Vypravení vozů

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
kocour

Příspěvek od kocour » 11.7.2005 20:24

radek31 píše:
jara píše: Ty si děláš asi srandu. Ale ono to tak někde je. Na smyčce Březiněveská jak je ten baráček tak tam to dole tak vypadá. Kompletně s kuchyní. Pomalu lepší něž máme doma :lol: :lol: Několik velkejch sedaček apod. No tak 1000x lepší něž na výstavišti.
akorát to je autobusáků a často k tomu ani nedostaneš klíč a musíš se doprošovat aby ti někdo odemknul - navíc tam nejsou s 15, 25 přestávky, aby si to člověk vychutnal - takže jedině s 17, 53
Taky bezva ... holt jeden podnik.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 11.7.2005 20:22

jara píše:
kocour píše:
Jedna buňka, v ní stoleček a tři židličky, to musí stačit. Nebo bys tam chtěl ještě video a letiště?
Ty si děláš asi srandu. Ale ono to tak někde je. Na smyčce Březiněveská jak je ten baráček tak tam to dole tak vypadá. Kompletně s kuchyní. Pomalu lepší něž máme doma :lol: :lol: Několik velkejch sedaček apod. No tak 1000x lepší něž na výstavišti.
akorát to je autobusáků a často k tomu ani nedostaneš klíč a musíš se doprošovat aby ti někdo odemknul - navíc tam nejsou s 15, 25 přestávky, aby si to člověk vychutnal - takže jedině s 17, 53

kocour

Příspěvek od kocour » 11.7.2005 20:21

jara píše:
kocour píše:
Jedna buňka, v ní stoleček a tři židličky, to musí stačit. Nebo bys tam chtěl ještě video a letiště?
Ty si děláš asi srandu. Ale ono to tak někde je. Na smyčce Březiněveská jak je ten baráček tak tam to dole tak vypadá. Kompletně s kuchyní. Pomalu lepší něž máme doma :lol: :lol: Několik velkejch sedaček apod. No tak 1000x lepší něž na výstavišti.
Pravda, zapomněl jsem na kávovar. Sorry.

kocour

Příspěvek od kocour » 11.7.2005 20:20

radek31 píše:pánové, musím říct, že vaše názory mě opravdu baví - co takhle se chvilku bavit o vaší práci? tady máte hromadu řečí jak se má řidič uskromnit, jak nepotřebuje žádné zázemí, ale zajímalo by mě, jak to máte zařízené vy? pohodlíčko kanceláře? možnost odejít na hodinku na oběd? na záchod kdy se vám zachce a ne jen jednou za 2 hodiny jako řidič na 10tce? když je potřeba dá se z práce odejít dřív?
ono se to z pohodlíčka krásně teoretizuje, ale v praxi je to o něčem jiném - dneska jsem přijel na Spojovací, musel jsem si hrát s rozbitejma dveřma, řešit vyhazování 2 bezdomáčů, objet celou smyčku, jít na záchod (není zrovna blízko) a to vše dohromady za 4 minuty (na obrat je 6 minut, ale kvůli dveřím jsem přijel o 2 pozdě) tak ono se to zase jeví v jiném světle - jistě se zase někdo ozve s obligátním "jste za to placení" - no a co? to snad nemáme nárok dojít si na záchod jako lidi? podívejte se někdy na Výstaviště na ten hnus (na tom záchodě není ani žárovka a v noci tam umí být pěkná tma) - a to jsou tam dlouhé pauzy na 5tce

no nebudu se rozčilovat
Ne, nerozčiluj se ... nutí snad někdo někoho živit se jako řidič tramvaje? A co mu brání jít se živit do teplíčka kanceláře jako úředník?

