T3R, T3G

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Boleár

konečně je ta obluda pryč!

Příspěvek od Boleár » 26.2.2006 23:46

Asi se Vám to tu dámy a pánové, vážení spoluobčané nebude líbit ale já prahlašuji: konečně 8205 sešrotovali... Tramvajáci jedné vozovny to již s námi zapili a náš tým Vás srdečně pozdravuje. Boleár Vám také říká, že tu jste všichni hodně moc naivní, tedy chci říci, že se chováte jako když malému dítěti vemou hračku. Ten vůz neměl skoro žádná pozitiva, bylo to zrezlé strašidlo. Je dobře že je konečně pryč. Ufff...

S pozdravem Váš Boleár


ps.: nemažte mé příspěvky

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 24.2.2006 20:21

i.am.good píše:Cedulky zákaz vstupu nepovolaných osob, společně s obrázkem "zákaz focení" jsou namontované něco přes dva měsíce...někdy v prosinci je tam dělali. A k tomu, že někdo nemohl najít 8205: od středy je na 6.koleji na stanovišti mimořádných oprav. Od té středy tam je neustále. Takže, ten, co jí nenašel, asi hledal málo. :)
Btw.: električka je to pěkná moc, teda spíš byla, ale když jsem se koukal na ten panel a vůbec, v jakém stavu to přišlo z vozovny...děs..to už byl vrak. Kontrolky na panelu vykradený, celej panel nějkak divně "rozebranej", střední dveřní prostor bez motorku (kam se poděl, když na jinou tramvaj v Praze se nehodí??). Prostě šílenost. Nisméně jsem se shodl s ostatními pracovníky dílen, že kdyby do ní podnik naraval tak 200tis., tak se mohla po elektrice opravit a mohla jezdit pár let dál .)
Omlouvám se za zprávu kterou jsem vyhodil. Problém byl někde na půl. Máš pravdu že tam je. S focením v ústředních dílnách je to vůbec špatný. A to jak jsi psal že to z vozovny došlo tak jak to došlo. Máš pravdu o tom se už prej mluví ve vozovně Strašnice. A že jim prej někdo zadal, že co se hodí na vůz 8200 tak si mají nechat. Nevím co je na tom pravdy. Dále pak jak píšeš že se mohla udělat malá reko. Nevím v jakém stavu je skříň ale už jsem slyšel od více lidí toto "stačilo do toho dát Alstom. A mohlo to jezdit dál".

i.am.good

Příspěvek od i.am.good » 24.2.2006 16:14

Cedulky zákaz vstupu nepovolaných osob, společně s obrázkem "zákaz focení" jsou namontované něco přes dva měsíce...někdy v prosinci je tam dělali. A k tomu, že někdo nemohl najít 8205: od středy je na 6.koleji na stanovišti mimořádných oprav. Od té středy tam je neustále. Takže, ten, co jí nenašel, asi hledal málo. :)
Btw.: električka je to pěkná moc, teda spíš byla, ale když jsem se koukal na ten panel a vůbec, v jakém stavu to přišlo z vozovny...děs..to už byl vrak. Kontrolky na panelu vykradený, celej panel nějkak divně "rozebranej", střední dveřní prostor bez motorku (kam se poděl, když na jinou tramvaj v Praze se nehodí??). Prostě šílenost. Nisméně jsem se shodl s ostatními pracovníky dílen, že kdyby do ní podnik naraval tak 200tis., tak se mohla po elektrice opravit a mohla jezdit pár let dál .)

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 24.2.2006 16:06

Já se jenom směju jak všichni hudrujou, jak máme neschopný a blbý vedení DP, resp. Magistrátu, ale zajímalo by mě, jak to těm papalášům "oplatíte" při volbách...

Afenot
Uživatel
Příspěvky: 120
Registrován: 17.11.2003 20:21
Bydliště: vesmír, Sluneční soustava, Země, Evropa, střední Evropa, Česká Republika, hlavní město Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Afenot » 24.2.2006 15:21

Myslim, že tam je už dýl, páč sem zákaz focení viděl již při vstupu do haly :)

Uživatelský avatar
6432
Uživatel
Příspěvky: 207
Registrován: 08.4.2004 11:33
Bydliště: Opatovské okolí, k nejbližší tram 9 nebo 10 min jízdy busem

