Zastávkové řády MHD

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

WALTROVKA

Příspěvek od WALTROVKA » 20.10.2006 16:43

Neral píše:Tak jsem si ten program zkusil nainstalovat, ale bohužel mi nejdou stáhnout žádné linky - píše se mi chybová hláška "You have no available data connection profile.", přestože normálně mi na mobilu internet funguje, tak nevím...
To se mi tam taky pořád zobrazuje! Když už něco nabízím, tak by to mohlo fungovat! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Kryštof

Příspěvek od Kryštof » 20.10.2006 16:40

Neral: To sedí.

Uživatelský avatar
Neral
Uživatel
Příspěvky: 312
Registrován: 19.11.2003 22:46
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neral » 16.10.2006 21:22

Tak jsem si ten program zkusil nainstalovat, ale bohužel mi nejdou stáhnout žádné linky - píše se mi chybová hláška "You have no available data connection profile.", přestože normálně mi na mobilu internet funguje, tak nevím...

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tedy » 16.10.2006 10:39

McKvak píše:Jsou dobré v mobilu proto, aby operátor za každé vyhledávání, kdy se musíš připojit pomocí wap na Tobě silně vydělal. Myslím si, že jízdní řády v mobilu jsou na 2 věci, v dnešní době internetu zbytečné. Je to jen další žrout peněz. Takže tuhle věc hodnotím jako zbytečnou. Když někam jedu, můžu si spoje zpět zjistit z inetu. :roll: :roll: :roll:
nemáš pravdu :!: :!: tady se to NAČTE jednou :!: a pak jen listuješ NIKAM SE NEPŘIPOJUJEŠ :!: :!: než něco napíšeš oveř si to

prvním stažením si individuálně zvolíš CO chceš , bus, metro,tram atd, a pak konkrétní linky, to uložíš a máš... žádný žrout peněz..... Z:idea:

otestuj a pak napiš můžeš stáhnout wapem ( nejlépe vytáčeným připojením)
http://www.jizdnirady.com/mhd.jar

McKvak

Příspěvek od McKvak » 16.10.2006 9:37

Kryštof píše:A k čemu jsou mi dobrý jízdní řády do mobilu když chci jízdní řády v xls.?????? :?:
Jsou dobré v mobilu proto, aby operátor za každé vyhledávání, kdy se musíš připojit pomocí wap na Tobě silně vydělal. Myslím si, že jízdní řády v mobilu jsou na 2 věci, v dnešní době internetu zbytečné. Je to jen další žrout peněz. Takže tuhle věc hodnotím jako zbytečnou. Když někam jedu, můžu si spoje zpět zjistit z inetu. :roll: :roll: :roll:

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tedy » 15.10.2006 9:51

Kryštof píše:A k čemu jsou mi dobrý jízdní řády do mobilu když chci jízdní řády v xls.?????? :?:
hmmm , když je máš v mobilu, jen listuješ a najdeš jakýkoliv zastávkový JŘ na lince ,
ObrázekObrázekObrázek

Kryštof

Příspěvek od Kryštof » 13.10.2006 16:36

A k čemu jsou mi dobrý jízdní řády do mobilu když chci jízdní řády v xls.?????? :?:

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

zastávkové JŘ

Příspěvek od Tedy » 08.10.2006 12:31

Jízdní řády MHD do mobilu - ZDE
Aplikace TURNUS pro mobilní telefony.
TURNUS -JAR
Šablona, do které lze dopsat příslušnou směnu ( názvy směn lze upravit ) a mít tak přehled co mě čeká....

Tonda Zlaťák

Příspěvek od Tonda Zlaťák » 27.9.2006 17:06

Ne. Bylo to na nějaký stránce brandýska.

Karel

Příspěvek od Karel » 23.9.2006 1:20

DJ LA DÉFENSE píše:Tipnu si http://www.ropid.cz, ale nevim u ž kde...
Jo na Ropidu jsem je viděl :wink:

DJ LA DÉFENSE

Příspěvek od DJ LA DÉFENSE » 22.9.2006 16:51

Tipnu si http://www.ropid.cz, ale nevim u ž kde...

Tonda Zlaťák

Příspěvek od Tonda Zlaťák » 22.9.2006 16:39

Někde jsem viděl v XLS. ty jízdní řády co maj ty příměstský autobusy. Ale už nevím kde to bylo. :?

Uživatelský avatar
Proxy
Moderátor
Příspěvky: 2458
Registrován: 27.11.2003 14:29
Bydliště: 4,5,12,20,94
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Proxy » 19.8.2006 15:59

Kryštof píše:Zjistil jsem že pracovníci středisek dopravních informací mají na počítačí v XLS. všechny zastávkový řády a všechny vozový řády. Je někde k nalezení ten program s těma zastávkovejma řádama??????? A taky nechápu proč jsou vozový řády tak tajný když nácí řidiči je tam mají doslova vystavený a když si někdo dá tolik práce že by si vypozoroval kdy jezdí to a to pořadí tak by si mohl udělat svůj. To už by pak nesměli dávat na vozy vůbec ty cedulky s poředím!
Jak už tady psal Petr - to co hledáš je přístupné pouze na intranetu DPP.
XLS-podoba jízdních řádů je interní materiál a jako takový nemůže být v elektronické podobě zveřejňován. Důvodem snížit šanci mystifikovat někoho pomocí pozměných řádů. Je to minimální ochrana, ale smysl má.
Ostatně dělá to tak každá firma, stejný problém řeším v práci i já. Pracuji na kontaktním centru jedné nadnárodní firmy a také si vždy musím rozmyslet jaké materiály a v jaké podobě zašlu zákazníkům. A věř mi, že párkrát jsem si naběhl, kdy jsem zákazníkům poslal něco, co jsem neměl, ikdyž to nebyla vysloveně tajná informace.

Kryštof

Příspěvek od Kryštof » 18.8.2006 14:31

Zjistil jsem že pracovníci středisek dopravních informací mají na počítačí v XLS. všechny zastávkový řády a všechny vozový řády. Je někde k nalezení ten program s těma zastávkovejma řádama??????? A taky nechápu proč jsou vozový řády tak tajný když nácí řidiči je tam mají doslova vystavený a když si někdo dá tolik práce že by si vypozoroval kdy jezdí to a to pořadí tak by si mohl udělat svůj. To už by pak nesměli dávat na vozy vůbec ty cedulky s poředím!

Uživatelský avatar
Radek
Uživatel
Příspěvky: 1542
Registrován: 19.7.2004 10:00
Bydliště: Tento vlak tam končí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek » 05.8.2006 18:39

V posledních Listech Prahy nebo jak se to jmenuje je napsáno, že se zprovozněním Škodova paláce by mělo mít město nové stránky včetně organizací jako je DP... Tak se možná dočkáme.

Odpovědět