Úvodníčky a reakce na ně

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondra.H
Uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 13.3.2005 20:37

Re: Zjistěte si sami..

Příspěvek od Ondra.H » 25.12.2005 20:22

Ondřej píše:
No asi tak, ty úvodníčky jsou strašně přiblblý a proto mě ani nenapadne to číst a myslim si, že k zeptání tato stránka slouží a když k tomu potom člověk dostane podobnou odpověď jako:"vy nectete uvodnicky?
" tak pak naprosto souhlasím s tím co je napsáno níže!
No, to nevim co je na těch úvodníčkách přiblblýho?? :roll: Jsou dobrý a zajímavý.....chtěl bych vidět tebe jaký úvodníčky bys napsal :wink:

Ondřej

Re: Zjistěte si sami..

Příspěvek od Ondřej » 25.12.2005 20:15

IP z Holandska.. píše:A ještě dodatek: kdo semnou nesouhlasí, tak má docela smůlu a ať se klidně do mě pustí. Mě je to jedno. Kdo semnou souhlasí, tak mi zde dá za pravdu.
No asi tak, ty úvodníčky jsou strašně přiblblý a proto mě ani nenapadne to číst a myslim si, že k zeptání tato stránka slouží a když k tomu potom člověk dostane podobnou odpověď jako:"vy nectete uvodnicky?
" tak pak naprosto souhlasím s tím co je napsáno níže!

IP z Holandska..

Zjistěte si sami..

Příspěvek od IP z Holandska.. » 25.12.2005 19:27

A ještě dodatek: kdo semnou nesouhlasí, tak má docela smůlu a ať se klidně do mě pustí. Mě je to jedno. Kdo semnou souhlasí, tak mi zde dá za pravdu.

IP z Holandska..

Zjistěte si sami..

Příspěvek od IP z Holandska.. » 25.12.2005 19:25

MOp píše:
K-M píše:Stačilo číst mě před mnoha dny...
ty uz jsi opet anonymni?
Ach jo MOPe, já žasnu nad Vaší blbostí. Zatím jsem si nevšiml ničehož jiného, než jen že kybicujete ostatní. Já se nedivím že Vám sem skoro nikdo nechodí když je to tu takový jaký to je. To se týká i těch úvodníčků, někteří to prostě nečtou. Tak nemusíte mít hned oheň u zadku když se zde někdo dotáže, přičemž si to mohl přečíst jinde (viz úvodníčky). S takovým přístupem to daleko nedotáhnete.

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Úvodníčky a reakce na ně

Příspěvek od Fořtík » 14.11.2005 10:51

Yvona píše:Ouvodníček nemá chybu, je pravdivý, co se týče bordýlku v dopravě v tomto uspěchaném městě. Nikoho nezajímá, že auta jezdí, jako blázni , sem tam někdo někoho porazí, zabije a tak. Zřejmě se policajti řídí větou z jednoho českého filmu "vždyť na světě je lidí jako sraček" , tak proč by to měli řešit, že? Dělají ze sebe bezmocný chudinky,avšak já mám pocit, že nežli bezmocnost je na prvním místě lachtaní nemoc.

Jinak, co se týče obratiště Zvonařka, tak tam vůbec nechápu, že nikomu nevadí, že tato hezká smyčka slouží pouze jen jako parkoviště (že by velkorysost DP vůči "volanťákům" ). Díky autům se tam nemůže žádná tramka otočit, eLka jezdí jen pár metrů za výhybku (to zřejmě, aby se kurzisti mohli seznámit jaké nové modely aut se pohybují na českém trhu).

A zde Policie také jen přihlíží, hlavně, že pár metrů od Zvonařky mají svou základnu stáťáci.

Yvn
Nedá mi to, ale v bodu parkování se musím policie zastat. Nejedná se o nečinnost policie, ale o nečinnost nařízenou magistrátními úředníky, tedy o nařízení zhora o kterém se nediskutuje. Ono je jednodušáí nechat auta stát třeba na kolejích, které se běžně nepoužívají, než vymýšlet kde, kdy a za kolik vytvořit nová parkovací místa. Když vezmu jiná místa, kde auta blokují tram provoz a odkud jsou důsledně odtahována, napadá mě například Podolská vodárna. Parkovacích míst je tu narozdíl od centra hodně a proto jsou auta důsledně odtahována.

O ostatních policejních deliktech nediskutuji, ta jsou naprosto pravdivá. Například fotografii v příloze jsem pořídil 30.3.2004 na Náměstí Republiky. Vůz evidentě nepoužíval maják, ani houkačku, přesto tudy jel. Navíc u zastávky busu stála hlídka, která civilní řidiče stavěla a pokutovala. Svých kolegů si ani nevšimla. Tehdy jsem tuto fotku odeslal kamsi (tuším na ředitelství Prahy) s tím, že chci vysvětlování, proč jsou na řidiče používány dva metry. Odpovědí mi bylo, že věc bude prošetřena a viník bude potrestán.

Více o majácích doporučuji číst na http://www.ospea.cz, třeba tady http://www.ospea.cz/preference/html/majaky.html

Odpovědět