Zastávkové řády MHD

Archiv starých nebo neaktuálních příspěvků. Příspěvky, které přinášejí informace, jejíchž poselství již bylo naplněno v minulosti.

Moderátoři: DavidD, TRAM-FÓRUM

Uživatelský avatar
Isidor
Uživatel
Příspěvky: 291
Registrován: 03.11.2004 20:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Zastávkové řády MHD

Příspěvek od Isidor » 28.10.2009 20:22

pokud vím, tak verze Praha (na rozdíl od jiných měst) je "neoficiální", tzn. bez spolupráce s ROPIDem, proto jsou bohužel aktualizace prováděny jen jednou za 2-3 měsíce...

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Zastávkové řády MHD

Příspěvek od Absolut » 28.10.2009 20:19

egee:

Ano, aktuální do konce roku, přesněji tedy do nejbližší změny JŘ, což bude u některých tramvají za týden, u dalších k 29.11.
Mohu se mýlit, ale pochybuji o tom, že by byly v té aplikaci již JŘ k 29.11.2009, které oddělení JŘ ještě nemá.
Pokud v tom skutečně bez aktualizace budou platné JŘ i po 29.11.2009, pak mají autoři u mě flašku za geniální
softwarové propojení s křišťálovou koulí s aplikací "předvídej chování MHMP, Ropidu a DP)

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Re: Zastávkové řády MHD

Příspěvek od Tedy » 28.10.2009 18:52

Objevily se JŘ ( bus,metro,tram,noční a p ) do mobilního telefonu - jsou pro Prahu - v příloze - aplikace Java je gratis . Aktuální jsou do konce roku ,pak se podle ofic. stránek musí stáhnout novější verze .
http://www.mhdvmobilu.cz/ jsou domácí stránky + fórum k tomu .
Mobil se nikam opakuji NIKAM nepřipojuje při hledání spoje či JŘ .
Obrázek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Absolut
Moderátor
Příspěvky: 5319
Registrován: 21.12.2005 12:28
Bydliště: Tam, kde vedle vytejká poslední flaška...

Re: Zastávkové řády MHD

Příspěvek od Absolut » 26.6.2008 10:01

To je masáž

Uživatelský avatar
8750
Uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: 17.12.2005 14:54
Bydliště: 2, 3, 17, 21, 92

Re: Zastávkové řády MHD

Příspěvek od 8750 » 26.6.2008 9:26

V noci z dneška na zítřek se koná výluka Husinecká - Senovážné nám. V úterý visel na bus zastávce Ohrada směr Krejćárek navíc JŘ pro linku X55 platný jen tuto noc. Potěšilo mě, že nebyl přivázán provázkem ke sloupku, ale byl umístěn za sklem. Přijdu na zastávku ve středu - jsou tam už prázdninové JŘ a jednonoční JŘ X55 chybí. Takže - tento JŘ byl svěšen ještě před tím, než začal platit. :D To umí jen DPP. =D>

admirak

Příspěvek od admirak » 25.6.2007 19:47

Raději se podívám přes mobil na internet a zaplatím za to asi tak 20Kč.

Uživatelský avatar
PvvS
Uživatel
Příspěvky: 1403
Registrován: 15.11.2003 20:20
Bydliště: DP Sestroslav & DP Amberovy Lazne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PvvS » 25.6.2007 12:26

Hmm, radsi si stahnu MobileMHD, to aspon funguje ...

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tedy » 25.6.2007 12:07

Vážení uživatelé naší aplikace bohužel není již v našich silách a časových možnostech se starat o tento podle nás velmi užitečný a ojedinělý projekt. Proto jej nabízíme celý k prodeji včetně webové adresy a zdrojových kódu za cenu 20.000,-Kč. Prosím, kdo máte zájem kontaktujte nás

http://jizdnirady.com/

Má někdo zájem ?

