Jak dál s Tram-fórem ?

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 26.11.2005 11:44

Tom píše:Po internetu je to každpodádně obtížný. To je každý anonymní. Byla klika že se povedlo odchytit například Endivii na hlavním nádraží a dát mu co proto aby se už neukázal :) http://www.metroweb.cz/metro/endivie/endivie.htm
nikdo není anonymní a to ani přes proxy - jen to chce dát si trochu práce s hledáním

pokud jde o to ICQ - doporučuju "akceptovat zprávy jen od lidí v tvém contact listu" + autorizace každého, kdo ti chce psát

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 26.11.2005 10:26

radek31 píše:
Tom píše:Na to si lze časem zvyknout... :lol: To je tak, když děláte něco pro lidi :wink:
jistě, lze si zvyknout, ale proč? lepší by bylo toho hajzla chytnout - už jen pro to, aby ostatní věděli, na koho si dát pozor
Po internetu je to každpodádně obtížný. To je každý anonymní. Byla klika že se povedlo odchytit například Endivii na hlavním nádraží a dát mu co proto aby se už neukázal :) http://www.metroweb.cz/metro/endivie/endivie.htm

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 26.11.2005 10:08

radek31 píše:jistě, lze si zvyknout, ale proč? lepší by bylo toho hajzla chytnout - už jen pro to, aby ostatní věděli, na koho si dát pozor
Kdybych věděl na 100% kdo to je... Jsou jisté souvislosti, které mi ledasco naznačují, ale faktem je, že jsem svého času uvažoval i o změně telefonního čísla, na icq raději moc nechodím (číslo je veřejné a rád jsem tam debatoval s přáteli i neznámými návštěvníky Prt), protože z některých vzkazů mi opravdu bylo hezky :oops: . Zkrátka je to síla, k čemu se dostane člověk, který pouze tvoří webové stránky pro radost sobě a druhým. :shock:

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 26.11.2005 9:40

Tom píše:Na to si lze časem zvyknout... :lol: To je tak, když děláte něco pro lidi :wink:
jistě, lze si zvyknout, ale proč? lepší by bylo toho hajzla chytnout - už jen pro to, aby ostatní věděli, na koho si dát pozor

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 25.11.2005 22:06

radek31 píše:
Petr píše:Vidíš, já už v takové realitě nějaký ten pátek žiju. Vulgární vzkazy na icq v emailu, telefonáty od neznámých hrdinů do práce na mobil, sms z sms center, anononymy směřované tamtéž...
tak to je drsné, zkoušel jsi to nějak řešit? (myslím zjišťování totožnosti přes IP adresy, operátory a tak?) proti obtěžování se lze bránit a určitě to stojí za to, hajzl co to dělá si nezaslouží žádný soucit, ale naopak tvrdou lekci, aby si to příště rozmyslel
http://www.akchalupa.cz/CLANKY/2003_6.htm
viz.: -soustavné obtěžování telefonem či textovými zprávami v nevhodnou noční a denní dobu, případně s výhrůžným podtextem

Úmyslného jednání proti dobrým mravům ve smyslu ustanovení § 424 obč. zákoníku se vlivem vědecko-technického pokroku lze dopustit nejen přímo osobně, jak tomu bylo v minulost, nýbrž i prostřednictvím tzv. textových zpráv mobilními telefony, internetem apod. Při zjišťování míry odpovědnosti za škodu způsobené úmyslným jednáním proti dobrým mravům je důležité např. zda škůdce byl iniciátorem určitého jednání, jak se podílel na šíření textových zpráv dalším osobám, jaký byl obsah textové zprávy, jaký byl potencionální dopad textových zpráv apod.
Na to si lze časem zvyknout... :lol: To je tak, když děláte něco pro lidi :wink:

radek31
Moderátor
Příspěvky: 1713
Registrován: 02.7.2004 16:41
Bydliště: Modřany, kousek od smyčky Levského

