Vypravení vozů

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jan
Uživatel
Příspěvky: 100
Registrován: 03.2.2004 16:01
Bydliště: Hodkovičky
Kontaktovat uživatele:

Dotaz

Příspěvek od Jan » 12.4.2006 18:05

Nevíte nějaké časové průjezdy 10 a 11 pořadí linky 13 ráno a do kdy jezdí, dík

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 12.4.2006 17:15

radek31 píše:ideální by bylo, kdyby byl na každém zastávkovém sloupku kromě normálních linek ještě 1 papír se seznamem najíždějících/zatahujících vlaků projídějících danou zastávkou s přesným časem a popisem trasy (stačí pár bodů)
imho by to tak hodně lidem vyhovovalo
byla by to práce navíc pro zastávkovou službu, ale současně solidní zlepšení pro hodně cestujících
samozřejmě to samé by bylo vystaveno na portálu jízdních řádů na netu http://www.dpp.cz/jrportal/
Bylo by to dobré. Ono by stačilo udělat jednu plachtu co a kdy pojede a každé písmeno by znamenalo jinou linku. A tak by tam byl čas a nad tím písmeno a každej by to poznal co to pojede. Třeba na trati dejvická-vozovna vokovice by to bylo dobré.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 12.4.2006 16:36

ideální by bylo, kdyby byl na každém zastávkovém sloupku kromě normálních linek ještě 1 papír se seznamem najíždějících/zatahujících vlaků projídějících danou zastávkou s přesným časem a popisem trasy (stačí pár bodů)
imho by to tak hodně lidem vyhovovalo
byla by to práce navíc pro zastávkovou službu, ale současně solidní zlepšení pro hodně cestujících
samozřejmě to samé by bylo vystaveno na portálu jízdních řádů na netu http://www.dpp.cz/jrportal/

Uživatelský avatar
Ostravák
Uživatel
Příspěvky: 160
Registrován: 18.6.2005 16:11
Bydliště: kousek od tramvajové zastávky Antonína Poledníka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ostravák » 12.4.2006 16:14

Isidor píše:12 jaksi nejezdí touto (výlukovou) dobou :lol:
No vlastně jo. Já zapoměl na výluku Malostranská - Újezd, takže 13 ani žádnou normálnější trasou jet nemůže.

Uživatelský avatar
Isidor
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: 03.11.2004 20:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Isidor » 12.4.2006 16:08

Ostravák píše:Díky. Já si říkal, že od Čechova mostu pojede po 12 a ono nic.
12 jaksi nejezdí touto (výlukovou) dobou :lol:

Uživatelský avatar
Ostravák
Uživatel
Příspěvky: 160
Registrován: 18.6.2005 16:11
Bydliště: kousek od tramvajové zastávky Antonína Poledníka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ostravák » 12.4.2006 16:06

jara píše:Včera jsem jedno pořadí viděl u právnické fakulty. TAk asi po lince 17 k národnímu divadlu pak po lince 18 na karlák a tam po 14 na Buranov
Díky. Já si říkal, že od Čechova mostu pojede po 12 a ono nic.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 12.4.2006 16:03

Ostravák píše:A kudy vlastně najíždí při výjezdu z vozovny Kobylisy vůz linky 13 na svou trasu?
Včera jsem jedno pořadí viděl u právnické fakulty. TAk asi po lince 17 k národnímu divadlu pak po lince 18 na karlák a tam po 14 na Buranov

Uživatelský avatar
Ostravák
Uživatel
Příspěvky: 160
Registrován: 18.6.2005 16:11
Bydliště: kousek od tramvajové zastávky Antonína Poledníka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ostravák » 12.4.2006 16:00

A kudy vlastně najíždí při výjezdu z vozovny Kobylisy vůz linky 13 na svou trasu?

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6707
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 12.4.2006 14:28

adam_r píše:Problem je, ze takovyto spoj moc duvery nevzbuzuju. (spousta lidi nevi, kam to vlastne pojede) Zvlast, kdyz jede z Kobylis s ceduli "Sidliste Barrandov, ktera nerika nic o tom, kudy vlastne pojede na nejblizsi krizovatce ...

Neco jineho by bylo, kdyby z vozovny Kobylisy vyjel vuz s orientaci 14 - Sidliste Barrandov. Tento spoj by byl normalne soucasti jizdniho radu linky 14 (v regulernim intervalu= ne vlozeny mezi dvema standardnimi spoji linky 14). Na Barrandove by se orientace zmenila na 13. A zatah by byl zase jako 14.
Nejvetsi problem je, ze se to tak nikdy nedelalo, a pres to proste vlak nejede :roll:
I tak by se to dalo udělat, pro lidi by to bylo určitě jasnější, ale fakt nemam problém ani se současným stavem, nemám problémy se zeptat....

