Jak dál s Tram-fórem ?

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
BEZEJMENNÝ

Příspěvek od BEZEJMENNÝ » 20.11.2005 18:04

ANTI-MOp píše:No krása Petře a proč to nepíšeš pod svým jménem?
Administrátor to skutečně nepsal.A co se týče mého jména,používám takové,jaké mi tu bylo v únoru doručeno.Sice jsem se zaregistroval pod jiným,to však bylo zrušeno jako nevyhovující pro toto fórum.Ostatně už tady probíhala tehdy okolo toho debata,tak proč ji znovu vířit 8-) .

Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr » 20.11.2005 17:50

ANTI-MOp píše:No krása Petře a proč to nepíšeš pod svým jménem?
Protože jsem to milý hrdino, co se ani neumíš podepsat nepsal já. Jenže ubožákovi, co se musí přihlásit jako anonymní něco o cti a o tom, že se pod svůj názor umím podepsat říkat nebudu

ANTI-MOp

Příspěvek od ANTI-MOp » 20.11.2005 17:45

BEZEJMENNÝ píše:
MOp píše:...kdyby se dival jen jeden clovek, dokud budu mit silu, cas a bude mi dopravan prostor, bude FZ vychazet.
To doufám (že bude vycházet)!Já se aspoň vždy rád podívám na všední fotky z provozu,a že je někdy někde zobrazena jedna tramvaj 2x nebo 3x,mi vůbec nevadí.Co se týče kvality fotek,nejsem sice znalec,ale i laický pohled mi říká,že MOpovy fotografie patří k těm lepším-věřte,že jsem prošel snad všechny stránky zabývající se tramvajemi,a že na jiných stránkách je spousta fotek,které kvalitativně stojí za zlámanou grešli.A to i fotky mnohých zdejších rádců.
Sám se fotografováním tramvají nezabývám (výjimku snad tvořil jen letošní DOD v ÚDDP),proto vítám,že sem někdo takřka denně dodává nové fotky a mapuje tak provoz v Praze,výjimečně i jinde.A zaplaťbůh za "obyčejnost" fotek,probořená auta ani mrtvoly opravdu nemusím.Navíc je narozdíl od jiných stránek pravidelně aktualizován.Naproti tomu stránky,kde neproběhla aktualizace půl roku-rok moc velkou cenu nemají.
Fotožurnál existuje už asi rok,proto je mi divné,že začal být trnem v oku právě teď.Pokud je tak špatný,proč se nikdo neozval už v jeho začátcích?Nebo je za tím spíš něco osobního?V tom případě může každý ukázat,na co má.To není nic proti kritice,té by se naopak dala podrobit spousta dalších podobně zaměřených stránek.A nemyslím teď 9001,tomu už tady taky dost často byla umyta hlava dost nevybíravě.
No krása Petře a proč to nepíšeš pod svým jménem?

BEZEJMENNÝ

Příspěvek od BEZEJMENNÝ » 20.11.2005 17:22

MOp píše:...kdyby se dival jen jeden clovek, dokud budu mit silu, cas a bude mi dopravan prostor, bude FZ vychazet.
To doufám (že bude vycházet)!Já se aspoň vždy rád podívám na všední fotky z provozu,a že je někdy někde zobrazena jedna tramvaj 2x nebo 3x,mi vůbec nevadí.Co se týče kvality fotek,nejsem sice znalec,ale i laický pohled mi říká,že MOpovy fotografie patří k těm lepším-věřte,že jsem prošel snad všechny stránky zabývající se tramvajemi,a že na jiných stránkách je spousta fotek,které kvalitativně stojí za zlámanou grešli.A to i fotky mnohých zdejších rádců.
Sám se fotografováním tramvají nezabývám (výjimku snad tvořil jen letošní DOD v ÚDDP),proto vítám,že sem někdo takřka denně dodává nové fotky a mapuje tak provoz v Praze,výjimečně i jinde.A zaplaťbůh za "obyčejnost" fotek,probořená auta ani mrtvoly opravdu nemusím.Navíc je narozdíl od jiných stránek pravidelně aktualizován.Naproti tomu stránky,kde neproběhla aktualizace půl roku-rok moc velkou cenu nemají.
Fotožurnál existuje už asi rok,proto je mi divné,že začal být trnem v oku právě teď.Pokud je tak špatný,proč se nikdo neozval už v jeho začátcích?Nebo je za tím spíš něco osobního?V tom případě může každý ukázat,na co má.To není nic proti kritice,té by se naopak dala podrobit spousta dalších podobně zaměřených stránek.A nemyslím teď 9001,tomu už tady taky dost často byla umyta hlava dost nevybíravě.

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 20.11.2005 16:24

delal si v zivote vubec nekdy neco jen pro zabavu? paklize chces zvednout kvalitu FZ posli mi sve dokonale fotografie, rad je zverejnim.
Já dělám hodně věcí pro zábavu. Proč asi dělám PN? Pro peníze?

Akorát to pro mne není alibi, aby, když něco dělám jako koníčka, abych to taky vodfláknul a víc mne nezajímá.

A já jsem v tomto případě (opět trochu nadneseně) zákazník. A pak můžu fotit klidně jako 9001, to je moje věc.

Evidentně si nepochopil vůbec nic.

MOp

Příspěvek od MOp » 20.11.2005 16:21

Gagarin píše:Tak se aspoň ukázalo, žes to vůbec nepochopil. Píšu tam, že je to nadnesené,a le principielně totak funguje.
pochopil jsem to velmi dobre.

