Záložní vlak X

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Příspěvek od dušan » 23.5.2005 19:13

willyjeff píše:
dušan píše: tak to je tak velká hovadina, že to snad ani nemůže být pravda, neboť dp je najmut na zajištění dopravy a každý neujetý kilometr na trase té a té linky musí být zdůvodněn a moc se mi nezdá, že by magistrát chtěl tolerovat, že nějaká linka nejede, protože vlak na trase má poruchu a nic ho nehradí na další cestě
Tento thread by se mohl jmenovat "Pojdme si společně zanadávat na DP" :x ale je to pravda. Nechápu taky proč to dělá. Asi chce nahrát tramvajovou dopravu do autu...
bohužel je to vše o pěnězích, laespoň mi to tak přijde

Uživatelský avatar
willyjeff
Uživatel
Příspěvky: 1761
Registrován: 30.11.2004 16:11
Bydliště: Trollhättan (a když se probudim, tak Praha)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od willyjeff » 23.5.2005 19:10

dušan píše:
Martin píše:Ano, zřejmě už od 1.6. (nejpozději však k 1.7.) :evil: Nevím, jestli tohle je šetření na tom nejlepším místě...
tak to je tak velká hovadina, že to snad ani nemůže být pravda, neboť dp je najmut na zajištění dopravy a každý neujetý kilometr na trase té a té linky musí být zdůvodněn a moc se mi nezdá, že by magistrát chtěl tolerovat, že nějaká linka nejede, protože vlak na trase má poruchu a nic ho nehradí na další cestě
Tento thread by se mohl jmenovat "Pojdme si společně zanadávat na DP" :x ale je to pravda. Nechápu taky proč to dělá. Asi chce nahrát tramvajovou dopravu do autu...

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Příspěvek od dušan » 23.5.2005 19:06

Martin píše:Ano, zřejmě už od 1.6. (nejpozději však k 1.7.) :evil: Nevím, jestli tohle je šetření na tom nejlepším místě...
tak to je tak velká "hovadina", že to snad ani nemůže být pravda (pokud je,tak se omlouvám), neboť dp je najmut na zajištění dopravy a každý neujetý kilometr na trase té a té linky musí být zdůvodněn a moc se mi nezdá, že by magistrát chtěl tolerovat, že nějaká linka nejede, protože vlak na trase má poruchu a nic ho nehradí na další cestě
Naposledy upravil(a) dušan dne 23.5.2005 19:11, celkem upraveno 1 x.

Martin

Příspěvek od Martin » 23.5.2005 19:02

Ano, zřejmě už od 1.6. (nejpozději však k 1.7.) :evil: Nevím, jestli tohle je šetření na tom nejlepším místě...

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10207
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Záložní vlak X

Příspěvek od 9001 » 23.5.2005 18:54

Jsem se dozvěděl sice z druhé ruky ,ale prý mají být zrušená i zbylá X. Co je na tom pravdy?

Zamčeno