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tedy » 06.12.2006 12:13

Tom 11 píše:Tak to nemáš nabízet,když nevíš jestli to bude fungovat :!: :evil:
a co si doporučil , našel ty pro mobil zadarmo ,když tady kritizuješ? pochlub se.. opakuji, v době kdy jsem o tom psal aplikace byla plně funkční používal jsem ji od začátků co se objevila , o čem svědčí i počet uživatelů z vozovny, že si autoři dali pauzu, za to nemůžu, však jsem informoval hned po té co se objevila zmínka o opětovném spuštění stránek, jak tady tak na mých stránkách, takže uklidni své hormony..

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tedy » 01.12.2006 19:41

V době kdy jsem o tom psal , funkční byly , stránky jsou funkční http://www.jizdnirady.com
j2me aplikace k vyhledávání spojení v jízdních řádech MHD

Vítáme Vás na stránkách projektu MobilMHD. Tento software pro mobilní telefony Vám umožní snadno a rychle vyhledávat jízdní řády přímo z Vašeho mobílního telefonu a to bez nutnosti se kamkoliv připojovat nebo odesílat SMS, tudíž absolutně zdarma.
Vážení uživatelé aplikace Mobil MHD, Vaše četné žádosti na přidání dalších měst do naší aplikace nás přiměly k tomu, že jsem požádali několik desítek dopravních podniků o poskytnutí dat nutných k sestavení JŘ. Bohužel pouze nepatrná část jich na naši žádost zareagovala. Proto pokud máte zájem, aby se Vaše město objevilo v naší aplikaci, prosím obraťte se na Váš DP. Děkujeme za pochopení a doufáme, že se situace brzy změní.

Co je nového
Jistě jste si všimli, že jsme změnili grafickou podobu stránek a s tím také souvisí, další daleko větší připravovaná změna a tou je vlastní příprava JŘ, které si budete vytvářet Vy sami jako uživatelé. Takže bude záležet jen a jen na Vás, které linky budou dostupné. Front-end pro zadávání JŘ je již připraven, ale stále se ještě pracuje na konvertoru do formátu pro mobílní telefony. Takže nám dopřejte ještě nějaký čas.
Další změnou pro Vás neviditelnou, ale velmi důležitou je přechod k jinému webhostingu. Určitě ste si všimli, že web byl jistou dobu nedostupný toto by se snad s novým webhostingem již nemělo stávat.

Poslední aktualizace JŘ
29.8.2006

Kryštof

Příspěvek od Kryštof » 27.10.2006 16:54

Tak to zase začni nabízet až to zase bude fungovat! :evil: A teď zpět k tématu: :lol: Neví někdo...................................... kde nejdu jízdní řády (neplatné) města pražského v formátu XLS.? :?:

Kryštof

Příspěvek od Kryštof » 21.10.2006 14:27

Tom 11 píše:Tak to nemáš nabízet,když nevíš jestli to bude fungovat :!: :evil:
Tak,tak! :?

Uživatelský avatar
Tom 11
Uživatel
Příspěvky: 774
Registrován: 19.8.2006 18:17
Bydliště: Byla doba, kdy se mé bydliště nacházelo u linky, jejíž číslo mám v nicku.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom 11 » 20.10.2006 21:10

egee píše:BOHUŽEL STRÁNKY JŘ JSOU MIMO PROVOZ , NEMÁM NA TOM ŽÁDNÝ PODÍL , JEN PŘEDÁVÁM DÁL
Tak to nemáš nabízet,když nevíš jestli to bude fungovat :!: :evil:

Uživatelský avatar
Tedy
Uživatel
Příspěvky: 728
Registrován: 08.10.2006 12:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tedy » 20.10.2006 20:08

BOHUŽEL STRÁNKY JŘ JSOU MIMO PROVOZ , NEMÁM NA TOM ŽÁDNÝ PODÍL , JEN PŘEDÁVÁM DÁL

Kryštof

Příspěvek od Kryštof » 20.10.2006 16:47

Neral píše:Tak jsem si ten program zkusil nainstalovat, ale bohužel mi nejdou stáhnout žádné linky - píše se mi chybová hláška "You have no available data connection profile.", přestože normálně mi na mobilu internet funguje, tak nevím...
Fór je ftom že to taky nabízí taky na tý jeho stránce. :?

Odpovědět