Jak dál s Tram-fórem ?

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
MOp

Příspěvek od MOp » 20.11.2005 19:36

nebyl by to stepan, ktery by si ihned zmenil podpis, aby opet dokazal, ze je nad veci.. trikolka je fakt zabavna..

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 20.11.2005 19:36

A není to sakra jedno kdo má jaké fotky. Každej fotí tak jak se mu chce, či fotí dobře snad ne. A hlavně podle času. když má někdo čas fotit fotky různé a pak čas je dávat na stránky a ještě buzerovat další, tak at si tak fotí. Ale zajímalo by mě kdo ho tolik má. Já teda ne. Zajimá mě jestli každej dokáže to co tady napíše říc tomu člověku do očí :oops:

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Příspěvek od dušan » 20.11.2005 19:32

Gagarin píše:
dušan píše: zajímalo by mne, čím jedu proti vám? nejsem členem bagru!
Tím, že nejseš členem bagru. Z podpisu to vyplývá jasně.
co máš proti podpisu? to už budeš takový ubožák, že tě nic lepšího nenapadlo? a BAGR je něco super, že tam musím lézt? tak odtud zmizte, pokud se vám tu nelíbí, neplatíte to, není to tu POVINNÉ

Štěpán

Příspěvek od Štěpán » 20.11.2005 19:30

9001 píše:Já bych nechal přistavit dva policejní antony a zásahovou jednotku, protože to zítra bude hodně silný kafe.
Co také jiného, když už není tramvaj městské policie. :)

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 20.11.2005 19:30

9001 píše:
MOp píše:sanci maji zitra odpoledne v cukrarne. otazkou je, zda budu mit vubec chut s nimi diskutovat s prominutim o h@vne..
Já bych nechal přistavit dva policejní antony a zásahovou jednotku, protože to zítra bude hodně silný kafe.
Nebude . Vetsina lidi nema odvahu rict na verejnosti to co pisou na netu . Jenom malo clenu si stoji za tim co napisou .

Uživatelský avatar
9001
Uživatel
Příspěvky: 10209
Registrován: 15.11.2003 18:49
Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 9001 » 20.11.2005 19:28

MOp píše:
PvvS píše: Skuste se nad sebou zamyslet , a pokud mate vzajemny problemy , skuste si je nekde rict z oco do oci, trebas v restauraci...
sanci maji zitra odpoledne v cukrarne. otazkou je, zda budu mit vubec chut s nimi diskutovat s prominutim o h@vne..
Já bych nechal přistavit dva policejní antony a zásahovou jednotku, protože to zítra bude hodně silný kafe.

MOp

Příspěvek od MOp » 20.11.2005 19:26

PvvS píše: Skuste se nad sebou zamyslet , a pokud mate vzajemny problemy , skuste si je nekde rict z oco do oci, trebas v restauraci...
sanci maji zitra odpoledne v cukrarne. otazkou je, zda budu mit vubec chut s nimi diskutovat s prominutim o h@vne..

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 20.11.2005 19:26

dušan píše:
Béďa Trávníček píše:Když se navážíš do spolku BAGR, tak bych Ti chtěl poděkovat jménem spolku BAGR, že nám dopřáváš ve Fotožurnálu fotky bagrů DP z různých výluk. 8-)
zajímalo by mne, čím jedu proti vám? nejsem členem bagru!
Tím, že nejseš členem bagru. Z podpisu to vyplývá jasně.

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 20.11.2005 19:24

Panove, nevim jak ostatni , ale ze stalych hadek nekterych mezi sebou zacinam byt z tohohle fora zklamany (nechci psat znechuceny) , obcas to pripomina spis trbus-forum a jeho hadajici se materskou skolku. A sledovat jak nekteri uzivatele potapeji jedno z mala solidnich for je dost smutny pohled.
Skuste se nad sebou zamyslet , a pokud mate vzajemny problemy , skuste si je nekde rict z oco do oci, trebas v restauraci...
Diskuse je od slova diskutovat, ne hadat se jak pubertaci

Uživatelský avatar
dušan
Uživatel
Příspěvky: 655
Registrován: 03.4.2004 10:02
Bydliště: v roce 2015 u nové tramvajové trati, tedy dá-li Bůh,Bém a DP

Příspěvek od dušan » 20.11.2005 19:22

Béďa Trávníček píše:Když se navážíš do spolku BAGR, tak bych Ti chtěl poděkovat jménem spolku BAGR, že nám dopřáváš ve Fotožurnálu fotky bagrů DP z různých výluk. 8-)
zajímalo by mne, čím jedu proti vám? nejsem členem bagru!

