Linka 77

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Tombus
Uživatel
Příspěvky: 263
Registrován: 02.12.2003 21:04
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tombus » 21.11.2005 15:46

Jak je vyřešeno, aby se v 2. voze neotevíraly dveře?

Yvona

Linka 77

Příspěvek od Yvona » 21.11.2005 13:11

Tak dnes jsem si přivstala (což už je co říct :lol:) a svezla jsem se na prvním kole linkou 77. Jela jsem soupravou 8309-8308. Soupravu řídil řidič z vozovny Střešovice.
1.vůz soupravy je pro cestující. 2. vůz je bez cestujících a je naplněn různými číslicemi ve velkém provedení a v červené barvě. Cestující na zastávkách byli zmateni. Nejvíce lidí nastupovalo na zastávkách IPP a Karlovo náměstí z centra směrem na Botanickou zahradu. V průměru nás v prvním voze jelo ani ne deset.
Perlou byl maník nastupující v zastávce Čechův most. Smrděl jako psí hovínko, a na Malostaranské byl vykázán z vozu z důvodu velkého zápachu. Při jeho výstupu bylo zjištěno proč tak páchnul, měl zadek a kalhoty od lejna. Tudíž pokud pojedete dnes v této soupravě, nesedejte na 1 sedačku hnedle za kabinou řidiče! :|
Řidič byl vcelku pohotový, měl s sebou jakýsi osvěžovač vzduchu, takže situaci na chvíli zachránil, ale sedačka páchla dál. :(
Je to taková pohodová okružní jízda Prahou, a výhodou bylo,že nás ve voze nebylo moc, tudíž jsme se nepresovali, jako v normálních linkách.
Jinak mě osobně se líbilo spojení z IPP přímo do Lazarské, myslím, že by něco takového mělo být na normální lince. Stálo by to za to.
Fotky nějaké mám, akorát bylo špatné počasí, tak kvalita nic moc. A na Zámecké se hnedle jelo opět do města, takže mám vůz jen ze zadu.
Fotky se uričtě objeví na stránkách nebo na TF.
Kdo jel touto linkou ať napíše své dojmy.

Kdo má fotky z této linky a bude chtít je na těchto stránkách zveřejnit,je možné mi je zaslat na email: UYvona@prazsketramvaje.cz a fotky velice rádi zveřejníme. :wink: :wink:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Zamčeno