Jak dál s Tram-fórem ?

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Yvona

To Mop

Příspěvek od Yvona » 21.11.2005 13:16

Tak co Míšo, vrátíme průkazky nebo nevrátíme :lol: :lol: :lol:

kocour

Příspěvek od kocour » 21.11.2005 13:15

Jak v mateřské školce ...

Prostě to zkuste tři dny neřešit, jsou horší věci ... kamarádce třeba minulý týden řekli, že nebude moct mít nikdy děti ... proti tomu jsou vaše hádky k smíchu. Každý, kdo sem nahlídne zvenčí, si pomyslí, že tady jsou samí magoři ... tak už sakra přestaňte.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 21.11.2005 12:50

Tak já nevím, jeden říká, že jsou Petrovci a druhý, že nejsou. Yvonko, Míšo, jak to tedy je?? Možná rozbroje ve straně a někdo by měl vrátit průkazky a okamžitě hlásit na ÚV.

Yvona

Příspěvek od Yvona » 21.11.2005 12:48

Martin-KT8D5.RN2P píše:
Yvona píše:Myslím, že já,MoP ani Dušánek se nestydíme za to, že patříme pod Petrovce :lol:. Máme k tomu zřejmě nějaký důvod .
Jinak pro veřejnost, "mečiarova babka" jsem já (i když nemám ráda slováky), a za konkurenčním bojem si stojím nadále. Vím, že nejsem jediná.
Bohužel k tomu konkurečnímu boji přiložili polínko i ti, co byli a jsou Vyvolení. Výhoda u těchto Vyvolených-Vyhozených je jedna- a to, že už se nevrátí zprátky do vily :lol: :lol: :lol:
y
Ty nejsi asi moc na inteligentní výši, nemá cenu se s tebou bavit. Škoda. A k Slovákům, já jsem taky na půl Slovák, tak opatrně na hanobení rasy a vyznání... :!:
Nejsem na inteligentní úrovni jako Ty, protože bych se musela hanbou propadnout.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 21.11.2005 12:45

Yvona píše:Myslím, že já,MoP ani Dušánek se nestydíme za to, že patříme pod Petrovce :lol:. Máme k tomu zřejmě nějaký důvod .
Jinak pro veřejnost, "mečiarova babka" jsem já (i když nemám ráda slováky), a za konkurenčním bojem si stojím nadále. Vím, že nejsem jediná.
Bohužel k tomu konkurečnímu boji přiložili polínko i ti, co byli a jsou Vyvolení. Výhoda u těchto Vyvolených-Vyhozených je jedna- a to, že už se nevrátí zprátky do vily :lol: :lol: :lol:
y
Ty nejsi asi moc na inteligentní výši, nemá cenu se s tebou bavit. Škoda. A k Slovákům, já jsem taky na půl Slovák, tak opatrně na hanobení rasy a vyznání... :!:

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 21.11.2005 12:36

To není konkurenční boj, to je ostuda tady toto.

Yvona

Příspěvek od Yvona » 21.11.2005 12:34

Myslím, že já,MoP ani Dušánek se nestydíme za to, že patříme pod Petrovce :lol:. Máme k tomu zřejmě nějaký důvod .
Jinak pro veřejnost, "mečiarova babka" jsem já (i když nemám ráda slováky), a za konkurenčním bojem si stojím nadále. Vím, že nejsem jediná.
Bohužel k tomu konkurečnímu boji přiložili polínko i ti, co byli a jsou Vyvolení. Výhoda u těchto Vyvolených-Vyhozených je jedna- a to, že už se nevrátí zprátky do vily :lol: :lol: :lol:
y
Martin-KT8D5.RN2P píše:Ani se mi nechtělo to pitvat, ale.
-Petr už byl kolikrát rozhodnut stránky i fórum odstřihnout, teďka čeká, že ho budeme přemlouvat. V momentě, kdy jsem patřil mezi VyVolené, jsem mu jeho názor nerozmlouval, ba naopak. Petrovi jsem ixrát říkal, nechť zavře, návštěvní knihu a fórum. Ne ale stránky :!: :!: Pokud by zachoval stránky bez nk, tak Petra sice lidé budou otravovat meilama, a budou se mu snažit znepříjemnit práci, ale nikdy to nevyleze na povrch a bude dejme tomu klid, jelikož se nebudeme mít kde hádat. Ono tady se to rozdělilo na skupinky, které po sobě vehemntě jdou, jako slepice po flusu. Dále jsou tu VyVolení, neboli Petrovci, kteří budou hájit to či ono do morku kosti, kteří mají potřebu dokazovat, že oni právě jsou Petrovci MOp, Yvona, promiň mi Dušane, ale ty taky. A je to přesně tak, jak říkám, také jsem byl VyVolený. Tram-fórum má být k diskuzi a ne k tomu, aby se tady lezlo vehementně do řitě tomu komu právě potřebuji. Při jiném názoru tady od jisté mečiarovské babky vznikají v podstatě akta x, jelikož přece nejde o nic jinéo než o konkurenční boj, že?? Ale to ví většina z nás, že to je skutečně nesmysl. Co říci závěrem. O tramvajích se zde nediskutuje, takže zavřít okamžitě. A k tomu i NK, aby se boje pouze nepřesunuly. Fórum je už skutečně pouze od toho, aby se zde buď uráželo a nebo, aby se zde VyVoleným skládaly poklony. Takže Petře, fórum a nk uzavři. Říkal jsem Ti to v době, kdy jsem byl přítel a říkám to i teďka, kdy již nejsem VyVolený. Mám totiž jenom pocit, že o tom stále pouze mluvíš, ale skutek utek. Druhá varianta je, vyházej lidi co ti to tu kazí a budeš mít taky klid.

