Úvodníčky a reakce na ně

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 26.12.2005 0:14

S-K-E-L-E-T-O-N píše:
Tom píše:On je tu taky možná problém, že se objevuje mnoho informací na více místech... Buď se vyskytne ve fóru nebo v shoutboardu nalevo nebo v návštěvní knize anebo na stránkách prt (úvodníček nebo jinde). A prozatím jak sem si všim tak jakékoliv usměrňování byla zbytečná práce.
Já si pamatuju, jak mě jednou MCQ sjel za to, že jsem se zeptal na informaci, která byla někde o 30 stránek ve fóru vzadu. Nejdřív jsem byl vzteky bez sebe, ale nakonec jsem zjistil, že se lidé ptaj pořád na to samý a začal jsem číst, číst a číst a nakonec pochopil, že už se nemám na co zeptat.
Je to samozřejmě na přístupu člověka...
někdo se na to zcela vykašle (což nikoho sice nenaštve ale onen tazatel se nedoví nic),
někdo řekne jen najdi si to... (tazatel začne aspoň tušit že informace se někde nachází, ale naštve ho to),
někdo aspoň hodí přímo odkaz na téma kde je info (tazatel zajásá, informace je blízko, ale pokud je líný tak uspokojen nebude),
někdo najde a zkopíruje to znovu (tazatel je plně spokojen),
a někdo to znovu celé napíše (tazatel je opět plně spokojen)...
se všemi případy už jsem se setkal :wink:

S-K-E-L-E-T-O-N

Příspěvek od S-K-E-L-E-T-O-N » 25.12.2005 23:57

Ondřej píše: Lepší bych to neshrnul! No to je přesně o tom o čem tu mluvim,všechno se tu 100x omele do kola a když se tu člověk zeptá na něco po 101. tak za to dostane vynadáno!!
Ale díky rázné (zas tak hrozný to nebylo, zdravím MCQ) slovní facce jsem se probral a přestal být línej a pasivní.
Další přísloví: "Mluviti stříbro, mlčeti zlato" nebo "Dvakrát měř, jednou řež"

P. S.: SHRNUTÍ, LÉPE

Ondřej

Příspěvek od Ondřej » 25.12.2005 23:50

S-K-E-L-E-T-O-N píše:
Tom píše:On je tu taky možná problém, že se objevuje mnoho informací na více místech... Buď se vyskytne ve fóru nebo v shoutboardu nalevo nebo v návštěvní knize anebo na stránkách prt (úvodníček nebo jinde). A prozatím jak sem si všim tak jakékoliv usměrňování byla zbytečná práce.
Já si pamatuju, jak mě jednou MCQ sjel za to, že jsem se zeptal na informaci, která byla někde o 30 stránek ve fóru vzadu. Nejdřív jsem byl vzteky bez sebe, ale nakonec jsem zjistil, že se lidé ptaj pořád na to samý a začal jsem číst, číst a číst a nakonec pochopil, že už se nemám na co zeptat.
Lepší bych to neshrnul! No to je přesně o tom o čem tu mluvim,všechno se tu 100x omele do kola a když se tu člověk zeptá na něco po 101. tak za to dostane vynadáno!!

S-K-E-L-E-T-O-N

Příspěvek od S-K-E-L-E-T-O-N » 25.12.2005 23:37

Tom píše:On je tu taky možná problém, že se objevuje mnoho informací na více místech... Buď se vyskytne ve fóru nebo v shoutboardu nalevo nebo v návštěvní knize anebo na stránkách prt (úvodníček nebo jinde). A prozatím jak sem si všim tak jakékoliv usměrňování byla zbytečná práce.
Já si pamatuju, jak mě jednou MCQ sjel za to, že jsem se zeptal na informaci, která byla někde o 30 stránek ve fóru vzadu. Nejdřív jsem byl vzteky bez sebe, ale nakonec jsem zjistil, že se lidé ptaj pořád na to samý a začal jsem číst, číst a číst a nakonec pochopil, že už se nemám na co zeptat.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 25.12.2005 23:33

On je tu taky možná problém, že se objevuje mnoho informací na více místech... Buď se vyskytne ve fóru nebo v shoutboardu nalevo nebo v návštěvní knize anebo na stránkách prt (úvodníček nebo jinde). A prozatím jak sem si všim tak jakékoliv usměrňování byla zbytečná práce.

S-K-E-L-E-T-O-N

Příspěvek od S-K-E-L-E-T-O-N » 25.12.2005 23:32

Ondřej píše:To je tak složitý pochopit to co jsem tu napsal,samozřejmě souhlasím s tim že "kdo hledá, najde!" jen jsem se pokusil vysvětlit že jsou taky lidé kteří úvodníčky nečtou a můžou mít k tomu různé důvody a pak se tady na to samí zeptaj. a o tom že se zeptaj na to co je v diskuzi napsáno níže to je uplně jiná věc-to už bych jsem raději netahal.
Je těžký pochopit, co chceš napsat. Já bych to shrnul: "Hledejte Šmudlové!!!", "Kdo hledá najde". POINTA bez "J" tvých námitek mi nějak utíká.

Ondřej

Příspěvek od Ondřej » 25.12.2005 23:24

To je tak složitý pochopit to co jsem tu napsal,samozřejmě souhlasím s tim že "kdo hledá, najde!" jen jsem se pokusil vysvětlit že jsou taky lidé kteří úvodníčky nečtou a můžou mít k tomu různé důvody a pak se tady na to samí zeptaj. a o tom že se zeptaj na to co je v diskuzi napsáno níže to je uplně jiná věc-to už bych jsem raději netahal.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 25.12.2005 23:13

Ondrej píše:Ale tady je ta pojinta uplně jiná, nečtu úvodníčky-----nemůžu vědět co je tam napsáno------a tudiž se na to třeba zeptám a tedy pro člověka kterej to hltá denně je třeba úsměvné, protože mu příjde, že je to napsáno 100x všude.
Pokud chceš něco zjistit, vynakládej trochu vlastního úsilí, pročti si fóra, zkus hledat.