Příspěvek od 6432 » 24.2.2006 14:35

To nařízení o zákazu focení bylo vydáno těsně před převozem 8205 a nebo to už platí X let???
A pokud už to platí X let, jaktože zde na stránkách vídám každý měsíc aktuality z ÚD a fotky odstrojených tramek?? (v tom případě klobouk dolů tomu, kdo se to tam odvážil fotit... :lol: :shock: :o )

Afenot
Uživatel
Příspěvky: 120
Registrován: 17.11.2003 20:21
Bydliště: vesmír, Sluneční soustava, Země, Evropa, střední Evropa, Česká Republika, hlavní město Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Afenot » 24.2.2006 13:48

jara píše:TAk vůz už prej v dílnách není. A ani po něm není památky!!!!!!!!!! Obavám se nejhoršího. Přes noc šlo do tuhého!!!!!!!! amen :roll: jinak tady je to pěkně napsané http://www.ospea.cz/clanek.php?page=294
Vůz v dílnách je, odstrojuje se, dneska jsem tam byl a viděl ho.

Uživatelský avatar
Paulie
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 20.6.2005 13:34

Příspěvek od Paulie » 24.2.2006 0:09

izzy píše:Jestli se nepletu v Praze neni vyzbroj TV8 prilis rozsirena jako v Brne ci Ostrave...takze je to atyp a to ne vnejsim vzhledem ale vnitrnostma...
No dobře,ale při reko na PVčko se tam ta nová výzbroj stejně cpát bude,alespoň mohli nechat (a taky ušetřit) kastli..

Uživatelský avatar
izzy
Uživatel
Příspěvky: 190
Registrován: 28.5.2005 15:03
Bydliště: Brno, Ostrava (VSB-TU)

Příspěvek od izzy » 23.2.2006 23:27

Jestli se nepletu v Praze neni vyzbroj TV8 prilis rozsirena jako v Brne ci Ostrave...takze je to atyp a to ne vnejsim vzhledem ale vnitrnostma...

Uživatelský avatar
Sheep
Uživatel
Příspěvky: 325
Registrován: 06.1.2006 23:37
Bydliště: Slovensko, Kosice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheep » 23.2.2006 17:27

Paulie píše:Třeba si jí někdo zašil domu do obýváku (např. p. H. :lol: ),viděl ste někdo její autogenizaci?
presne tak dakto si ju doviezol do zahrady a tam ma teraz letny kutik :D

a teraz dost srandy

a koli comu ju znicili?nechce sa mi citat celu temu a vyzerala uplne slusne a v pohode, nove veci, cista, pekna elektricka nechapem.zeby komunisticky rozhodca na cele? :?: :cry:

Uživatelský avatar
Paulie
Uživatel
Příspěvky: 153
Registrován: 20.6.2005 13:34

Příspěvek od Paulie » 23.2.2006 17:05

Třeba si jí někdo zašil domu do obýváku (např. p. H. :lol: ),viděl ste někdo její autogenizaci?

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Re: 8205 budiš ji tramvojevé nebe nakloněno příznivě

Příspěvek od jara » 23.2.2006 16:57

david pecina píše:pepo nesmutni...už se staví na jeji památku model. btw a co to bydliště??????
CO ja vím tak modelů už je několik jen každej má ev.číslo 8205. :lol: :lol: :lol:

david pecina

8205 budiš ji tramvojevé nebe nakloněno příznivě

Příspěvek od david pecina » 23.2.2006 16:47

Pepa píše:Včera po humbuku se vydal jít fotit do ÚD P.Fojtík a nenašel ji tam a byl tam asi po třech hodinách a celej vůz by nestihli, mě se to nezdá celý už od toho přetahu, někdo to chce prostě rychle smést ze stolu a bez svědků.
pepo nesmutni...už se staví na jeji památku model. btw a co to bydliště??????

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 23.2.2006 16:05

Včera po humbuku se vydal jít fotit do ÚD P.Fojtík a nenašel ji tam a byl tam asi po třech hodinách a celej vůz by nestihli, mě se to nezdá celý už od toho přetahu, někdo to chce prostě rychle smést ze stolu a bez svědků.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 23.2.2006 16:03

Pepa píše:To, že se nepodařilo vůz najít ještě neznamená že tam neni. Kde jinde by byl? A pochybuju že by se povedlo ho za tři hodiny totálně sešrotovat.
On když někdo chce tak to i z tepla kanceláře dokáže. Aby to šlo. Celé dílny na tom dělají aby to šlo rychle do ......

Zamčeno