Jak dál s Tram-fórem ?

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Yvona

Příspěvek od Yvona » 22.11.2005 19:09

"Potrefená husa se vždycky ozve"
Prdelinko, není to tak dávno, co jsi se ohodnotil, že jsi mezi těmi Vyvolenými, Vyhozenými. Srovnej se s tím, že do vily se už nikdy nevrátíš a lidi z té vily Tě už NIKDY NEPŘÍJMOU ZPĚT. Proč asi? Odpověď najdeš sám u sebe.

Martin-KT8D5.RN2P píše:
Yvona píše:Já myslím, že na ty, na které se čekalo, co nedorazili, a co byli smskama skrze to atakovaní, NEPROHLOUPILI a ani toho nelitují, že se naobjevili.
Mluv za sebe tobě určitě nikdo nepsal. Po tobě nevzdech ani potkan...

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 22.11.2005 19:01

MOp píše:
Yvona píše:Já myslím, že na ty, na které se čekalo, co nedorazili, a co byli smskama skrze to atakovaní, NEPROHLOUPILI a ani toho nelitují, že se naobjevili.
za sebe mohu rici, ze ja jsem tedy esemeskama osloven nebyl. sve neucasti llituji, ale muj stav mi to neumoznuje.
Myslím si že pajda tě dostatečně omluvil. A před nemocí neni dobro zdrhat :lol: . A je mi líto že si se zrovna ty ivono nedostavila. Mohla si dát do davu co si myslíš a poslechnout si názory ostatních a ihned řešit na místě, a to vše bez krve. A ještě jednou sraz byl super :lol:

MOp

Příspěvek od MOp » 22.11.2005 18:50

Yvona píše:Já myslím, že na ty, na které se čekalo, co nedorazili, a co byli smskama skrze to atakovaní, NEPROHLOUPILI a ani toho nelitují, že se naobjevili.
za sebe mohu rici, ze ja jsem tedy esemeskama osloven nebyl. sve neucasti llituji, ale muj stav mi to neumoznuje.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 22.11.2005 18:49

Yvona píše:Já myslím, že na ty, na které se čekalo, co nedorazili, a co byli smskama skrze to atakovaní, NEPROHLOUPILI a ani toho nelitují, že se naobjevili.
jara píše:Myslím si že každej kdo měl velkej problém ho mohl dnes vyslovit na srazu kdo nedorazil prohloupil. Byla sranda si myslím. A krev netekla Ivonko :lol:
Mluv za sebe tobě určitě nikdo nepsal. Po tobě nevzdech ani potkan...

Yvona

Příspěvek od Yvona » 22.11.2005 18:47

Já myslím, že na ty, na které se čekalo, co nedorazili, a co byli smskama skrze to atakovaní, NEPROHLOUPILI a ani toho nelitují, že se naobjevili.
jara píše:Myslím si že každej kdo měl velkej problém ho mohl dnes vyslovit na srazu kdo nedorazil prohloupil. Byla sranda si myslím. A krev netekla Ivonko :lol:

Uživatelský avatar
tramvajak
Uživatel
Příspěvky: 339
Registrován: 02.11.2004 14:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tramvajak » 22.11.2005 15:30

BEZEJMENNÝ píše:...
Docela souhlasím. Hlavní příčinu bych však viděl v tom, že zde nejsou lidé stejných zájmů. Toto je fórum tramvajových nadšenců, tak proč sem lezou některý rádobynadšenci, který se jednou svezli tramvají, něčeho si všimli, ale jinak je tramvaje v životě nezajímaly??? Stejně tak bych některým doporučoval důkladně si prostudovat páteřní stránky http://www.prazsketramvaje.cz , kde najdou téměř vše, a stránky některých skutečných nadšenců. Mám pocit, že tady čím dál častěji nastává situace, kdy někdo sice neví vůbec nic, ale hned se pouští do rozsáhlých diskuzí... Neříkám, že musí každý vědět všechno, ale aby se někdo hádal, jestli KT8 má čtyři podvozky nebo pět, to mi připadá velmi absurdní.!

TÍMTO NECHCI NIKOHO URÁŽET, PROTO TAKÉ DOTYČNÉ NEJMENUJI, ALE REGISTROVANÉ OSOBY BY SE MOHLY ZAMYSLET, ZDALI SE JICH TO TAKÉ NETÝKÁ.