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 20.11.2005 16:20

MOp píše:
Gagarin píše:Ó, pán je hrdina a klidně se obětuje. A principy tržní ekonomiky (děláš věci kvalitně? Budeš mít zákazníky a budeš se mít dobře. Nebo všechno flákáš? Tak to po tobě neštěkne ani pes a budeš živořit) ti asi nic neříkají. (Samozřejmě to myslím trochu nadneseně, ale je evidentní, že na reakce, ať jsou pozitivní nebo negativní by se mělo odpovídajícím způsobem reagovat a né je házet do koše, jak to tady Jeroným dělá).
co a jak delam je moje vec. dostal jsem prostor, vyuzivam jej. nebude prostor nebude FZ.

netusim, proc sem tahas ekonomiku. ty si myslis, ze za to dostavam prachy? chudaku..
Tak se aspoň ukázalo, žes to vůbec nepochopil. Píšu tam, že je to nadnesené,a le principielně totak funguje.

MOp

Příspěvek od MOp » 20.11.2005 16:19

Gagarin píše:Ó, pán je hrdina a klidně se obětuje. A principy tržní ekonomiky (děláš věci kvalitně? Budeš mít zákazníky a budeš se mít dobře. Nebo všechno flákáš? Tak to po tobě neštěkne ani pes a budeš živořit) ti asi nic neříkají. (Samozřejmě to myslím trochu nadneseně, ale je evidentní, že na reakce, ať jsou pozitivní nebo negativní by se mělo odpovídajícím způsobem reagovat a né je házet do koše, jak to tady Jeroným dělá).
co a jak delam je moje vec. dostal jsem prostor, vyuzivam jej. nebude prostor nebude FZ.

netusim, proc sem tahas ekonomiku. ty si myslis, ze za to dostavame penize? chudaku..

delal si v zivote vubec nekdy neco jen pro zabavu? paklize chces zvednout kvalitu FZ posli mi sve dokonale fotografie, rad je zverejnim.
Naposledy upravil(a) MOp dne 20.11.2005 16:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 20.11.2005 16:13

MOp píše:
Gagarin píše:Pak by mne tedy zajímalo, jaký je o ten plátek zájem. Pravděpodobně je to tajné, ale jakou mám FŽ denní návštěvnost?
nesleduji a je mi to jedno. ikdyby se dival jen jeden clovek, dokud budu mit silu, cas a bude mi dopravan prostor, bude FZ vychazet.
Ó, pán je hrdina a klidně se obětuje. A principy tržní ekonomiky (děláš věci kvalitně? Budeš mít zákazníky a budeš se mít dobře. Nebo všechno flákáš? Tak to po tobě neštěkne ani pes a budeš živořit) ti asi nic neříkají. (Samozřejmě to myslím trochu nadneseně, ale je evidentní, že na reakce, ať jsou pozitivní nebo negativní by se mělo odpovídajícím způsobem reagovat a né je házet do koše, jak to tady Jeroným dělá).

MOp

Příspěvek od MOp » 20.11.2005 15:33

Gagarin píše:Pak by mne tedy zajímalo, jaký je o ten plátek zájem. Pravděpodobně je to tajné, ale jakou mám FŽ denní návštěvnost?
nesleduji a je mi to jedno. ikdyby se dival jen jeden clovek, dokud budu mit silu, cas a bude mi dopravan prostor, bude FZ vychazet.

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 20.11.2005 15:31

MOp píše:Fotožurnál si vede velice dobře, děkuji za optání.
Kdo se ptal? :shock:

Takže až tam budeš mít samé rozmazané fotky tak nebudem reagovat a když tam budeš mít chybu v názvu tak tě opravit můžem? Neber to jako kritiku...

Uživatelský avatar
Gagarin
Uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: 18.11.2003 16:49
Bydliště: Jednu tram. smyčku slyším, jednu TT a železnici v dálce vidím a jedna žel. trať mi stojí pod okny.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin » 20.11.2005 15:31

Pak by mne tedy zajímalo, jaký je o ten plátek zájem. Pravděpodobně je to tajné, ale jakou mám FŽ denní návštěvnost?

MOp

Příspěvek od MOp » 20.11.2005 15:21

Fotožurnál si vede velice dobře, děkuji za optání. Marketingové zadání znělo - "Mapování zcela běžných provozních situací". Tento plán plním a přidávám ještě něco navíc.

Jakym stylem zmineneho cile dosahuji je jen moje vec a nikomu do toho nic neni. Paklize se s tim nedokazete smirit, vase chyba. Respektujte to stejne, jako respektuji ja vase fogalerie.

Mate-li pripominky k tomu, ze tento cil neplnim, tak to sem piste. Ostatní invektivy na obsah a kvalitu fotek neprijimam a ani o tom s vami nehodlam diskutovat.
Naposledy upravil(a) MOp dne 20.11.2005 15:31, celkem upraveno 1 x.

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 20.11.2005 15:06

MOp píše:
Béďa Trávníček píše: Ty extrémně tmavý fotky jsou taky chyba? :shock: 8-)
ne, ty jsou úmysl.
Tak to se nedivím, že je Fotožurnál tam, kde je. 8-)

MOp

Příspěvek od MOp » 20.11.2005 14:33

Béďa Trávníček píše: Ty extrémně tmavý fotky jsou taky chyba? :shock: 8-)
ne, ty jsou úmysl.

Zamčeno