Zmizení odkazu a fotek

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr
Provozovatel
Příspěvky: 2040
Registrován: 14.11.2003 8:36
Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmizení odkazu a fotek

Příspěvek od Petr » 11.5.2006 18:45

Angus MacGyver píše:Nevíte někdo, kam se poděla fotodokumentace kolejových pozůstatků smyčky Pelc-Tyrolka??? Ve staré verzi PT byl odkaz na pozůstatky neplatný a v nové verzi bylo slovo "pozůstatky" v daném článku vyňato jako odkazové...

Díky, MacGyver
Stránka pozůstatků nebyla zatím dokončena a proto nebyla zveřejněna

Návštěvník

Spojení článků

Příspěvek od Návštěvník » 11.5.2006 17:29

Ano, články byly spojeny, ale nikdy jsem neměl možnost vidět fotodokumentaci POZŮSTATKŮ trati smyčky Pelc-Tyrolka...

Jak jsem napsal dříve - fotky tam jsou, ale ne ty týkající se zbytků trati!

Návštěvník

Re: Zmizení odkazu a fotek

Příspěvek od Návštěvník » 11.5.2006 14:34

Angus MacGyver píše:Nevíte někdo, kam se poděla fotodokumentace kolejových pozůstatků smyčky Pelc-Tyrolka??? Ve staré verzi PT byl odkaz na pozůstatky neplatný a v nové verzi bylo slovo "pozůstatky" v daném článku vyňato jako odkazové...

Díky, MacGyver
clanky byly spojeny

Angus MacGyver
Uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 11.5.2006 13:17

Zmizení odkazu a fotek

Příspěvek od Angus MacGyver » 11.5.2006 13:22

Nevíte někdo, kam se poděla fotodokumentace kolejových pozůstatků smyčky Pelc-Tyrolka??? Ve staré verzi PT byl odkaz na pozůstatky neplatný a v nové verzi bylo slovo "pozůstatky" v daném článku vyňato jako odkazové...

Díky, MacGyver

Zamčeno