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 12.4.2006 12:38

adam_r píše:Neco jineho by bylo, kdyby z vozovny Kobylisy vyjel vuz s orientaci 14 - Sidliste Barrandov. Tento spoj by byl normalne soucasti jizdniho radu linky 14 (v regulernim intervalu= ne vlozeny mezi dvema standardnimi spoji linky 14). Na Barrandove by se orientace zmenila na 13. A zatah by byl zase jako 14.
Nejvetsi problem je, ze se to tak nikdy nedelalo, a pres to proste vlak nejede :roll:
Souhlasím, v Ostravě systém přejezdů při výjezdech zatahování funguje - tak by to určitě šlo i v Praze. A nebál bych se přejezdů ani u linek s papírovými orientacemi, protože v Liberci jsou taky zvyklý převlíkat soupravu třeba třikrát za směnu.
:shock:

MOp

Příspěvek od MOp » 12.4.2006 11:34

dušan píše:jen by mne zajímalo, jak by jsi nahradil vypadlý spoj, který sice dojel na Barrandov jako 14, ale který tam vypadl, když z něj byla 13..
nijak, jednalo by se o vlozene poradi linky 14

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Příspěvek od dušan » 12.4.2006 10:58

adam_r píše:.....vyjel vuz s orientaci 14 - Sidliste Barrandov. Tento spoj by byl normalne soucasti jizdniho radu linky 14 (v regulernim intervalu= ne vlozeny mezi dvema standardnimi spoji linky 14). Na Barrandove by se orientace zmenila na 13.
jen by mne zajímalo, jak by jsi nahradil vypadlý spoj, který sice dojel na Barrandov jako 14, ale který tam vypadl, když z něj byla 13.
KM píše:Řeka úspor se slévá z praménků drobností. A když se nepoukáže na tohle, bude dál klidně jezdit i 13 z Kobylis.
dám ti i jiný příklad - vozovna Pankrác vypravuje linku 16, která místo toho, aby z Bruselské odbočila vpravo a najela tak na svou linku, pokračuje po lince 11 až na Flóru. Jak jsem zjistil, takovéto nájezdy prý požaduje ROPID, aby byly proklady běžných linek. Sice mi to přijde také nesmyslné, ale je to tak.
A také mi přijde podivné, že na lince 19 jezdí jen Hloubětín, když vozovna Strašnice je na trase linky, nebo proč linka 53, končící u vozovny Pankrác, není z této vozovny vypravována, ač by nájezdový kilometr nebyl ani jeden.

Uživatelský avatar
adam_r
Uživatel
Příspěvky: 451
Registrován: 17.6.2004 10:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adam_r » 12.4.2006 10:18

demon píše:Nijak mě netrápí jestli 21 jezdí ze Strašnic nebo 13 z Kobylis, protože ona nikdy nejede prázdná - vozí lidi, takže plní svůj účel ! Timhle fakt neušetříš, to by ses musel poohlédnout jinde....
Problem je, ze takovyto spoj moc duvery nevzbuzuju. (spousta lidi nevi, kam to vlastne pojede) Zvlast, kdyz jede z Kobylis s ceduli "Sidliste Barrandov, ktera nerika nic o tom, kudy vlastne pojede na nejblizsi krizovatce ...

Neco jineho by bylo, kdyby z vozovny Kobylisy vyjel vuz s orientaci 14 - Sidliste Barrandov. Tento spoj by byl normalne soucasti jizdniho radu linky 14 (v regulernim intervalu= ne vlozeny mezi dvema standardnimi spoji linky 14). Na Barrandove by se orientace zmenila na 13. A zatah by byl zase jako 14.
Nejvetsi problem je, ze se to tak nikdy nedelalo, a pres to proste vlak nejede :roll:

Uživatelský avatar
demon
Uživatel
Příspěvky: 6707
Registrován: 08.4.2006 16:32
Bydliště: Všude dobře, tak co doma...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od demon » 12.4.2006 6:20

kocour píše:KM:
13 z Kobylis a 20 ze Strašnic?
To si snad děláš pr..l, ne? Jestli to tak vážně funguje, tak to je na okamžitý vyhazov pro totální neschopnost. Beze srandy.
Nijak mě netrápí jestli 21 jezdí ze Strašnic nebo 13 z Kobylis, protože ona nikdy nejede prázdná - vozí lidi, takže plní svůj účel ! Timhle fakt neušetříš, to by ses musel poohlédnout jinde....

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 11.4.2006 19:27

kocour píše:KM:
13 z Kobylis a 20 ze Strašnic?
To si snad děláš pr..l, ne? Jestli to tak vážně funguje, tak to je na okamžitý vyhazov pro totální neschopnost. Beze srandy.
kompletní přehled vypravení zde: http://www.prazsketramvaje.cz/linka-00.html
přímý link do vypravení pro PD: http://www.prazsketramvaje.cz/linky2006 ... aveni.html
:wink:

Zamčeno