Takže ukončit :!:
Naposledy upravil(a) Yvona dne 21.11.2005 12:38, celkem upraveno 1 x.

MOp

Příspěvek od MOp » 21.11.2005 12:32

Martin-KT8D5.RN2P píše:Ani se mi nechtělo to pitvat, ale.
-Petr už byl kolikrát rozhodnut stránky i fórum odstřihnout, teďka čeká, že ho budeme přemlouvat. V momentě, kdy jsem patřil mezi VyVolené,...
Za to, ze jsi VyHozeny si muzes sam! Nejsme VyVoleni, ani zadni Petrovci. Jsme lide, kteri sdili velice podobny postoj k dane problematice, proto spolu dokazeme spolupracovat, komunikovat a neurazet se. Ve vyctu si zapomnel uvest jeste Grossaka a Fortika.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 21.11.2005 12:07

Ani se mi nechtělo to pitvat, ale.
-Petr už byl kolikrát rozhodnut stránky i fórum odstřihnout, teďka čeká, že ho budeme přemlouvat. V momentě, kdy jsem patřil mezi VyVolené, jsem mu jeho názor nerozmlouval, ba naopak. Petrovi jsem ixrát říkal, nechť zavře, návštěvní knihu a fórum. Ne ale stránky :!: :!: Pokud by zachoval stránky bez nk, tak Petra sice lidé budou otravovat meilama, a budou se mu snažit znepříjemnit práci, ale nikdy to nevyleze na povrch a bude dejme tomu klid, jelikož se nebudeme mít kde hádat. Ono tady se to rozdělilo na skupinky, které po sobě vehemntě jdou, jako slepice po flusu. Dále jsou tu VyVolení, neboli Petrovci, kteří budou hájit to či ono do morku kosti, kteří mají potřebu dokazovat, že oni právě jsou Petrovci MOp, Yvona, promiň mi Dušane, ale ty taky. A je to přesně tak, jak říkám, také jsem byl VyVolený. Tram-fórum má být k diskuzi a ne k tomu, aby se tady lezlo vehementně do řitě tomu komu právě potřebuji. Při jiném názoru tady od jisté mečiarovské babky vznikají v podstatě akta x, jelikož přece nejde o nic jinéo než o konkurenční boj, že?? Ale to ví většina z nás, že to je skutečně nesmysl. Co říci závěrem. O tramvajích se zde nediskutuje, takže zavřít okamžitě. A k tomu i NK, aby se boje pouze nepřesunuly. Fórum je už skutečně pouze od toho, aby se zde buď uráželo a nebo, aby se zde VyVoleným skládaly poklony. Takže Petře, fórum a nk uzavři. Říkal jsem Ti to v době, kdy jsem byl přítel a říkám to i teďka, kdy již nejsem VyVolený. Mám totiž jenom pocit, že o tom stále pouze mluvíš, ale skutek utek. Druhá varianta je, vyházej lidi co ti to tu kazí a budeš mít taky klid.

Takže ukončit :!:

Yvona

Příspěvek od Yvona » 21.11.2005 11:54

Já už bych to zřejmě dál nepitvala,vše zůstane tak jak je a nic se rušit nebude,pokud se něco na stránkách změní, tak jen k lepšímu.
Myslím, že názorů už na toto téma tady bylo dost a stejně to k ničemu nevedlo. Takže by bylo fajn navodit jiné téma.

