Kouření na zastávkách

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Souhlasíte se zákazem kouřením na zastávkách veřejné hromadné dopravy?

Anketa končí za 07.3.2006 23:20

Ano - je to dobrý počin
33
87%
Ne - omezuje mě to
5
13%
 
Celkem hlasů: 38

Uživatelský avatar
2217
Uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: 16.11.2006 23:16
Bydliště: kousíček od Národní Třídy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 2217 » 11.12.2006 16:44

NO, nejlepší je, když si stoupnu kousíček od zastávky a tam si vklidu zapálim. jinak, na zastávkách by to fakt bejt nemělo. Často tam čekaj děti a důchodci nebo třeba těhulky. Na ulici se většinou jen mihnou kolem nebo se dá někam popojít, ale tramvaj holt zastavuje JEN NA PROSTORU ZASTÁVKY.

Uživatelský avatar
itelv
Uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: 05.1.2006 11:25
Bydliště: Praha 7

Pražští kuřáci v lednu zaplatili pokuty za sto tisíc

Příspěvek od itelv » 03.2.2006 12:39


Yvona

Příspěvek od Yvona » 18.1.2006 18:24

Šmaky píše:Kdyby lidi nebyli košťata a než si odpálej cígo, rozhlídli by se jestli stim nebudou někoho prudit, tak by se nemuseli řešit takovýdle koniny...
Klidně si zapálim i na zastávce, když je prázdná a nebo když tam stejně všichni ostatní kouřej, ale když si sednu na lavičku k ženský s prckama, nebo babičce která je ráda že eště udrží tašku a nebo když prší a sardinkuje se to všechno pod stříškou, tak je jasný že jim to nezačnu foukat do úsměvu, ale seberu se a du dál...
Když vim že já svim kouřenim nikoho neomezuju, tak nevim proč bych měl bejt nějak omezenej já...
Bohužel sou lidi vymaštěný a tak musí bejt na všechno zákon, kterej nakonec stejně nezmůže nic.
Trochu s Tebou souhlasím, zákon opravdu nic nezmůže.Zapálíš si vedle zastávky, a stejně to lidem půjde do obličeje. Jenže zákon mluví jen o zastávákách, nikoli vedle zastávek, takže Ti defakto nikdo nic nemůže říct, když budeš stát a kouřit těsně vedle nástupního ostrůvku :lol: a pokud má někdo námitky, můžeš ho lehko odpálkovat, protože se opřeš o legrační zákon z kterého si kuřáci stejně jen dělají srandu. Mě jen docela vadí ten fakt, že lidi nadávají na cigaretu, ale do hospody chodí a tam je to daleko horší nežli na zastávce.
Já si na zastávce také zakouřím, kouřím v místě kde nikoho neomezuji v dýchání čistého pražského smogu.

Uživatelský avatar
Šmaky
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 12.12.2005 19:12
Bydliště: Prague

Příspěvek od Šmaky » 18.1.2006 13:40

Kotas je zjevně kuřák...

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 18.1.2006 13:34

Šmaky píše:Když se lidi domluvěj, tak de všechno hnedka líp...
A ani nemusí jeden druhýho žalovat za to že na něj fouknul čmoud...
Pak ovšem nechápu jednu věc, když na Čepliňáku tušim v těch spešl zastávkovejch sloupkách byly popelníky...

Uživatelský avatar
Šmaky
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 12.12.2005 19:12
Bydliště: Prague

Příspěvek od Šmaky » 18.1.2006 13:28

Když se lidi domluvěj, tak de všechno hnedka líp...
A ani nemusí jeden druhýho žalovat za to že na něj fouknul čmoud...

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 18.1.2006 13:12

Tonda Ježek píše:Jenže dosti kuřáků má názor, když někomu ten kouř vadí, tak ať jde dál. Já se prostě nehnu. Ovšem tohle žádnej zákon nezmění.
Já se držím hesla: "Líná hubá - holé neštěstí!"
:mrgreen:
Pokud si někdo po ránu na zastávce vedle mne zapálí cigaretu - tak jej důrazně, ale slušně požádám, aby si kousek poodešel, že mi ten kouř vadí.
A ejhle: Většinou to zabere, i na lidi, od kterých bych nečekal, že si ode mne dají poroučet. :) Ergo: mezi kuřáky zřejmě budou i slušní lidé :wink:

Uživatelský avatar
Šmaky
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 12.12.2005 19:12
Bydliště: Prague

Příspěvek od Šmaky » 18.1.2006 13:10

Nojo lidi se nechovaj jak lidi... (Sme teda vůbec lidi? Jestli ne tak to vysvětluje všechno... :lol: )

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 18.1.2006 12:58

Šmaky píše:.
Klidně si zapálim i na zastávce, když je prázdná a nebo když tam stejně všichni ostatní kouřej, ale když si sednu na lavičku k ženský s prckama, nebo babičce která je ráda že eště udrží tašku a nebo když prší a sardinkuje se to všechno pod stříškou, tak je jasný že jim to nezačnu foukat do úsměvu, ale seberu se a du dál...
Jenže dosti kuřáků má názor, když někomu ten kouř vadí, tak ať jde dál. Já se prostě nehnu. Ovšem tohle žádnej zákon nezmění.

Uživatelský avatar
Šmaky
Uživatel
Příspěvky: 113
Registrován: 12.12.2005 19:12
Bydliště: Prague

Příspěvek od Šmaky » 18.1.2006 12:30

Kdyby lidi nebyli košťata a než si odpálej cígo, rozhlídli by se jestli stim nebudou někoho prudit, tak by se nemuseli řešit takovýdle koniny...
Klidně si zapálim i na zastávce, když je prázdná a nebo když tam stejně všichni ostatní kouřej, ale když si sednu na lavičku k ženský s prckama, nebo babičce která je ráda že eště udrží tašku a nebo když prší a sardinkuje se to všechno pod stříškou, tak je jasný že jim to nezačnu foukat do úsměvu, ale seberu se a du dál...
Když vim že já svim kouřenim nikoho neomezuju, tak nevim proč bych měl bejt nějak omezenej já...
Bohužel sou lidi vymaštěný a tak musí bejt na všechno zákon, kterej nakonec stejně nezmůže nic.

Martin-KT8D5.RN2P

Příspěvek od Martin-KT8D5.RN2P » 17.1.2006 22:53

Tonda Ježek píše:Bezďáci Ti neničí zdraví. Z toho, že chvíli dejcháš smrad rakovinu nedostaneš :wink:
Jaktože ne, kur... ničí mi žaludek :lol:

Uživatelský avatar
Karotka
Uživatel
Příspěvky: 1180
Registrován: 09.2.2005 20:59
Bydliště: Příští zastávka je na zmámení.

Příspěvek od Karotka » 17.1.2006 22:33

Řidič MHD nesmí za jízdy kouřit majáček nemajáček.

Uživatelský avatar
Venca
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 24.4.2004 23:42
Bydliště: Poblíže několika tramvajových a jedné lodní zastávy.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Venca » 17.1.2006 22:27

Dneska jsem viděl řidiče na nádraží Hostivař jak kouřil ze dveří T3. Tyto dveře byly už za majáčkem, tudíš se dopustil přestupku. :roll:

Uživatelský avatar
Tonda Ježek
Uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 30.11.2003 22:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tonda Ježek » 17.1.2006 21:37

Martin-KT8D5.RN2P píše:A když je řidič kuřák, tak to v tramvaji nesmrdí co, vy hlavičky...
Řešíte kraviny, protože bezďáci je větší zlo než, když někdo vypustí kouř ještě ve dveřích.
Bezďáci Ti neničí zdraví. Z toho, že chvíli dejcháš smrad rakovinu nedostaneš :wink:

jara
Uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: 16.11.2003 17:38
Bydliště: Dejvice jsou pěkné bydlí nás tu víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jara » 17.1.2006 21:12

Kouření na veřejných zastavkách prostě bejt nemá. Mě kouření nevadí. Ale když čekám na zastávku dám příklad Vítězné náměstí kde mám co dělat abych nespadnul pod auto. A ještě čuchat jak tam někdo kouří tak mi to vadí. Je to spravné že se tam kouřit nesmí. Ale třeba aby se nekouřilo v hospodě s tím nesouhlasím. Když jdu do hospody tak tam jdu prostě dobrovolně. A přežít to musím. A znám i lidi kteří když jsou s partou nekuřakákou tak prostě nekouří. A to je spravné.

Zamčeno