S-K-E-L-E-T-O-N

Příspěvek od S-K-E-L-E-T-O-N » 25.12.2005 23:11

Anonymous píše:Ale tady je ta pojinta uplně jiná, nečtu úvodníčky-----nemůžu vědět co je tam napsáno------a tudiž se na to třeba zeptám a tedy pro člověka kterej to hltá denně je třeba úsměvné, protože mu příjde, že je to napsáno 100x všude.
Bude to sice taková větší hyperbola ale: "Nejsem povinen číst a znát zákony". "Pane soudce, ono je trestné někoho zavraždit???, to jsem něvěděl. "Je to ve sbírce zákonů" "No dobře, ale co já s tim, nejsem povinen číst ani znát zákony"

Je to hodně velká hyperbola, ale myslím si, že přečíst si pár vět není pro průměrně inteligentního člověka problém. Zkuste se ptát na metrowebu na něco, co je obsaženo v diskuzi předtím.

Ondrej

Příspěvek od Ondrej » 25.12.2005 23:05

Ale tady je ta pojinta uplně jiná, nečtu úvodníčky-----nemůžu vědět co je tam napsáno------a tudiž se na to třeba zeptám a tedy pro člověka kterej to hltá denně je třeba úsměvné, protože mu příjde, že je to napsáno 100x všude.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Zjistěte si sami..

Příspěvek od Petr » 25.12.2005 22:45

Ondřej píše:No to neměla být kritika na úvodníčky jen jsem to blbě napsal. Chtěl jsem říct, že se mi prostě nelíbí(a tedy je nečtu), ale to je můj osobní názor. Ale spíš jsem to směřoval k těm hrozným komentářům MOpa!Prostě chtěl jsem říct:NEJSEM POVINNEJ ČÍST ÚVODNÍČKY!a tudiš člověk nemuže vědět co se tam píše a proto se snad člobrda tady může zeptat třeba na to samí co je v úvodníčku.ne?Nebo snad jsem povinej číst úvodníčky, abych mohl používat tram-fórum?
Ale já Vám váš názor přece neberu. Nejste povinný číst vůbec nic. Dokonce ani ústavu a zákony této země (i když neznalost zákona neomlouvá), nejste svým stylem povinen být ani gramotný. Vcelku je ale úsměvné, pokud se někdo po sté zeptá na něco, co se skví na úvodní stránce Pražských tramvají vepsané do jediné věty navrcholu stránky....

Ondřej

Re: Zjistěte si sami..

Příspěvek od Ondřej » 25.12.2005 22:35

Petr píše:
Ondřej píše:No asi tak, ty úvodníčky jsou strašně přiblblý a proto mě ani nenapadne to číst(...)
Ó děkuji za poklonu, jsem rád, že alespoň něco je přiblblý. Fakt si toho vážím, že se našel jedinec schopný rozpoznat, že jsou přiblblé :!:
No to neměla být kritika na úvodníčky jen jsem to blbě napsal. Chtěl jsem říct, že se mi prostě nelíbí(a tedy je nečtu), ale to je můj osobní názor. Ale spíš jsem to směřoval k těm hrozným komentářům MOpa!Prostě chtěl jsem říct:NEJSEM POVINNEJ ČÍST ÚVODNÍČKY!a tudiš člověk nemuže vědět co se tam píše a proto se snad člobrda tady může zeptat třeba na to samí co je v úvodníčku.ne?Nebo snad jsem povinej číst úvodníčky, abych mohl používat tram-fórum?

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Zjistěte si sami..

Příspěvek od Petr » 25.12.2005 22:08

Ondřej píše:No asi tak, ty úvodníčky jsou strašně přiblblý a proto mě ani nenapadne to číst(...)
Ó děkuji za poklonu, jsem rád, že alespoň něco je přiblblý. Fakt si toho vážím, že se našel jedinec schopný rozpoznat, že jsou přiblblé :!:

K-M

Příspěvek od K-M » 25.12.2005 21:42

Já jsem Mope anonymní, protože heslo mám v práci, kde jsem v pracovní dny a ještě jsem si tam nastavil automaticky přihlašovat, čili jsem si ho ani nemoh zapamatovat. A přenést si heslo do práce, kde jsem v neděli jsem zapomněl... V úterý budu zase KM... Ale jinak jsem s počítači kamarád, fakt... :P :shock:

S-K-E-L-E-T-O-N

Re: Zjistěte si sami..

Příspěvek od S-K-E-L-E-T-O-N » 25.12.2005 20:28

IP z Holandska.. píše:
MOp píše:ty uz jsi opet anonymni?
Ach jo MOPe, já žasnu nad Vaší blbostí. Zatím jsem si nevšiml ničehož jiného, než jen že kybicujete ostatní. Já se nedivím že Vám sem skoro nikdo nechodí když je to tu takový jaký to je. To se týká i těch úvodníčků, někteří to prostě nečtou. Tak nemusíte mít hned oheň u zadku když se zde někdo dotáže, přičemž si to mohl přečíst jinde (viz úvodníčky). S takovým přístupem to daleko nedotáhnete.
Co je to za hovadinu, když někdo neni schopnej si přečíst ani úvodník. Neustálý dotazy na tisíckrát zmíněnou informaci jsou opravdu pitomý dotazy. Pro toho, kdo neumí přečíst několik souvislých vět doporučuji návrat do 1. třídy ZŠ

Odpovědět