BEZ TÉMATU

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
KM

Příspěvek od KM » 16.8.2005 13:55

Že se k tomu ještě vracím: Přidám ještě jedno číslo - majitel louky v Boněnově škodu ocenil na 750 000 a to mu to nikdo nevěří. Přitom louka to byla lepší, technaři na ní pobývali 5x déle a bylo jich 20x víc. Tak nevím. Vlastně vím. Úplně stačí čísla, jakýchkoliv emocí a filosofie netřeba.

A zeptal bych se - v minulém příspěvku jsem se nepodepsal , jak jsem honem vkládal ten článek a přesto se muj nick po chvíli objevil - doplňuje se nějak sám, nebo někdo z adminů? Pokud varianta č. 2, pak bych se zeptal dál - slyšel někdo z adminů něco o fiktivní IPadrese, tedy adrese, kterou se projevuje navenek celá síť počítačů přes firewall jako jeden počítač? Ne že by z mé instituce ještě někdo sem psal (zaplaťpámbu...) , ale přece - máme tu 1500 počítačů. Já mám práva ke 3 z nich. Nemusel bych to tedy být já, i když se vám zdá, že IPadresa vše řeší. Neřeší. Dávejte si na to sakra pozor! :evil: jednou to uděláte někomu, kdo není tak nekonfliktní člověk jako já :oops:

KM

Příspěvek od KM » 16.8.2005 12:51

Tohle je moc dobré vědět. Mají ty pozemky větší cenu?

Zásah policistů na technoparty CzechTek 2005 stál
31,35 milionu korun. O částce dnes ČTK informovala mluvčí
policejního prezidia Blanka Kosinová. Na mzdy policistů šlo 25,97
milionu korun. Pohonné hmoty, cestovné a strava policistů nebo
jejich telefonní hovory stály 3,45 milionu korun. Škody na
policejním majetku přišly na 1,93 milionu korun. Šlo o poškozená
auta, výzbroj a výstroj zasahujících policistů. Zveřejnění
nákladů, které si policejní akce vyžádala, bylo jedním z
požadavků kritiků policejního postupu.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 12.8.2005 12:06

ještě možná ryze tendenční článek... ale tak nějak to tam opravdu chodí...

http://www.blisty.cz/art/24538.html

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 10.8.2005 23:12

Něco na protáhnutí uší...

http://www.radio1.cz/mp3/porady/Zatisi- ... -08-10.mp3
Host Radia 1 Paroubek... dá se to nazvat taky "mlátička, aneb jak zneužít politickou moc" ...

Honzík
problémový jedinec
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004 11:11
Bydliště: Praha 4 Lhotka
Kontaktovat uživatele:

petice

Příspěvek od Honzík » 07.8.2005 19:41

Petice proti popravám homosexuálů v Íránu
http://www.petitiononline.com/1021ir/

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 01.8.2005 16:52

MOp píše:
Gagarin píše:Doufám, že se PN nic nestalo :D .
bohuzel stalo. co jsem tak studoval ve vyhnanstvi tiskoviny, tak kabinku + tusim nad touto zaklinenou zenou museli hasici rozstipat a rozrezat, aby se k ni dostali..
Jojo, já myslím dlouhodobě, doufám, že bude dále v provozu...
adam_r píše:
Kočí píše:Slušnější PNka mají nápisy i v angličtině, že půdou a sklepem lze projet bez nebezpečí...
Co jsem zatim jel PN, tak tam byla jen cedulka "Posledni patro - vystupte, zakaz jizdy dal"...


Kde je taková cedulka?

Nápis "Půdou i sklepem lze projet bez nebezpečí" (viz. foto) jsem zatím viděl všude.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
adam_r
Uživatel
Příspěvky: 451
Registrován: 17.6.2004 10:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od adam_r » 01.8.2005 16:36

Kočí píše:Slušnější PNka mají nápisy i v angličtině, že půdou a sklepem lze projet bez nebezpečí...
Co jsem zatim jel PN, tak tam byla jen cedulka "Posledni patro - vystupte, zakaz jizdy dal"...

... a co si pod tim neznaly clovek predstavi, proc asi se nesmi jet dal ...

MOp

Příspěvek od MOp » 01.8.2005 13:17

Gagarin píše:Doufám, že se PN nic nestalo :D .
bohuzel stalo. co jsem tak studoval ve vyhnanstvi tiskoviny, tak kabinku + tusim nad touto zaklinenou zenou museli hasici rozstipat a rozrezat, aby se k ni dostali..

no a staci, aby kolejnicky, ktere jsou po stranach te mrizky co brnknou o tlacitko stop byly mirne zarezle, ci sly jen stezi nahoru a uz se stane nehoda..