A mimochodem, proč MNĚ vyčítáš ty záchody? Přečti si mne ještě jednou od začátku.
Naposledy upravil(a) kocour dne 11.7.2005 20:23, celkem upraveno 1 x.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 11.7.2005 20:16

kocour píše:
Jedna buňka, v ní stoleček a tři židličky, to musí stačit. Nebo bys tam chtěl ještě video a letiště?
Ty si děláš asi srandu. Ale ono to tak někde je. Na smyčce Březiněveská jak je ten baráček tak tam to dole tak vypadá. Kompletně s kuchyní. Pomalu lepší něž máme doma :lol: :lol: Několik velkejch sedaček apod. No tak 1000x lepší něž na výstavišti.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 11.7.2005 19:57

pánové, musím říct, že vaše názory mě opravdu baví - co takhle se chvilku bavit o vaší práci? tady máte hromadu řečí jak se má řidič uskromnit, jak nepotřebuje žádné zázemí, ale zajímalo by mě, jak to máte zařízené vy? pohodlíčko kanceláře? možnost odejít na hodinku na oběd? na záchod kdy se vám zachce a ne jen jednou za 2 hodiny jako řidič na 10tce? když je potřeba dá se z práce odejít dřív?
ono se to z pohodlíčka krásně teoretizuje, ale v praxi je to o něčem jiném - dneska jsem přijel na Spojovací, musel jsem si hrát s rozbitejma dveřma, řešit vyhazování 2 bezdomáčů, objet celou smyčku, jít na záchod (není zrovna blízko) a to vše dohromady za 4 minuty (na obrat je 6 minut, ale kvůli dveřím jsem přijel o 2 pozdě) tak ono se to zase jeví v jiném světle - jistě se zase někdo ozve s obligátním "jste za to placení" - no a co? to snad nemáme nárok dojít si na záchod jako lidi? podívejte se někdy na Výstaviště na ten hnus (na tom záchodě není ani žárovka a v noci tam umí být pěkná tma) - a to jsou tam dlouhé pauzy na 5tce

no nebudu se rozčilovat

kocour

Příspěvek od kocour » 11.7.2005 19:43

dušan píše:ano, on je řidič jen "švec", který dle tvého mínění nemusí mít stůl pod jídlo, nedejbože že by dostal židli pod zadek, že?
takový názor zkus říci někde na konečné (třeba Laurová,Palmovka) a uvidíš, co ti řekne řidič nespolčený s těmito stránkami. zázemí je nutné a unimo buňka to neřeší.
Jedna buňka, v ní stoleček a tři židličky, to musí stačit. Nebo bys tam chtěl ještě video a letiště?

kocour

Příspěvek od kocour » 11.7.2005 19:42

MOp píše:
kocour píše:..a to by mělo být na každé konečné přestávka - nepřestávka) a najíst. Jídlo vlastní, na řadě míst je tu McDonald, tu pekárna ...
a to je prave to, ze WC (ve variante s tekouci vodou) na kazde konecne NENI!
Ale za to snad přestávky nemůžou, ne? Záchod nebo veřejné WC tam prostě být má. Tečka. zavádět přestávky kvůli hajzlíkům je jako zapřahat koně za vůz.

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 11.7.2005 19:33

dušan píše:nedávno (ještě minulý týden) chyběl záchod na Kubánském nám, tudíž dvě linky zároveň neměly delší dobu konečnou se zázemím - linak 6+19 (6 na Laurové jen sud a budka, 19 byla s jednou konečnou)
Jak to bude teď s těmi starými WC? Koukal jsem na to a ty staré se opravují a ty nové uprostřed už fungují.

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Příspěvek od dušan » 11.7.2005 19:25

MOp píše:
kocour píše:..a to by mělo být na každé konečné přestávka - nepřestávka) a najíst. Jídlo vlastní, na řadě míst je tu McDonald, tu pekárna ...
a to je prave to, ze WC (ve variante s tekouci vodou) na kazde konecne NENI!
nedávno (ještě minulý týden) chyběl záchod na Kubánském nám, tudíž dvě linky zároveň neměly delší dobu konečnou se zázemím - linak 6+19 (6 na Laurové jen sud a budka, 19 byla s jednou konečnou)

