Nová podoba

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 15.4.2005 10:28

Pepa píše:A chybí tu Galérka, myslim že té je škoda ji zrušit.

Člověk se aspoň někdy pobavil... :wink:
Jenže ono nic zrušené není. Veškerý obsah fóra byl přesunut do archivu, takže tam si najdeš cokoliv. Navíc si myslím, že založení nové galérky není až tak velký problém :lol:

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 15.4.2005 10:27

A chybí tu Galérka, myslim že té je škoda ji zrušit.

Člověk se aspoň někdy pobavil... :wink:

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 10:13

musi si to vsechno nejak sednout.. .. tim ze zde spoust temat chybi, je to jeste moc zive..

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 15.4.2005 10:10

Fořtík píše:
9001 píše:Obávám se že po roku provozu tohoto "nového" fora se to svrhne opět do původní podoby,protože to zkrátka nejde uhlídat.
S tím nesouhlaím. Právě proto tu byla rekonstrukce, aby se to dalo uhlídat! Jestli se ti do toho nechce, tak je to věc jiná... :roll:
Zajímavé, že jsou zde opět dvě témata o nové podobě fóra, takže k tomu uhlídání jsem dost skeptický. Nicméně jsem připraven dál moderovat toto fórum, pokud budou mít admini zájem.

Vzhled "smartBlue" se mi nelíbí - vypadá to tu jak na hřbitově. Proto jsem si hned změnil nastavení na subSilver. Opakuji se opět z NK - čekal jsem spíš barevný posun směrem k tradičním barvám pražských tramvají - žluto-krémové a oranžovo-červené.

Popisky v sekci Vozový park se mi moc nelíbí, pro začátečníka jsou naprosto nejasné - myslím, že moje původní nadpisy byly informativnější.

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 15.4.2005 9:03

9001 píše:Obávám se že po roku provozu tohoto "nového" fora se to svrhne opět do původní podoby,protože to zkrátka nejde uhlídat.
S tím nesouhlaím. Právě proto tu byla rekonstrukce, aby se to dalo uhlídat! Jestli se ti do toho nechce, tak je to věc jiná... :roll:

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 15.4.2005 8:56

Obávám se že po roku provozu tohoto "nového" fora se to svrhne opět do původní podoby,protože to zkrátka nejde uhlídat.

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 14.4.2005 23:12

No je to holt fórum reloaded

Uživatelský avatar
Lister
Uživatel
Příspěvky: 166
Registrován: 22.1.2004 9:17
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lister » 14.4.2005 23:03

Musím říct, že slibovaná nová podoba TF mě zklamala. Dle mých dosavadních poznatků se kromě změny skinu, který jsem si stejně hned vrátil na ten původní, a promazání příspěvků a témat nic nezměnilo. Myslím, že tak radikální archivace nebyla nutná a je kontraproduktivní. Navíc si myslím, že jistě nemalý čas, který jste změně obětovali neodpovídá výsledku. Předpokládám, že jsem se svým názorem v menšině, ale přesto nebo právě proto jej píši.

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 14.4.2005 21:37

MOp píše:nesouhlas. generalni rekonstrukce nebyla nutna, kdyby se promazavalo. bohuzel jsou zde jedinci, kteri na to jak se rika "nemaji koule".. :-D

a ze se nechala fora ktera jedou? no to by mne zajimalo, kde jsou postrehy z terenu atd.. to co tam zbylo je no nechci byt neslusny, proste houby..

soucasny stav povazuji spise za nepovedeny bod nula. kdyz se pristoupilo k tomuto tahu, mel byt zgruntu a ne polovicaty, jak rika beda..

po bitve je kazdy general, tak ten muj prispevek take tak berte..
Pánové, vy co jste proti. O osudu fóra se vášnivě diskutovalo. O osudu rozhodla většina, což vy jste nebyli. Budete se s tím muset vyrovnat. Neznám žádná rozhodnutí, která by se opírala o názor většiny. Doufám, že si zvyknete. :wink:

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 14.4.2005 21:29

Moje práce je hlavně nová kategorizace vozového parku :lol: tak snad se Vám to líbí... nováček tu může jen jeden problém, a to ten, že nebude vědět co se krývá za zkratkama T3R.P, KT, T3A... atd... což se patrně stane... ale to je celkem běžné...

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 14.4.2005 21:28

Zatim nemam problem. Lepsi jak predtim. Aspon se muze udrzovat od zacatku. Ale chtelo by to asi trochu prisnejsi pravidla.

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 14.4.2005 21:25

Tak jsem tady a koukám, snad se s tím vyrovnám rychle.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 14.4.2005 21:24

Béďa Trávníček píše:
MOp píše:soucasny stav povazuji spise za nepovedeny bod nula. kdyz se pristoupilo k tomuto tahu, mel byt zgruntu a ne polovicaty, jak rika beda..
Měl to být prostě bod 0 a né nějaké 0,25... Ale to se to po činu kecá, to je každej chytrej... :oops: :oops:
Ono to je v podstatě těžký... kdo si pamatuje onu katastrofu tehdá eště na metro.dnsalias.org... kde se začínalo také od 0, jenže byly témata, která skrývala jistá technická data a ty se vyplatilo mít jak v rozpadlém starém fóru http://metro.dnsalias.org/diskuze-stara/ tak i jinde... tady to bylo těžké..., když v tématu je jedna hodnotná informace a zbytek omáčka...

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 14.4.2005 21:18

MOp píše:soucasny stav povazuji spise za nepovedeny bod nula. kdyz se pristoupilo k tomuto tahu, mel byt zgruntu a ne polovicaty, jak rika beda..
Měl to být prostě bod 0 a né nějaké 0,25... Ale to se to po činu kecá, to je každej chytrej... :oops: :oops:

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 14.4.2005 21:16

Fořtík píše: Ten hampejz se těžko moderoval. :roll:
Tak aby to tu zachvilku nebylo znova...

A proč se mi zrušili fotky ve fotogalerii?

Odpovědět