Nová reality show - LIVE - Sledujte tramforum

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

MOp

Příspěvek od MOp » 16.4.2005 23:24

Pajda píše: tata je nový druh oranžové limonády? :lol: :lol:
ano, rika se ji kyselina :-D

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 16.4.2005 23:22

MOp píše:
PvvS píše:Uz aby to bylo. Limca nejni spatna,ale pri pivu se lip keca , kor v lete na nejaky zahradce s vyhlidkou na MHD (pivovar na mendlaku :) )
pockej pockej.. jestli mi vyjde blava, mas me v brne na to tata :-D
tata je nový druh oranžové limonády? :lol: :lol:

MOp

Příspěvek od MOp » 16.4.2005 23:22

Martin píše:Univerzální recept (nejen) pro MOpa a Petra :D
http://www.svethardware.cz/art_doc-4E77 ... 7392B.html
LOLeq..

Martin

Příspěvek od Martin » 16.4.2005 22:42

Univerzální recept (nejen) pro MOpa a Petra :D
http://www.svethardware.cz/art_doc-4E77 ... 7392B.html

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 21:30

PvvS píše:Uz aby to bylo. Limca nejni spatna,ale pri pivu se lip keca , kor v lete na nejaky zahradce s vyhlidkou na MHD (pivovar na mendlaku :) )
pockej pockej.. jestli mi vyjde blava, mas me v brne na to tata :-D

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 15.4.2005 19:51

Uz aby to bylo. Limca nejni spatna,ale pri pivu se lip keca , kor v lete na nejaky zahradce s vyhlidkou na MHD (pivovar na mendlaku :) )

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 19:22

Proxy píše:
MOp píše:ja jsem vetsi dite a vubec tomu textu nerozumim, takze jsem v klidu :-D
To je pravda. Mopa jsem už několikrát viděl v hospodě, ale vždycky byl jen limču - to znamená, že ještě nemůže být plnoletý, když nesmí pít pivo **30 :oops:
bohuzel je to tak.. jeste mi nebylo 18 :-( (ale uz brzo bude :-)

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 15.4.2005 16:13

MOp píše:ja jsem vetsi dite a vubec tomu textu nerozumim, takze jsem v klidu :-D
To je pravda. Mopa jsem už několikrát viděl v hospodě, ale vždycky byl jen limču - to znamená, že ještě nemůže být plnoletý, když nesmí pít pivo **30 :oops:

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 15.4.2005 15:42

No a i kdyby neuměli...existují různé překladače a slovníky... :wink:

Hledá se roztleskávačka? O jedné bych věděl, ale na Petra by byla asi moc mladá a ani nevim zda se ještě roztleskávání věnuje.
:lol:

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 14:32

Pajda píše:MOpe, pozor na malé anglicky mluvící děti.
ja jsem vetsi dite a vubec tomu textu nerozumim, takze jsem v klidu :-D

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 15.4.2005 14:26

MOpe, pozor na malé anglicky mluvící děti.

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 14:18

webkamerku dnes vpodstate koupis za par krejcaru..


ad Tantra: (sice si pri cteni vyslovovani tohoto slova vzdy predstavim sice Tatru .-D, ale vim oc jde :-D)

pro ty co nevedi:
(tŭn´tre) , in both Hinduism and Buddhism, esoteric tradition of ritual and yoga known for elaborate use of mantra , or symbolic speech, and mandala , or symbolic diagrams; the importance of female deities, or Shakti ; cremation-ground practices such as meditation on corpses; and, more so in Hindu than in Buddhist tantra, the ritual use of wine, meat, and sexual intercourse. Tantric practices use both ritual and meditation to unify the devotee with the chosen deity. In Hindu Tantra, practice is graded into three types, corresponding to three classes of devotees: the animal, i.e., those in whom the guna, or quality, of tamas (darkness) predominates; the heroic, those in whom the guna of rajas (activity) predominates; and the divine, those in whom sattva (goodness) predominates (see Hindu philosophy ). The practice of the heroic devotee entails actual use of the five elements, called the five m 's: fish ( matsya ), meat ( mamsa ), wine ( madya ), aphrodisiac cereals ( mudra ), and sexual intercourse ( maithuna ). The animal devotee, not yet ready for the heroic practice, performs the rituals with material symbols; for the divine devotee the rituals are purely internal and symbolic. The object of the rituals, attainable only by the divine devotee, is to awaken kundalini energy, which is identified with Shakti, and merge with the Godhead. In Buddhist Tantra, or Vajrayana, in contrast to the Hindu, the female principle of “wisdom” ( prajna ) is seen as static, whereas the male, or “means” ( upaya ), is active. In Buddhism, rituals that appear to break basic moral precepts have for the most part been dropped, but the complex meditation practices have been retained.

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 15.4.2005 14:08

MOp píše:tim technickym vybavenim mas jiste namysli onu roztleskavacku, kterou hleda, ze? :-D
Spíš webkamerka by se šikla
MOp píše:jinak staci pouzit fotak a zaznamenavat. jen to vyvolavani filmu nesmi trvat dele nez ona udalost :-D
8-) Tantra ti nic neříká :?:

MOp

Příspěvek od MOp » 15.4.2005 14:05

Proxy píše:Je pravda, že v tomto směru mám jisté nadání být nestranným a objektivním komentátorem, ale kde sehnat potřebné technické vybavení? :mrgreen:
tim technickym vybavenim mas jiste namysli onu roztleskavacku, kterou hleda, ze? :-D jinak staci pouzit fotak a zaznamenavat. jen to vyvolavani filmu nesmi trvat dele nez ona udalost :-D

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 15.4.2005 14:01

MOp píše:a kdo bude onim investigativnim reportereM? ty proxy?
Je pravda, že v tomto směru mám jisté nadání být nestranným a objektivním komentátorem, ale kde sehnat potřebné technické vybavení?
:mrgreen:

Zamčeno