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 01.8.2005 12:20

Kočí píše:
Gagarin píše: Typický: Cizinka (na západě od nás vůbec páternostery neznají), myslela si, že se výtah nahoře otočí vzhůru nohama... Tak radši vyskočila. A kvůli takovýmhle nemehlům se PN ruší.
Spíš mne zaujalo, že se výtah zasekl, čili stejně nějakou bezpečnostní pojistku proti sevření.
Slušnější PNka mají nápisy i v angličtině, že půdou a sklepem lze projet bez nebezpečí...
Nejlepé je vidět zasekávání při "skřípání" zdola nahoru, kde u každého PN je posouvací mřížka s výstupkem, který zavadí při vychýlení o STOPtlačítko. Takže než dojde k tomu "skřípnutí" PN okamžitě stojí. Takže nějak nechápu z toho článku, co se vlastně stalo (resp. jak to skřípnutí proběhlo)...
Nápis v Aj jsem tedy osobně ještě neviděl :oops: , možná jsem měl smůlu. Ale ruku na srdce, kdo si ho čte? Češi to ví a cizinci radši action :) .

Jinak díky za informaci, o tom jsem vůbec nevěděl... :o

Doufám, že se PN nic nestalo :D .

Uživatelský avatar
Kočí
Uživatel
Příspěvky: 209
Registrován: 19.3.2005 14:26
Bydliště: ...příští zastávka Letenské náměstí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kočí » 01.8.2005 11:38

Gagarin píše:
9001 píše:http://blesk.cz/Clanek53567.htm
Tady o trochu více informací o zaklíněné ženě
Typický: Cizinka (na západě od nás vůbec páternostery neznají), myslela si, že se výtah nahoře otočí vzhůru nohama... Tak radši vyskočila. A kvůli takovýmhle nemehlům se PN ruší.
Spíš mne zaujalo, že se výtah zasekl, čili stejně nějakou bezpečnostní pojistku proti sevření.
Slušnější PNka mají nápisy i v angličtině, že půdou a sklepem lze projet bez nebezpečí...
Nejlepé je vidět zasekávání při "skřípání" zdola nahoru, kde u každého PN je posouvací mřížka s výstupkem, který zavadí při vychýlení o STOPtlačítko. Takže než dojde k tomu "skřípnutí" PN okamžitě stojí. Takže nějak nechápu z toho článku, co se vlastně stalo (resp. jak to skřípnutí proběhlo)...

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 01.8.2005 8:33

9001 píše:http://blesk.cz/Clanek53567.htm

Tady o trochu více informací o zaklíněné ženě
Typický: Cizinka (na západě od nás vůbec páternostery neznají), myslela si, že se výtah nahoře otočí vzhůru nohama... Tak radši vyskočila. A kvůli takovýmhle nemehlům se PN ruší.

Spíš mne zaujalo, že se výtah zasekl, čili stejně nějakou bezpečnostní pojistku proti sevření.

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10210
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 28.7.2005 17:25

http://blesk.cz/Clanek53567.htm

Tady o trochu více informací o zaklíněné ženě

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 27.7.2005 16:26

idnes: 15:26 - V pražském paláci Lucerna se žena zaklínila nohou ve výtahu páternoster

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

páternostery

Příspěvek od Gagarin » 22.7.2005 17:04

Stále se pomalu seznam {http://www.paternoster.wz.cz/paternosterz.xls} prodlužuje, ale to jen proto, že nově nalezené kousky převyšují počet těch, co jsou již zrušené.


Objevil se však jiný problém, a to zákazy focení. Zejména ve státních úřadech (ministerstva, ale i banky ap.) rozhodně není nálada někomu něco povolovat. Jenže PN skoro nikde jinde než na úřadech nejsou, že jo... Tak kdybyste náhodou někdo pracoval v nějaké státní inštituci obdařené páternosterem, tak se mi prosím, ozvěte... :wink: . Předem děkuji.

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 18.7.2005 14:47

Tak seznam se nám pěkně rozšiřuje, i když občas mi ěnkdo potvrdí, že uvedený PN již dlouho neexistuje. Teď by to ještě chtělo odstranit ty závorky...

http://www.paternoster.wz.cz/paternostery.xls

A děkuji KM za pomoc při hledání PN.

Zamčeno