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Příspěvek od dušan » 11.7.2005 19:23

kocour píše:Nechci být sadista, ale kde je psáno, že má být nějaké zázemí? Přestávka je na oddech a jídlo, a to zázemí, ať se na mne nikdo nezlobí, je nadstandard. Ale sehnat nějakou tu unimo buňku nebo upravit prostory na konečné, to by zas neměl být až takový problém, ne? nechceme tam přece tělocvičny a masáže, stačí místo, kde se civilizovaně vyčůrat a umýt (a to by mělo být na každé konečné přestávka - nepřestávka) a najíst. Jídlo vlastní, na řadě míst je tu McDonald, tu pekárna ...
ano, on je řidič jen "švec", který dle tvého mínění nemusí mít stůl pod jídlo, nedejbože že by dostal židli pod zadek, že?
takový názor zkus říci někde na konečné (třeba Laurová,Palmovka) a uvidíš, co ti řekne řidič nespolčený s těmito stránkami. zázemí je nutné a unimo buňka to neřeší.

MOp

Příspěvek od MOp » 11.7.2005 18:29

kocour píše:..a to by mělo být na každé konečné přestávka - nepřestávka) a najíst. Jídlo vlastní, na řadě míst je tu McDonald, tu pekárna ...
a to je prave to, ze WC (ve variante s tekouci vodou) na kazde konecne NENI!

kocour

Příspěvek od kocour » 11.7.2005 17:28

Petr píše:
kocour píše: Ne, jen na té konečné, kde se budou dělat přestávky. Mimochodem, ono tam to zázemí není, když se tam ty přestávky dělají už teď?
Na konečných žádné zázemí není... Nyní se prostě hřeší na to, že se řidič nají v tramvaji, maximálně si tak může jít sednout na mísu na WC, ale zázemí na odpočinek na žádné konečné prostě není. Pokud za něj nepovažuješ chodbu vedle umyvadla a záchodové mísy. A faktem je, že ta zázemí by musela být takřka na každé konečné...
Nechci být sadista, ale kde je psáno, že má být nějaké zázemí? Přestávka je na oddech a jídlo, a to zázemí, ať se na mne nikdo nezlobí, je nadstandard. Ale sehnat nějakou tu unimo buňku nebo upravit prostory na konečné, to by zas neměl být až takový problém, ne? nechceme tam přece tělocvičny a masáže, stačí místo, kde se civilizovaně vyčůrat a umýt (a to by mělo být na každé konečné přestávka - nepřestávka) a najíst. Jídlo vlastní, na řadě míst je tu McDonald, tu pekárna ...

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 11.7.2005 17:19

kocour píše:
Petr píše:Zatímco podoba střídaných přestávek znamená zřízení zázemí pro odpočinek řidičů na řekněme 4 místech, Tvá varianta počítá se zázemím na každé konečné...
Ne, jen na té konečné, kde se budou dělat přestávky. Mimochodem, ono tam to zázemí není, když se tam ty přestávky dělají už teď?
Na konečných žádné zázemí není... Nyní se prostě hřeší na to, že se řidič nají v tramvaji, maximálně si tak může jít sednout na mísu na WC, ale zázemí na odpočinek na žádné konečné prostě není. Pokud za něj nepovažuješ chodbu vedle umyvadla a záchodové mísy. A faktem je, že ta zázemí by musela být takřka na každé konečné...

kocour

Příspěvek od kocour » 11.7.2005 17:17

KM píše:No aspoň že se o tom začíná uvažovat. Já vůbec netvrdím, že to musí být levnější. Ale někdo by to spočítat měl umět a ne jen říkat že se to nikdy nedělalo. Na kolika konečných není nějaká ta boudička? A nemuselo by to být na každé konečné, ale jen na jedné konečné té linky.
Ten binec v údržbě je zase jen o tom, že je to podle stávající (vlastně už spíš minulé) organizace. Když už existuje jednotka Údržba tramvají nebo jak se to jmenuje, tak by měla být nezávislá na tom, kde a co udržuje (z které vozovny tramvaj je). Je to tak, admine Petře, že depáci jsou svázaní s konkrétní vozovnou? A dovedeš si představit, že by třeba nebyli?
Chichichi - radním pro dopravu bych se nechal zvolit. Jenže nemám tu správnou minulost :twisted:
Jo, a pak skončíš ve Strakovce a já se po..ru do vejšky : - )
Jeden bejvalej radní pro dopravu stačí.

Zamčeno