Příspěvek od radek31 » 25.11.2005 19:02

Petr píše:Vidíš, já už v takové realitě nějaký ten pátek žiju. Vulgární vzkazy na icq v emailu, telefonáty od neznámých hrdinů do práce na mobil, sms z sms center, anononymy směřované tamtéž...
tak to je drsné, zkoušel jsi to nějak řešit? (myslím zjišťování totožnosti přes IP adresy, operátory a tak?) proti obtěžování se lze bránit a určitě to stojí za to, hajzl co to dělá si nezaslouží žádný soucit, ale naopak tvrdou lekci, aby si to příště rozmyslel
http://www.akchalupa.cz/CLANKY/2003_6.htm
viz.: -soustavné obtěžování telefonem či textovými zprávami v nevhodnou noční a denní dobu, případně s výhrůžným podtextem

Úmyslného jednání proti dobrým mravům ve smyslu ustanovení § 424 obč. zákoníku se vlivem vědecko-technického pokroku lze dopustit nejen přímo osobně, jak tomu bylo v minulost, nýbrž i prostřednictvím tzv. textových zpráv mobilními telefony, internetem apod. Při zjišťování míry odpovědnosti za škodu způsobené úmyslným jednáním proti dobrým mravům je důležité např. zda škůdce byl iniciátorem určitého jednání, jak se podílel na šíření textových zpráv dalším osobám, jaký byl obsah textové zprávy, jaký byl potencionální dopad textových zpráv apod.

Honzík
problémový jedinec
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004 11:11
Bydliště: Praha 4 Lhotka
Kontaktovat uživatele:

Re: Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Honzík » 25.11.2005 18:13

Vůbec jsi nepochopil, co jsem napsal. Budeš muset cvičit porozumění textu, dělá ti to velké problémy. Člověk si vybírá obrázky do profilu podle své duše a líbí se mu to právě, že má takovou duši. A tvá reakce potvrzuje mé tvrzení.
Martin-KT8D5.RN2P píše:
Honzík píše:Mně přijde dost namyšlený, podle toho co tady píše. Přijde mi jako nevychovaný spratek. A když se podíváte na to co má na obrázku, tak to ukazuje jeho duši zcela jasně. Mrazí mě z lidí jako je tento. Neví, co znamená slovo pokora.
:lol: :lol: :lol: :lol: chudinko, a co někdo ti lozšlapal autíko???

Ani nevíš co to je za symbol ty ťuňťo... :lol:

Martin-KT8D5.RN2P

Re: Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 25.11.2005 18:06

Honzík píše:Mně přijde dost namyšlený, podle toho co tady píše. Přijde mi jako nevychovaný spratek. A když se podíváte na to co má na obrázku, tak to ukazuje jeho duši zcela jasně. Mrazí mě z lidí jako je tento. Neví, co znamená slovo pokora.
:lol: :lol: :lol: :lol: chudinko, a co někdo ti lozšlapal autíko???

Ani nevíš co to je za symbol ty ťuňťo... :lol:

Honzík
problémový jedinec
Příspěvky: 284
Registrován: 07.10.2004 11:11
Bydliště: Praha 4 Lhotka
Kontaktovat uživatele:

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Honzík » 25.11.2005 18:05

Mně přijde dost namyšlený, podle toho co tady píše. Přijde mi jako nevychovaný spratek. A když se podíváte na to co má na obrázku, tak to ukazuje jeho duši zcela jasně. Mrazí mě z lidí jako je tento. Neví, co znamená slovo pokora.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 25.11.2005 17:28

Proxy píše:Ale stejně doufám, že to (alespoň) většinou nejsou ty samí lidé, kteří tady neanonymně diskutují.
Tomu se snažím také věřit, ale pochybnosti už mám....

