Corka web

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj názor

Příspěvek od Gagarin » 17.5.2005 14:37

Jonáš píše:Buďte rádi, že někdo vaší práci ocení. Pokud to není součástí výdělku, tak snad není problém. Ale je dobře, že se ozvete.
Jonáši, ale tohle není žádné ocenění práce. To je prostě loupež. Třeba když někdo napíše bestseler a někdo mu ho ukradne a vydá ho pod svým jménem, tak to autor rozhodně nebude považovat za zhodnocení. Ty ano?

Jonáš

Re: Můj názor

Příspěvek od Jonáš » 17.5.2005 14:08

Petr píše:Není problém a je problém... Člověka totiž zamrzí, pokud na něčem dělá, pak mu to někdo vykrade, nenamáhá se ani napsat, odkud fotky pochází, natož se zeptat.
A pak (jako v mém nedávném případě) po upozornění na vzniklý problém, mě obviní z toho, že jsem nevymyslel design tramvaje T3 a jak si tedy představuju chtít mít právo na své fotky. Pak člověk lapá po dechu a přemýšlí, proč světoví fotografové, kteří vyfotí např. Hradčany, pokládají fotky za své duševní vlastnictví. Vždyť Hradčany taky nepostavili.... :oops: :cry:
Ano, ano i tak se to dá brát, ale globalizační internet dokáže i toto a proto mě nutí ptát se po smyslu autorských práv. Je to otázka, kterou se teď zaobírám.

Návštěvník

Re: Corka web

Příspěvek od Návštěvník » 17.5.2005 13:28

Tom píše:
PvvS píše:Dalsio web co vykrada stranky
http://blog.lide.cz/Tiramissu/
lidi s blogama sou celkem dost problémoví... to je furt něco... si myslej, že můžou všecko... takže vykradou úplně všecko....
A nebude to stará známá firma, jak se jen ten hajzlík jmenoval? Jo, endivie, jako ten salát.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj názor

Příspěvek od Petr » 17.5.2005 13:23

Jonáš píše:Buďte rádi, že někdo vaší práci ocení. Pokud to není součástí výdělku, tak snad není problém. Ale je dobře, že se ozvete.
Není problém a je problém... Člověka totiž zamrzí, pokud na něčem dělá, pak mu to někdo vykrade, nenamáhá se ani napsat, odkud fotky pochází, natož se zeptat.
A pak (jako v mém nedávném případě) po upozornění na vzniklý problém, mě obviní z toho, že jsem nevymyslel design tramvaje T3 a jak si tedy představuju chtít mít právo na své fotky. Pak člověk lapá po dechu a přemýšlí, proč světoví fotografové, kteří vyfotí např. Hradčany, pokládají fotky za své duševní vlastnictví. Vždyť Hradčany taky nepostavili.... :oops: :cry:

Jonáš

Můj názor

Příspěvek od Jonáš » 17.5.2005 13:02

Buďte rádi, že někdo vaší práci ocení. Pokud to není součástí výdělku, tak snad není problém. Ale je dobře, že se ozvete.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Corka web

Příspěvek od Tom » 17.5.2005 13:00

PvvS píše:Dalsio web co vykrada stranky
http://blog.lide.cz/Tiramissu/
lidi s blogama sou celkem dost problémoví... to je furt něco... si myslej, že můžou všecko... takže vykradou úplně všecko....

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Corka web

Příspěvek od PvvS » 17.5.2005 12:56

Dalsio web co vykrada stranky
http://blog.lide.cz/Tiramissu/

Zamčeno