BEZEJMENNÝ

Příspěvek od BEZEJMENNÝ » 21.11.2005 21:58

Pokud se mohu připojit,byl bych též pro zachování stránek ve stávajícím rozsahu a fotožurnálu rovněž,jak jsem psal už včera.Co se týče samotného fóra,to bych poslal k ledu,protože zhruba za poslední rok jsem se z něj narozdíl od stránek nic kloudného a přínosného nedověděl.Většinu příspěvků tvořily invektivy či rádoby moudrosti od lidí,kteří možná ještě ani neodrostli pubertě,ale tím silněji si zde pěstovali ego,a to všechno táhne celé stránky dolů.Bohužel.Když už si s nimi někdo dává práci ve volném čase,neměl by být takto odměňován.
Nakonec je zřetelně vidět,že i někteří slušní přispěvovatelé,kteří sem dřív psali víceméně podnětně,své návštěvy zde značně omezili nebo odešli úplně (kde je např. Jonáš,Proxy a já nevím,kdo další).
Zkrátka,pokud mohu připojit názor řadového čtenáře a ne Vyvoleného,fóra v této podobě by škoda nebyla.Díky za trpělivost.

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 21.11.2005 21:18

Myslím si že každej kdo měl velkej problém ho mohl dnes vyslovit na srazu kdo nedorazil prohloupil. Byla sranda si myslím. A krev netekla Ivonko :lol:

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 21.11.2005 16:23

218 píše:Taky mi to přijde, že se tady přítomní vyloženě nudí a potřebují se o něčem pohádat:)

Ale s překvapením jsem právě zjistil, že dneska odpoledne se tady asi po pěti dnech objevil příspěvek o tramvajích :!: :twisted:

Já bych to fórmu nechal žít, ono to kdyžtak vyhnije samo...
Vyhnije, akorát, že to tu zbyde asi tak pět lidí.

218
Uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: 16.11.2003 22:14
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 218 » 21.11.2005 16:22

Taky mi to přijde, že se tady přítomní vyloženě nudí a potřebují se o něčem pohádat:)

Ale s překvapením jsem právě zjistil, že dneska odpoledne se tady asi po pěti dnech objevil příspěvek o tramvajích :!: :twisted:

Já bych to fórmu nechal žít, ono to kdyžtak vyhnije samo...

KM

Příspěvek od KM » 21.11.2005 13:50

Kocour: Chachacha, velmi přesné.

kocour

Příspěvek od kocour » 21.11.2005 13:39

Ještě tohle:

Jeden můj kamarád chodil s hodnou, chytrou, krásnou holkou, prostě měla všech 5P. Jeho ale občas popadla nějaká deprese či co, měl pocit, že si ho ta holka málo všímá, prostě ho chytil rapl a začal jí vyhrožovat, že jí asi nechá (překlad: tím si chtěl VYNUTIT, aby si ho všímala víc). Dopadlo to samozřejmě tak, že milé holce nakonec došla trpělivost a nechala ona jeho. Kdyby kamarád byl měl rozum - ale zachovejte v takové situaci chladnou hlavu, že jo ... - byla by se za měsíc či dva asi sama vrátila. On se ale místo toho začal vnucovat, najednou zjistil, že mu ta holka k nesnesení chybí. Tím ji ale definitivně znechutil a dnes ho ta slečna nechce vůbec vidět a myslí to zcela vážně. Kamarád je zralý na návštěvu psychiatra a na prášky.

A hádejte, proč to píšu právě sem a jak to souvisí s tímhle fórem?

KM

Příspěvek od KM » 21.11.2005 13:33

Souhlas s Kocourem a Akribiem. Prosim vás, neřešíte nic nového, nejste nijak jedineční - nechte si od nějakého drážního šotouše vyprávět , jak se mají rády různé spolky kolem železnice, různí vydavatelé kde čeho (KŽC, Klub dráhařů a pod.). Ostatně i v poslední MD byla ošklivá věta na adresu "konkurenční" Dráhy.
Pro adminy a moderátory: místo snahy po regulaci spíš témata zpřehledněte a zjednodušte.
Pro admina nejvyššího: objektivně si uvědom, že na obsah stránek je jednoznačná chvála a problém je jen kolem diskusního fóra. To snad je dostatečný uznání tvý práci, ne?
Pro Mopa: O fotožurnálu platí totéž. Btw. Doteď jsem tam moc nechodil, ale při téhle diskusi jsem si to prohlédl blíž a musím konstatovat, že jednou každá fotka bude cenná, i když na to teď třeba nevypadá.

Yvona

Re: To Mop

Příspěvek od Yvona » 21.11.2005 13:32

MOp píše:
Yvona píše:Tak co Míšo, vrátíme průkazky nebo nevrátíme :lol: :lol: :lol:
ja jsem ji jiz davno znehodnotil v zachodove mise, kdyz mi dosel toaletak...
v nouzi poznáš přítele, a to i v podobě papíru :lol: :lol: :lol:

MOp

Re: To Mop

Příspěvek od MOp » 21.11.2005 13:26

Yvona píše:Tak co Míšo, vrátíme průkazky nebo nevrátíme :lol: :lol: :lol:
ja jsem ji jiz davno znehodnotil v zachodove mise, kdyz mi dosel toaletak...

Zamčeno