Firefox vs. IE

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 13.9.2005 17:08

tramvajak píše:Díky za "lichotku" a vysvětlení - já ti řeknu na rovinu, že v tvorbě internetových stránek mám totání guláš... ale to už jsi evidentně zjistil.
Koukám, že stránky jsou dělané ve Wordu, tudíž se od nich nedají čekat žádné zázraky... :cry:
Pro ty, kterým nejdou obrázky nabízím malou náhradu (za tramvajaka): http://www.tramvajak.wz.cz/s-vandalismu ... tvi-01.jpg Měňte čísla až do "12" :) 8-)

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 13.9.2005 17:04

radek31 píše:
tramvajak píše:Ježišimarjá, to je dnes 1. dubna? Já mám prohlížeče IExplorer a Avant Browser a v obou to chodí bezchybně. Jestli máš něco jinýho, tak vyzkoušej starej špatnej IExplorer.
gratuluju, máš jednu z mála stránek, co nechodí v 2. nejrozšířenějším prohlížeči na světě - poslední rok jsem na žádnou takovou nenarazil
btw avant je pouze nadstavba nad IE, takže engine je společnej a tím pádem nemůže zobrazit nic jiného
rád se na tvoje stránky podívám a je škoda, že nejsou i v mozille firefoxu
Díky za "lichotku" a vysvětlení - já ti řeknu na rovinu, že v tvorbě internetových stránek mám totání guláš... ale to už jsi evidentně zjistil.

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 13.9.2005 17:01

tramvajak píše:Ježišimarjá, to je dnes 1. dubna? Já mám prohlížeče IExplorer a Avant Browser a v obou to chodí bezchybně. Jestli máš něco jinýho, tak vyzkoušej starej špatnej IExplorer.
gratuluju, máš jednu z mála stránek, co nechodí v 2. nejrozšířenějším prohlížeči na světě - poslední rok jsem na žádnou takovou nenarazil
btw avant je pouze nadstavba nad IE, takže engine je společnej a tím pádem nemůže zobrazit nic jiného
rád se na tvoje stránky podívám a je škoda, že nejsou i v mozille firefoxu

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 13.9.2005 16:53

radek31 píše:
tramvajak píše: Omlouvám se, chybička se vloudila. Správný tvar adresy je: http://www.tramvajak.wz.cz/s-vandalismus.htm , nebo běž odkazem rovnou z mých stránek.
adresa už je správná, ale funguje pouze text - obrázky ne
Ježišimarjá, to je dnes 1. dubna? Já mám prohlížeče IExplorer a Avant Browser a v obou to chodí bezchybně. Jestli máš něco jinýho, tak vyzkoušej starej špatnej IExplorer.

Zamčeno