Akribius
Uživatel
Příspěvky: 196
Registrován: 16.8.2004 15:57
Bydliště: nedaleko stanice linky 5 Veitvet a přímo u stanice busu 60 Veitvetstubben

Příspěvek od Akribius » 21.11.2005 11:41

Chce si to rozmyslet co má být cílem stránek.Jako nevyčerpatelná studnice informací jsou stránky super.
Fotožurnál je taky super a velice kladně hodnocen i od několika nadšenců ze Švédska,kde mám několik kontaktů.Zajímavé je,že nad kvalitou fotek se tam nikdy nikdo nepozastavil,naopak asi chápou,že občas nejde vyfotit něco kvalitně,ale jde o to,to alespoň vyfotit.
Co se týče DF tak pokud bylo spuštěno tak se má chovat jako diskuzní,tudíž se musí respektovat i názory opačné než mají admini a správci stránek.Jinak to nemá cenu a pak ať raději forum není.K tomuto mám tady asi největší výhrady.
Ale myslel jsem si,podobně jako KM,že problémy s jimými názory bude mít spíš starší generace.Uvážím-li,že řada diskutujících je mladší než já,tak to není dobré.

Uživatelský avatar
Pajda
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 02.9.2004 14:44
Bydliště: Zatím ještě v Praze...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda » 21.11.2005 11:25

Tvrdím, že řada problému je zde způsobena absolutním nedostatkem tolerance a potřebou vyjadřovat se a hodnotit všechno kolem sebe :shock:
Fotožurnál je fantastická kronika, kde je kromě snad všech mimořádných událostí zachycen i běžný denní provoz.

Uživatelský avatar
Martins
Uživatel
Příspěvky: 134
Registrován: 17.6.2005 10:42
Bydliště: Ostrava - Zábřeh

Příspěvek od Martins » 21.11.2005 10:55

Vždycky jsem si naivně myslel, že společné koníčky lidi zbližují a prohlubují jejich zájem o problematiku, místo aby mezi nimi vznikaly betonové bariéry. Nejsem úplně znalý současnému stavu věci, ale současný boj o existenci a kvalitě fotožurnálu mi připadá jako boj kohoutů o jedno smetiště, na kterém je ale podle mého mínění stále ještě místa dost. Ten, kdo má zájem se podívat na Mopův fotožurnál, se rád na jeho fotky z terénu podívá (ano kvalita focení občas pokulhává), ale je čistě na svobodném rozhodnutí každého z nás, zda-li na jeho fotky podívá či naopak. Chápal bych rozhořčení, kdyby, dejme tomu, fotožurnál automaticky zobrazoval při každém vstupu na stránky pražských tramvají, ale nikdy jsem si nevšiml, že by to mu tak bylo.

Ještě jedno moudro k zamyšlení : "Smyslem života není bořit, ale tvořit". Ať si to každý, kdo si přeje jejich zrušení nechá projít hlavou a zamyslí se, zda-li tento citát nepojí právě s jeho osobou. Přeji hezký den.

Martin

Příspěvek od Martin » 21.11.2005 1:18

Pro případné pochybovače podotýkám,že můj předchozí příspěvek (ač se jistě jeví jako agitační a silně tendenční) nevznikl na "politickou objednávku". Je mým zcela subjektivním názorem a ještě stále naivně věřím, že se dá snad něco zachránit. Jsem zvědav na reakce!

Martin

Příspěvek od Martin » 21.11.2005 1:13

Vážení!
MOpem jsem byl večer vyzván k vyjádření se k tématu... Vyjádřím se tedy, ovšem větou nikoliv svou, nýbrž Petrovou, kterou mi napsal v soukromé zprávě, když jsem se dotázal na jeho názor ke vzniklé situaci (podotýkám, že od středy jsem byl pryč a o "rozoložení" T-F jsem neměl ani potuchy). Z 80% je rozhodnut skončit se stránkami i fórem!
Zamysleme se nyní, zda třeba NÁHODOU NENÍ CHYBA téměř V KAŽDÉM Z NÁS?? Chceme-li stránky a T-F zachovat, respektujme jistá pravidla (byť se nám líbit nemusí), která tu chce admin mít. Smiřme se s tím, e pokud se naše osobní spory budou přenášet sem, admin má jistě právo je tu netrpět!!! Zkusme těmito spory (které stojí za osobní nevraživostí a invektivami například ve věčně omílaném tématu o žurnálu) nezatěžovat ostatní návštěvníky fóra a stránek. Myslím, že všichni ví, o kom je zejména řeč. Zkusme tedy stránky zachránit! Naděje vyjádřená minimálně dvaceti procenty tu ještě je....

Zamčeno