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 25.11.2005 17:19

Proxy píše:
Tom píše:To není konkurenční boj, to je ostuda tady toto.
JO, za domácí úkol opsat tento příspěvek stokrát a dát od rodičů podepsat. Bohužel internet dnes může mít skutečně každý. :mrgreen:

Yvona píše:Pořád ne Ivánku :lol: :lol: :lol:. A nevím, koho bych se tam asi tak měla bát :?: :lol: :lol: :lol:. Ivánku mě nedělá problém někomu do očí říct, co si o něm myslím (ten,kdo mě zná osobně to může potvrdit). :wink:
To, že někteří nedorazili, věděli proč dorazit nemají. Ale strach z lidí to určitě nebyl, tomu věř Ivánku cink :lol:.
Když už bych šla na sraz, tak jedině se bavit, a ne řešit nějaké konflikty. Myslím, že na každém z nás záleží s kým se půjde srazit a s kým ne, takže se v tom nemusíš dále vrtat. Dík
Yvono, víš co je zvláštní jev? Tvé příspěvky jsou plny tajemný ONĚCH v pozadí. Při čtení tvých příspěvků na TF i v NK si připadám jako ve filmu od Hitchcocka nebo na Červeným Hrádku - prostě tvých příspěvků mám pocit, že jsou tu jakési všemocné děsuplné síly v pozadí, které potajmu tady šíří jakési blíže nespecifikovatelné zlo. :|
=D> =D> perfektně napsané Proxy.

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 25.11.2005 16:56

Petr píše:Vidíš, já už v takové realitě nějaký ten pátek žiju. Vulgární vzkazy na icq v emailu, telefonáty od neznámých hrdinů do práce na mobil, sms z sms center, anononymy směřované tamtéž...
Aha, tak to jsem nevěděl, v tom případě beru zpět ten Červený Hrádek
:| (Hitchcock platí dál - bohužel)
Ale stejně doufám, že to (alespoň) většinou nejsou ty samí lidé, kteří tady neanonymně diskutují.

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 25.11.2005 16:42

Proxy píše:(...)Tvé příspěvky jsou plny tajemný ONĚCH v pozadí. Při čtení tvých příspěvků na TF i v NK si připadám jako ve filmu od Hitchcocka nebo na Červeným Hrádku - prostě tvých příspěvků mám pocit, že jsou tu jakési všemocné děsuplné síly v pozadí, které potajmu tady šíří jakési blíže nespecifikovatelné zlo. :|
Vidíš, já už v takové realitě nějaký ten pátek žiju. Vulgární vzkazy na icq v emailu, telefonáty od neznámých hrdinů do práce na mobil, sms z sms center, anononymy směřované tamtéž...

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2459
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 25.11.2005 14:41

Tom píše:To není konkurenční boj, to je ostuda tady toto.
JO, za domácí úkol opsat tento příspěvek stokrát a dát od rodičů podepsat. Bohužel internet dnes může mít skutečně každý. :mrgreen:

Yvona píše:Pořád ne Ivánku :lol: :lol: :lol:. A nevím, koho bych se tam asi tak měla bát :?: :lol: :lol: :lol:. Ivánku mě nedělá problém někomu do očí říct, co si o něm myslím (ten,kdo mě zná osobně to může potvrdit). :wink:
To, že někteří nedorazili, věděli proč dorazit nemají. Ale strach z lidí to určitě nebyl, tomu věř Ivánku cink :lol:.
Když už bych šla na sraz, tak jedině se bavit, a ne řešit nějaké konflikty. Myslím, že na každém z nás záleží s kým se půjde srazit a s kým ne, takže se v tom nemusíš dále vrtat. Dík
Yvono, víš co je zvláštní jev? Tvé příspěvky jsou plny tajemný ONĚCH v pozadí. Při čtení tvých příspěvků na TF i v NK si připadám jako ve filmu od Hitchcocka nebo na Červeným Hrádku - prostě z tvých příspěvků mám pocit, že jsou tu jakési všemocné děsuplné síly v pozadí, které potajmu tady šíří jakési blíže nespecifikovatelné zlo. :|
Naposledy upravil(a) Proxy dne 25.11.2005 17:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Příspěvek od dušan » 24.11.2005 8:35

LIDIČKY, PROSÍM, ZKUSME SE CHOVAT ROZUMNĚ, TY VZÁJEMNÉ VÝPADY JSOU UŽ OHRANÉ (já nereaguji již od neděle, zkuste to také) A POJĎME SE VĚNOVAT KONSTRUKTIVNÍ DISKUSI

Zamčeno