Zatravněné TT

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 15.4.2005 13:44

MOp píše:
Martin.KT8D5 píše:Co se šklebíš?? Lepší než to bahno a přestup luxusní...
na hrackarne je strasna frekvence tramvaji, paklize do toho zazenes jeste busiky, nedovedu si to dost dobre predstavit.
BNo a že tam ty 3 linky jezdí často, že??? :roll: To by se sneslo neboj... Chceš mi tvrdit, že v jedne okamžik tam stojí 4 dvojice najednou??? To by tam musely bejt 1, 8, 20, a ? (25) to je sólo takže jedne bus se tam vejde...

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 13:42

Martin.KT8D5 píše:Co se šklebíš?? Lepší než to bahno a přestup luxusní...
na hrackarne je strasna frekvence tramvaji, paklize do toho zazenes jeste busiky, nedovedu si to dost dobre predstavit.

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 15.4.2005 13:34

MOp píše:no fuj.. jeste to tak...

petre ta "tva" varianta neni reseni..
Co se šklebíš?? Lepší než to bahno a přestup luxusní...

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 13:30

Martin.KT8D5 píše:Dobrý by bylo vydláždit koleje od křižovatky až k sjezdové výhybce zc a autobusy nechat stát an kolejích...
no fuj.. jeste to tak...

petre ta "tva" varianta neni reseni..

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 15.4.2005 13:01

Dobrý by bylo vydláždit koleje od křižovatky až k sjezdové výhybce zc a autobusy nechat stát an kolejích...

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 15.4.2005 12:59

Pepa píše:Asi máš pravdu, ale jak jinak přinutit lidi aby šli podchodem?
Nejsme v rozporu - vůbec ne :!: Taky mě chodci štvou, když se motají tam, kde nemají vůbec co dělat. Na Hradčanské dnes a denně zažívám sprintující důchodce, kteří si berlí zastavují auta a je mi z toho špatně. (A teď trochu odbočím: A pak ROPID na Hradčanskou umístí přestupový bod tramvaj x autobus. To mohl vymyslet jedině šílenec, včera jsem se o tom zrovna bavil s autobusákem a nadával, že když jdou lidi podchodem, tak neví, zda už jsou tam všichni, když přechází vozovku, tak se modlí, aby je něco nepřejelo. Každopádně na Hradčanské by trochu řešení ve směru z centra podle něj bylo... Stačilo by prohodit jízdní pruhy /dát je k chodníku/ a stání autobusů přeložit k tramvajové trati.) Navíc, na Hradčanské by se mi líbilo, kdyby alespoň na vždy na jeden z ostrůvků vedl z podchodu výtah. Juj to by bylo

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 15.4.2005 12:57

MOp píše:neprinutis.. podchod nebo nadchod, vzdy tam mas ztraceny spad.. kazdy to radeji vezme primo..
Je no taky to radši krosnu, když vidim, třeba, že jede bus...

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 12:56

neprinutis.. podchod nebo nadchod, vzdy tam mas ztraceny spad.. kazdy to radeji vezme primo..

Martin.KT8D5

Příspěvek od Martin.KT8D5 » 15.4.2005 12:54

Pepa píše:Asi máš pravdu, ale jak jinak přinutit lidi aby šli podchodem?
Nutit nikoho nemůžeš... :(

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 15.4.2005 12:53

Petr píše:Ostnatý drát je v dělícím pásu u autobusových zastávek Břevnovská. Má zabránit přecházení chodců, když na místě vybudovali lávku. Za prvé to vypadá hrozně (dřevěné kůly a mězi nimi natahaný ostnatý drát v asi čtyřech úrovních) a za druhé je to krajně nebezpečné. Ten drát totiž není v podvečer vidět a už jsem zažil, jak se o něj lidi ošklivě zranili. Nemají tam sice co dělat, ale to zase nikomu nepovoluje instalovat tam život ohrožující bariéru
Asi máš pravdu, ale jak jinak přinutit lidi aby šli podchodem?

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 15.4.2005 12:51

Pepa píše:Přes to zábradlí by musel být ostnatý drát aby tam nelezli...
Ostnatý drát je v dělícím pásu u autobusových zastávek Břevnovská. Má zabránit přecházení chodců, když na místě vybudovali lávku. Za prvé to vypadá hrozně (dřevěné kůly a mězi nimi natahaný ostnatý drát v asi čtyřech úrovních) a za druhé je to krajně nebezpečné. Ten drát totiž není v podvečer vidět a už jsem zažil, jak se o něj lidi ošklivě zranili. Nemají tam sice co dělat, ale to zase nikomu nepovoluje instalovat tam život ohrožující bariéru

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 15.4.2005 12:48

Přes to zábradlí by musel být ostnatý drát aby tam nelezli...

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 12:40

Pepa píše:Sice to vypadá hrozně, ale nevim co je lepší jestli stará Hradčanská nebo teď to bahno... :roll:
kdyz to bahno souvisi s posunutim zabradli proti prechazeni, kteremu se stejne krom pritomne policejni hlidky nezabrani..

lepsi by bylo udelat tam jeste urovnovy prechod, ale na to si nikdo netroufne.. precijen tech aut tam jezdi desetitice denne a navic nepredpisove rychle..

paklize nemyslis bahno tesne u zastavek ale na trati, tak tam by pomohlo vydlazdeni od obrubniku az k prvni kolejnici, jelikoz je to rozezrano od zimni udrzby solankou..

Jonáš

Zatravnit?

Příspěvek od Jonáš » 15.4.2005 12:36

Já jsem pro zatravňování, líbí se mi to, jen je problém s chodci, viz Hradčanská, mělo by být proto uvážlivěji vybráno místo s dlažbou a místo s trávníkem. Mám dojem, že v tomto se povedla Černokostelecká.

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 15.4.2005 12:24

MOp píše:no fuj.. to vypada strasne industrialne.. to muzes pouzit pouze na okrajich mesta..ale stejne je to udes.. viz komoko..
Sice to vypadá hrozně, ale nevim co je lepší jestli stará Hradčanská nebo teď to bahno... :roll:

Zamčeno