T3R, T3G

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 18.4.2006 22:16

Mno 8200 to má už také sečtené :cry: Budu informovat během týdne co s ní bude.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 17.4.2006 18:27

Tita píše:Čistě hypoteticky:Mohl by vůz 8200 se svojí výzbrojí na Barrandov :?:
imho nejde o výzbroj, ale její chlazení
pokud se nepletu, tak 8200 má normální MG, takže při výpadku napájení musí zastavit -> nemůže na Barrandov (samozřejmě je pár vozů, které mají extra povolené jezdit na Barrandov, ale 8200 mezi nima není a nebude - neexistuje pro to žádný důvod)

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 17.4.2006 18:22

Tita píše:Čistě hypoteticky:Mohl by vůz 8200 se svojí výzbrojí na Barrandov :?:
Pokud vím, tak problém, že některé typy tramvají nesmí na Brrndov není ve výzbroji, ale v chlazení - bohužel nevím jaké chlazení má T3G...
Mimochodem, v praxi se dá uskutečnit leccos co teoreticky není možné a naopak, např. T3SUCS si loni v zimě vyjela na Barrandov a nic jí nestalo :wink:

Tita
Uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: 01.12.2005 12:36
Bydliště: Nedaleko posledního vratného trojúhelníku
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tita » 17.4.2006 17:37

Čistě hypoteticky:Mohl by vůz 8200 se svojí výzbrojí na Barrandov :?:

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 14.4.2006 16:28

Téměř hotovo...chybí akorát dodat desku s elktronikou dálkového ovládání, v úterý je nějaká kontrola BOZP v dílnách, takže ve středu by se mělo přesouvat. :)

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 12.4.2006 15:36

raději anonymně: oki, čekám :))) - a nerozkrádám, pouze přesouvám :D
Aktuálně: vše co má premávat už premává :)) Takže zítra se budou dělat obvody dálkového ovládání + baterie + nabíjení. Už v brzské době by se mělo čelíčko přesunout na místo určení - parčík před Opravnou tramvají. Zkusím si půjčit foťák a udělat foto ještě před přesunem .)

A kdyby někdo chtěl, tak se mi tu ještě válí deska s diodami z přestavníku výhybky (ono se to nezdá, ale když to člověk má kousek od sebe, tak diody svítí jak blázen :)) Napájí se to 24V, pak je tam pár svorek -na šipku vlevo, rovně, vpravo a blikání :)
Takže kdyby jste chtěli, jsem na ICQ.

raději anonymně

Příspěvek od raději anonymně » 12.4.2006 9:57

I.am.good píše:Demon: tak ty asi ne, ale kdyby náhodou jo, tak už si radši hledám novou práci - očekávám výpověď.
Jinak dnes - skoro nic viditelně se neudělalo, jen se mi podařilo zprovoznit dveře :)) Ale je to zapojené úplně primitivně, jen přes dvě relátka :)). Dveřní počítač byl zamítnut - prý by ty venkovní podmínky nevydržel, navíc rozchodit ho by bylo na dost dlouho. Z toho vyplývá - je k dispozici 1ks dveřní počítač BODE, má na sobě krásně napsáno StraBenbahn Prag, je tam procesor Siemens, v Praze byly pouze tři, jeden někam zmizel, druhý se zdemoloval po pádu na zem :), třetí mi tu leží na skříni . Jasný unikát .) :)) Takže zájemci pište (prosím pouze mail)
Tak ty nám rozkrádáš majetek v kapitalistickém vlastnictví??Jen počkej zajíci :twisted:

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 11.4.2006 15:34

Demon: tak ty asi ne, ale kdyby náhodou jo, tak už si radši hledám novou práci - očekávám výpověď.
Jinak dnes - skoro nic viditelně se neudělalo, jen se mi podařilo zprovoznit dveře :)) Ale je to zapojené úplně primitivně, jen přes dvě relátka :)). Dveřní počítač byl zamítnut - prý by ty venkovní podmínky nevydržel, navíc rozchodit ho by bylo na dost dlouho. Z toho vyplývá - je k dispozici 1ks dveřní počítač BODE, má na sobě krásně napsáno StraBenbahn Prag, je tam procesor Siemens, v Praze byly pouze tři, jeden někam zmizel, druhý se zdemoloval po pádu na zem :), třetí mi tu leží na skříni . Jasný unikát .) :)) Takže zájemci pište (prosím pouze mail)

Uživatelský avatar
Predseda
Uživatel
Příspěvky: 85
Registrován: 17.3.2005 9:51
Bydliště: Žumpa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Predseda » 11.4.2006 10:06

To je ale magorárna! Ale je mi jí líto, byl to přece jenom unikát :(

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6706
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 11.4.2006 9:58

I.am.good píše:(tipněte si, kdo ho bude mít :D:D:D)
Že by já ? Docela se ti to povidlo, vypadá to hezky... 8-)

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 10.4.2006 19:59

Dnes - doplnil jsem kontrolky+ovladače na panelech (vykradené od strašnických), zprovoznil čelní světlomety, osvětlení kabiny, demontoval transparent, tam přijde nápis OPRAVNA TRAMVAJÍ - jestli se jim to podaří - jinak Ústřední dílny DP. Zítra osvětlení transparentu, budou se řešit dveře (mají být funkční) ovládání světel+ transparentu bude na dálkové ovládání (tipněte si, kdoi ho bude mít :D:D:D)

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 04.4.2006 15:46

.
Naposledy upravil(a) I.am.good dne 08.3.2008 10:44, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 03.4.2006 20:12

I.am.good píše:Zítra začínám prasit to čelo 8205 :D Takže do konce týdne cca by to mohlo být hotové, a vzhledem k tomu, že to vedení chce vidět venku co nejdříve, tak počátkem příštího týdne by mohlo být o jeden unikátní objekt pro šotouše víc :))
Můžu poprosit o aktuální foto až to budeš zítra prasit? :lol: Děkuji.

Quetzalcoatl

Pomníček

Příspěvek od Quetzalcoatl » 03.4.2006 18:54

Chtělo by to pod to čelo dát nějakou slušnou žulovou destičku (Nezapomeneme atd...) a nějaké kytky. Sice by to venku moc dlouho nevydrželo, ale legrace by to byla. :lol:

I.am.good

Příspěvek od I.am.good » 03.4.2006 17:47

.
Naposledy upravil(a) I.am.good dne 08.3.2008 10:44, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno