Nová podoba

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 14.4.2005 18:53

MOp píše:
Štěpán píše:Paráda. =D> Dokonce se mi teď začala víc líbit ta světle modrá. Připadá mi, že je tady o něco modřejší odstín než na prt.cz.
Jediné, co mi tady chybí, je sekce: Smazané příspěvky. Podle mě by tu něco takového mělo být, abysme věděli, co je pryč.

A taky mi dost chybí pár užitečných příspěvků. Třeba mojí oblíbenou sekci: Výcvik řidičů tramvají jste skrouhli až moc. :?

A poslední kritika. Jak jste promazávali příspěvky? Zmizelo spousta užitečných příspěvků, ale spousta OT zůstalo. Mrkněte do sekce Železniční doprava.
je toho pryc vic, nez si myslis.. bylo zde cca 8000 prispevku a nyni jich je necela 1000..
také jsou díky tomu zajímavé statistiky... :lol:

Všecko je to v archivním fóru (ty příspěvky)
Nic nezmizelo...

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 14.4.2005 18:53

Martine, a ven! :)
MOp píše:s novym forem, bez nejvetsiho prudila :-D

MOp

Příspěvek od MOp » 14.4.2005 18:49

Fořtík píše:
MOp píše:koukam, ze se s tim pekne zahybalo.. loucim se s vami, uvidime se zde jiz jen sporadicky.. :-D
Nerozumím. Ty už sem chodit nebudeš?
spravne.. s novym forem, bez nejvetsiho prudila :-D

MOp

Příspěvek od MOp » 14.4.2005 18:48

Štěpán píše:Paráda. =D> Dokonce se mi teď začala víc líbit ta světle modrá. Připadá mi, že je tady o něco modřejší odstín než na prt.cz.
Jediné, co mi tady chybí, je sekce: Smazané příspěvky. Podle mě by tu něco takového mělo být, abysme věděli, co je pryč.

A taky mi dost chybí pár užitečných příspěvků. Třeba mojí oblíbenou sekci: Výcvik řidičů tramvají jste skrouhli až moc. :?

A poslední kritika. Jak jste promazávali příspěvky? Zmizelo spousta užitečných příspěvků, ale spousta OT zůstalo. Mrkněte do sekce Železniční doprava.
je toho pryc vic, nez si myslis.. bylo zde cca 8000 prispevku a nyni jich je necela 1000..

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 14.4.2005 18:38

Paráda. =D> Dokonce se mi teď začala víc líbit ta světle modrá. Připadá mi, že je tady o něco modřejší odstín než na prt.cz.
Jediné, co mi tady chybí, je sekce: Smazané příspěvky. Podle mě by tu něco takového mělo být, abysme věděli, co je pryč.

A taky mi dost chybí pár užitečných příspěvků. Třeba mojí oblíbenou sekci: Výcvik řidičů tramvají jste skrouhli až moc. :?

A poslední kritika. Jak jste promazávali příspěvky? Zmizelo spousta užitečných příspěvků, ale spousta OT zůstalo. Mrkněte do sekce Železniční doprava.

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 14.4.2005 18:36

Na my gusto dost tmavy . Misty nedoladeno (nahled pod novou zpravou)

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Nová podoba

Příspěvek od Fořtík » 14.4.2005 18:34

Jak se vám líbí nová podoba diskusního fóra? 8-)
Po vyjádření uživatelů bude smazáno

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 14.4.2005 18:27

MOp píše:koukam, ze se s tim pekne zahybalo.. loucim se s vami, uvidime se zde jiz jen sporadicky.. :-D
Nerozumím. Ty už sem chodit nebudeš?

MOp

Příspěvek od MOp » 14.4.2005 18:23

koukam, ze se s tim pekne zahybalo.. loucim se s vami, uvidime se zde jiz jen sporadicky.. :-D

Odpovědět