Jak dál s Tram-fórem ?

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 20.11.2005 14:06

MOp píše:
Béďa Trávníček píše:v poslední aktualizaci fotožurnálu máš nafocené tramvaje v ulici, která neexistuje. Ulice s názvem "Ženské domovy"
prvni z mnoha chyb. je jich tam vice. a jsou schvalne.
Ty extrémně tmavý fotky jsou taky chyba? :shock: 8-)

MOp

Příspěvek od MOp » 20.11.2005 13:56

Béďa Trávníček píše:v poslední aktualizaci fotožurnálu máš nafocené tramvaje v ulici, která neexistuje. Ulice s názvem "Ženské domovy"
prvni z mnoha chyb. je jich tam vice. a jsou schvalne.

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 20.11.2005 13:27

Nechcu bejt rejpal Jeronýme, ale v poslední aktualizaci fotožurnálu máš nafocené tramvaje v ulici, která neexistuje. Ulice s názvem "Ženské domovy" v Praze opravdu není... :?
Jinak to ptačí hovínko je pěkné... :lol: 8-)

Uživatelský avatar
Honza Šlehofer
Uživatel
Příspěvky: 145
Registrován: 23.10.2005 12:42
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza Šlehofer » 20.11.2005 12:03

No řekl bych, že ono se v německu obecně v centrech měst jezdí s tramvajemi výrazně pomaleji, hlavně na těch pěších zónách bývají i omezené rychlosti.

MOp

Příspěvek od MOp » 20.11.2005 10:28

i ptaci si o fotozurnalu mysli sve..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

MOp

Příspěvek od MOp » 19.11.2005 22:08

pawel píše:ale je tam aspon zabradli... kazdopadne nemecka klasika "achtung tram" (dve zabradli, ktera musi clovek obejit) by mela byt jak tady, tak i na barrandove.
zabradli tam je pouze na prvni tri pole ve smeru do centra, jelikoz se jedna o dost ostry uhel, kam ridic nevidi. jinak neni nikde, pouze sloupky.
http://foto.prazsketramvaje.cz/jine/ger ... rkt-09.jpg

ceduli achtung tram jsem si tam opravdu nevsiml.. je to o necem jinem - o ohleduplnosti ridicu. treba jeste vice je patrna ohleduplnost gumokolaku, kteri paklize tram jen se blizi k nastupnimu ostruvku tzv. videnske zastavky zastavi automaticky pred zvysenou plochou a vyckavaji do te doby, nez tram zavre dvere. teprve az pote se rozjedou..

Uživatelský avatar
pawel
Uživatel
Příspěvky: 2384
Registrován: 15.7.2004 23:10
Bydliště: M22 / U8

Příspěvek od pawel » 19.11.2005 21:28

ale je tam aspon zabradli... kazdopadne nemecka klasika "achtung tram" (dve zabradli, ktera musi clovek obejit) by mela byt jak tady, tak i na barrandove.

MOp

Příspěvek od MOp » 19.11.2005 19:32

Ladislav Kubera píše:Když se tady probírala reportáž z Gery, měl bych dotaz k této situaci:
http://foto.prazsketramvaje.cz/jine/ger ... rkt-10.jpg
Jakou rychlostí cirka ta tramvaj jela? Nemohl jsem si nevzpomenout na Barrandovský problém. Děkuji! (Snad jsem nerozhodil nikoho tím, že jsem ten dotaz dal sem.)
do 15 km/h. upozornuji, prechod neni kryty signalizaci ani vystraznym znamenim..

dukaz je zde - http://foto.prazsketramvaje.cz/jine/ger ... rkt-04.jpg

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 19.11.2005 19:29

Ladislav Kubera píše:Když se tady probírala reportáž z Gery, měl bych dotaz k této situaci:
http://foto.prazsketramvaje.cz/jine/ger ... rkt-10.jpg
Jakou rychlostí cirka ta tramvaj jela? Nemohl jsem si nevzpomenout na Barrandovský problém. Děkuji! (Snad jsem nerozhodil nikoho tím, že jsem ten dotaz dal sem.)
Nebyl jsem tam ale myslím si že tam je 3Okm/h aspon podle značky v protisměru a tam je 3 a to podle mě bude udávat rychlost (samo. krát 10)

Ladislav Kubera

Příspěvek od Ladislav Kubera » 19.11.2005 17:12

Když se tady probírala reportáž z Gery, měl bych dotaz k této situaci:
http://foto.prazsketramvaje.cz/jine/ger ... rkt-10.jpg
Jakou rychlostí cirka ta tramvaj jela? Nemohl jsem si nevzpomenout na Barrandovský problém. Děkuji! (Snad jsem nerozhodil nikoho tím, že jsem ten dotaz dal sem.)

MOp

Příspěvek od MOp » 19.11.2005 16:45

Béďa Trávníček píše:Souhlasím s Martinem, mimo spousty sériových fotografií mi nepřijde zrovna nejlepší dávat mezi fotky tramvají fotografie lidí, kteří spí ve vlaku...
moje chyba. uz jsem ve 3 rano nemel silu s tim nic jineho delat.. opraveno

Uživatelský avatar
Pepa
Uživatel
Příspěvky: 2152
Registrován: 30.11.2003 9:45
Bydliště: 6004

Příspěvek od Pepa » 19.11.2005 13:01

Kdyby jsi fotky lidí dal někam na konec nebo někam jinam třeba pod název výletu se zúčastili. Nechápu proč někde na té konferenci je dvakrát vyfocena nějaká ženská? To si ti tak líbí? Nevim jestli by se jí to líbilo. Toť můj názor, jinak ale + je v tom že jsi zachytil původní Drážďanskou T4D :wink:

Béďa Trávníček

Příspěvek od Béďa Trávníček » 19.11.2005 12:59

Souhlasím s Martinem, mimo spousty sériových fotografií mi nepřijde zrovna nejlepší dávat mezi fotky tramvají fotografie lidí, kteří spí ve vlaku... (Viz toto: http://foto.prazsketramvaje.cz/jine/ger ... /index.php ) Docela mi to znechutilo si zbytek fotek prohlížet.
Neberte to jako navážení se do někoho, ale prostě už mě začalo štvát, že se tu jakákoliv kritika vezme jako útok na autory.... 8-)
P.S. Jeronýme, pokud chceš odpovědět stylem: "Pokud se Ti to nelíbí, tak tam nelez" tak mi to sem prosím nepiš.
Naposledy upravil(a) Béďa Trávníček dne 19.11.2005 14:23, celkem upraveno 1 x.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 19.11.2005 12:13

Ještě dodatek, pražskétramvaje svoji vysokou kvalitu mají, ale nepřidává na ni určitě fotožurnál. :lol: :lol:

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 19.11.2005 12:09

Ale jakou úroveň ty fotky mají?? Jedna tramvaj nafocená 5x po ujetí cca 50 cm... :roll: Větší třídění by nebylo marné. A skutečně fotky jako MOp nafotím také. Ale zase se do mě pustíš, takže nadále nehodlám reagovat. Ale je vidět, jak chceš vířit vodu. Proč toto téma, když víš, že hodně lidem je žurnál trnem v oku??? Stojí Ti to za to, nebo se chceš opět do krve hádat, o svojí "pravdě"??? Mě osobně by fotožurnál po jisté redukci nevadil, je to vcelku zajímavé, ale skutečnost 70ti fotek stejných mi přijde akorát škoda místa na webu.

Zamčeno