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 20.11.2005 19:17

Když se navážíš do spolku BAGR, tak bych Ti chtěl poděkovat jménem spolku BAGR, že nám dopřáváš ve Fotožurnálu fotky bagrů DP z různých výluk. 8-)

MOp

Re: Vymydlenej mozek

Příspěvek od MOp » 20.11.2005 18:58

Yvona píše:Jenže Petr není člověk, co by se přihlašoval pod cizím jménem.
to samozrejme. jen jsem reagoval na automaticke prihlasovani..

Yvona

Re: Vymydlenej mozek

Příspěvek od Yvona » 20.11.2005 18:56

Jenže Petr není člověk, co by se přihlašoval pod cizím jménem.
MOp píše:
Yvona píše: A dále zřejmě nemáš zmapované ani TF, protože kdyby ano,tak by jsi už dávno věděl, jako každému zaregistrovanému uživateli TF se jméno v příspěvku zobrazuje automaticky.
to neni tak uplne pravda. kazdy se muze registrovat x-krat a pouzivat nekolik nicku, tak ze se bude postupne prihlasovat - tu na jednoho, tu na druheho. paklize pouziva jednu prezdivku, da si zaskrtnout automaticke prihlaseni.

ale kdo prispevek psal se da zjistit taktez dle IP adresy, ze ktera zprava prisla. ta je rozdilna a pochazi tusim z holandska.

pozn.
na bezejmenný byl prejmenovan fortikem s vyzvou, at si vybere jine jmeno, ze bude prepsano. neucinil tak, takze je stale bezejmenny.

MOp

Re: Vymydlenej mozek

Příspěvek od MOp » 20.11.2005 18:12

Yvona píše: A dále zřejmě nemáš zmapované ani TF, protože kdyby ano,tak by jsi už dávno věděl, jako každému zaregistrovanému uživateli TF se jméno v příspěvku zobrazuje automaticky.
to neni tak uplne pravda. kazdy se muze registrovat x-krat a pouzivat nekolik nicku, tak ze se bude postupne prihlasovat - tu na jednoho, tu na druheho. paklize pouziva jednu prezdivku, da si zaskrtnout automaticke prihlaseni.

ale kdo prispevek psal se da zjistit taktez dle IP adresy, ze ktera zprava prisla. ta je rozdilna a pochazi tusim z holandska.

pozn.
na bezejmenný byl prejmenovan fortikem s vyzvou, at si vybere jine jmeno, ze bude prepsano. neucinil tak, takze je stale bezejmenny.

Yvona

Vymydlenej mozek

Příspěvek od Yvona » 20.11.2005 18:05

Je vidět, že tyto stránky nesleduješ tak často, protože by jsi jinak věděl, že Petrova mluva je na trochu jiné koleji.
A dále zřejmě nemáš zmapované ani TF, protože kdyby ano,tak by jsi už dávno věděl, jako každému zaregistrovanému uživateli TF se jméno v příspěvku zobrazuje automaticky. Takže si myslíš, že Admin Petr není zaregistrován? No to jsi mě ale rozesmál :lol:
Takže frajere příště, nežli začneš atakovat, taxi zjisti fakta.

ANTI-MOp píše:
BEZEJMENNÝ píše:To doufám (že bude vycházet)!Já se aspoň vždy rád podívám na všední fotky z provozu,a že je někdy někde zobrazena jedna tramvaj 2x nebo 3x,mi vůbec nevadí.Co se týče kvality fotek,nejsem sice znalec,ale i laický pohled mi říká,že MOpovy fotografie patří k těm lepším-věřte,že jsem prošel snad všechny stránky zabývající se tramvajemi,a že na jiných stránkách je spousta fotek,které kvalitativně stojí za zlámanou grešli.A to i fotky mnohých zdejších rádců.
Sám se fotografováním tramvají nezabývám (výjimku snad tvořil jen letošní DOD v ÚDDP),proto vítám,že sem někdo takřka denně dodává nové fotky a mapuje tak provoz v Praze,výjimečně i jinde.A zaplaťbůh za "obyčejnost" fotek,probořená auta ani mrtvoly opravdu nemusím.Navíc je narozdíl od jiných stránek pravidelně aktualizován.Naproti tomu stránky,kde neproběhla aktualizace půl roku-rok moc velkou cenu nemají.
Fotožurnál existuje už asi rok,proto je mi divné,že začal být trnem v oku právě teď.Pokud je tak špatný,proč se nikdo neozval už v jeho začátcích?Nebo je za tím spíš něco osobního?V tom případě může každý ukázat,na co má.To není nic proti kritice,té by se naopak dala podrobit spousta dalších podobně zaměřených stránek.A nemyslím teď 9001,tomu už tady taky dost často byla umyta hlava dost nevybíravě.
No krása Petře a proč to nepíšeš pod svým jménem?

Zamčeno