otravovat tím život ostatním?
A co se týče pomoci alkoholikům, tak i opovržení ostatními lidmi jim pomůže vyléčit se. Prostět totiž pochopí, že je něco hodně špatně.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10208
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 04.6.2005 20:58

Že ty nepiješ je tvůj názor,ale nepochopil jsi podstatu. Ten otec má obrovskou radost a zkrátka to chce oslavit. To samé je třeba tradiční "loučení se svobodou" atd. A je mnoho dalších důvodů,proč lidi pijou. Třeba rozvod,umrtí blízkého a to jsou pro tebe taky tvoje slova hnusné nacucané svině.

Jinak,když do toho člověk spadne,tak proč s ním opovrhovat. Spíš mu pomoci se z toho vyhrabat,podpořit ho. Většina známých herců byla na protialkoholní léčbě a byli a jsou u také u nás.

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 04.6.2005 20:34

Chudák dítě, kterýmu se narodí takovej otec.
Ty jsi nádhernej příklad toho, proč je tolik opilců. Tady v týhle zemi se opilství, případně pití většího množství alkoholu toleruje, místo aby takovými lidmi ostatní opovrhovali. A dokud to bude takhle, tak budou pořád v tramvajích jezdit takový lidé, které chceš vyhazovat. Proč by nejezdili, když je to stejně většině lidí jedno.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10208
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 04.6.2005 20:29

Štěpán píše:Není nad optimismus, ale předpokládám, že v tomhle jsou tramvajáci spíš realisti. Zajímalo by mě, kam by jsme až dojeli s tím opilcem, než by si pro něj přijeli policajti. To by bylo překvápko, kdyby se vzbudil ve vozovně. :)
Opilec a opilec je to samý. Je to hnusná nacucaná svině, vetšinou nebezpečná okolí a nemá co dělat v tramvaji.
Já mám zkušenost s policií. Řidič zavolal a za 15 - 20 minut tam policie byla.
Jestli chceš jiné rozdělení opilců.
1)Agresivní-to jsou ty co popisuješ.
2)veselý- ty se smějou, dělají bordel,třeba zpěvem a hlasitím pokřikováním,ale nejsou nebezpeční.

Nemůžeš je všechny házet do jednoho pytle.Hlavně je mezi námi více lidí,kteří pijí alkohol příležitostně. Třeba se někomu narodí dítě,tak jde oslavovat do hospody s kámošema a nějak se musí dostat domů :wink: Autem by to jaksi moc nešlo.

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 04.6.2005 20:24

Není nad optimismus, ale předpokládám, že v tomhle jsou tramvajáci spíš realisti. Zajímalo by mě, kam by jsme až dojeli s tím opilcem, než by si pro něj přijeli policajti. To by bylo překvápko, kdyby se vzbudil ve vozovně. :)
Opilec a opilec je to samý. Je to hnusná nacucaná svině, vetšinou nebezpečná okolí a nemá co dělat v tramvaji.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10208
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 04.6.2005 20:18

Stavit můžu není problém :wink: Ale když jste viděli, že je to na dlouho ,tak proč se s tím opilcem obtěžovali,když nejde vyhodit tak si zavolám dispečink,at pošlu MP. Jinak většinou stačí na bezdomovce zařvat a vyleze a to v Lazarský jde. :wink:

Sem se s tou 58 překoukl,viděl jsem Sídliště Řepy(konečná) Hold digitál se nemá s BUSE moc v lásce.

Je opilec a opilec. Dnes jsem potkal člověka v obleku jak spal v lince 10.(jediný komu nevadil odklon :lol: )Měl na sobě vizitku z maturitního plesu.

T6A5

Příspěvek od T6A5 » 04.6.2005 20:14

9001 píše:
Štěpán píše: Jo to jo. 15 minut jsme ho tam budili tím, že jsme mu dupali a pískali u hlavy. :x
No to je neštěstí. Tak si trochu více připil. To se hold někdy stane.

Jinak nevím co je zábavné na fotografování našich spoluobčanů bez domova. Spíš jste je měli vyházet na Lazarský,aby se slušným cetujícím lépe cestovalo.(linka 59 přijíždí do Lazarské jako první)
Stane ano,ale musi to mit pod kontrolou a ne jako tenhle ze ani nevedel jak se jmenuje a jak se dostal do tarm,a ze si plete policajtske auto s taxikem :lol:

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 04.6.2005 20:06

No, ono zabít 15 minut z BP snahou o vyhození jednoho cestujícího není zrovna nejlepší zábava. Natož abysme vyhazovali opilce už na Lazarský. Ale možná by jsi se mohl někdy stavit a ukázat jak na to. :wink:
Co je na tom tak srandovního? Popravdě moc nevím. Akorát se mi dost líbí ukazovat, co všechno může beztrestně jezdit MHD. Ono vysmívat se opilcům je pro mě dost dobrá zábava. :)
Jinak tvůj postřeh o 59 je sice zajímavý, ale nevím, co jsi tím myslel. My jsme jezdili na 58.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10208
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 04.6.2005 19:56

Štěpán píše:
9001 píše:Ten poslední mi přijde jako hodně společensky unaven než jako houmles :wink:
Jo to jo. 15 minut jsme ho tam budili tím, že jsme mu dupali a pískali u hlavy. :x
No to je neštěstí. Tak si trochu více připil. To se hold někdy stane.

Jinak nevím co je zábavné na fotografování našich spoluobčanů bez domova. Spíš jste je měli vyházet na Lazarský,aby se slušným cetujícím lépe cestovalo.(linka 59 přijíždí do Lazarské jako první)

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 04.6.2005 19:43

9001 píše:Ten poslední mi přijde jako hodně společensky unaven než jako houmles :wink:
Jo to jo. 15 minut jsme ho tam budili tím, že jsme mu dupali a pískali u hlavy. :x

Zamčeno