Provoz fóra

Co se nevešlo. Pokud chcete znát názory jiných i na netramvajová témata, ptejte se zde. Máte něco, o co se chcete podělit s ostatními? Pak pište sem...

Moderátor: TRAM-FÓRUM

Odpovědět
1099 84.42.176.15

Příspěvek od 1099 84.42.176.15 » 28.1.2006 2:15

No koukam, ze je to tu cim dal tim vetsi chliv :roll: Asi se jeste pritvrdilo ze? Jako by nestacily ty až skoro sikanující cistky, tedka asi banujete registrovane, ze tady pisi jako anonymni :?:
Ano Adminum a moderatorum gratuluji, co z toho udelali za chliv. Vase chovani jen provokuje k dalsim hadkam o cistkach, mizi souvislosti prispevku :roll: :roll: Predtim jste tu nadavali, ze se kvaka o nicem bez urovne a co delate ted? Vetsina neregistrovanych je pryc a kvuli zdejsimu vedeni se do sebe pustili regitrovani uzivatele. Jeste, ze tu jen prochazim. Pozoruji, ze je to tu cim tal tim horsi. At zije K-report a Metroweb.
PS: sem zvedavej jako dobu, tento prispevek vydrzi nez prijede nejaka uklizecka prazskych tramvaji.

P.H.

Příspěvek od P.H. » 28.1.2006 0:15

M:

To, že jsem se vás jednou zastal, nemění nic na tom, že jste srab.
Jste srab dvojnásob, protože útočíte ze zálohy. Kdybych se sem náhodou ještě nepodíval, nemohl bych se bránit. Jinými slovy, jste zákeřný křivák.
Na rozdíl od ostatních, kteří vaši poučku nepotřebovali a sami od sebe mne nechali být, vy jste neodolal a kopnul jste si.

Kdo je P.H., ví každý.

pan M

Příspěvek od pan M » 27.1.2006 23:56

co se týče mne, tak zaroluj pár stran zpět. Tehdy ses mě zastával, takže ses sám chytil na udici... A co se týká arogance a "fér" přístupu, tak nevím, kdo tu teď ryje, když ostatní mlčí a debatují k věci. Myslím, že jakýsi anonym, co se podepisuje P.H. Neznám, nevím, s kým mám tu čest. Takže zde ses chytil na háček podruhé. Sám sebe... Jenže člověk, co považuje za správný jedině svůj názor, si nenechá radit nikým.
Takže pro všechny: doporučuji IGNOROVAT VŠECHNY JEHO HLÁŠKY. Není můj nápad, převzato od konkurence :wink:

218
Uživatel
Příspěvky: 72
Registrován: 16.11.2003 22:14
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 218 » 27.1.2006 23:43

Ach jo, vždyť i na autobusy.org se chovají víc jako dospělí a že jsou to většinou ještě školáci :roll: - berte si příklad!:D

P.H.

Příspěvek od P.H. » 27.1.2006 23:38

Petrovi Š.:

To s tím MOpem myslím zcela vážně - jestli chceš udržet toto fórum aspoň trochu na úrovni, nesvěřuj ho někomu tak arogantnímu (česky nafoukanému), jako je MOp. Když si vezmu všechny hádky, které se tady rozběhly - a z jiných debat to neznám, tam zuří debaty o něčem, ale ne o někom - tak zjistíš, že na začátku byl vždycky on nebo Martin. A moderátor je - nebo má být - od toho, aby debaty uklidňoval, ale MOp má přímo zázračnou schopnost je eskalovat. Byla tu jakási hádka, ale bylo to relativně v klidu a už to končilo - pak se objevil MOp.

MOp: Pokud máš kouska cti v tělem, složíš to sám.

P.H.

Příspěvek od P.H. » 27.1.2006 23:32

pan M píše:Je čas udělat páá, páá, panu ublíženému. Čekal jsem, že vydrží déle... :wink:
Jsi srab. Kdyby ses aspoň podepsal, abych věděl, s jakou nulou zas mám co do činění ...

pan M

Příspěvek od pan M » 27.1.2006 23:25

Je čas udělat páá, páá, panu ublíženému. Čekal jsem, že vydrží déle... :wink:

P.H.

Příspěvek od P.H. » 27.1.2006 22:49

Slimman:

Na to je velice prostá odpověď - na toto fórum se vrátím tehdy, až MOp přestane být moderátorem.

Uživatelský avatar
Tom
Uživatel
Příspěvky: 864
Registrován: 15.11.2003 21:58
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom » 27.1.2006 22:09

Koukám, že úroveň po novém roce jde zde raketově dolů... přesně jak sem tušil, ale je pravda, že sem netušil, že ta úroveň tu klesne až tak moc... Ostatně ty změny přesně napověděly jak to asi do budoucna bude vypadat a taky že ano. Blahopřeji Vám k vytvoření fóra kde se maže a maže a maže a cenzuruje. Budiž Vám přáno v tomto ohledu mnoho úspěchů i do budoucna ámen Obrázek

pan M

Příspěvek od pan M » 27.1.2006 21:32

No, třeba tu konečně nastane trochu klid. Není nadto, než mít takový klidný předvíkendový večer :wink:
A propos: vypíšeme sázky na to, kdy se oba dotyční pokusí znova zaregistrovat? Nebo i na to, jak dlouho jim vydrží "pevná vůle" či nakrknutost se tady neobjevovat i třeba jako "anonymní"? :P

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 27.1.2006 21:26

Martin-kt8d5.rn2p píše:Aha důkazy jsou zase v hajzlu, ale je mi to glancprdel jedno. To mi jen potrvzuje zdejší neférový boj.

Jsem registorvanej ještě ve 3 forech a nidke jinde neni takhle, komunistická atmosféra. Skutečně toto forum nemá úroveň...
Nejsou v hajzlu, jen je to dočasně uklizené.

Martin-kt8d5.rn2p

Příspěvek od Martin-kt8d5.rn2p » 27.1.2006 21:24

Aha důkazy jsou zase v hajzlu, ale je mi to glancprdel jedno. To mi jen potrvzuje zdejší neférový boj.

Jsem registorvanej ještě ve 3 forech a nidke jinde neni takhle, komunistická atmosféra. Skutečně toto forum nemá úroveň...

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 27.1.2006 21:22

Vlákno o chování zaměstanců jsem dle SVÉHO UVÁŽENÍ uklidil do doby zklidnění zdejší atmosféry do veřejnosti nepřístupné části diskuse (nikoliv smazal).

Uživatelský avatar
slimman
Uživatel
Příspěvky: 501
Registrován: 21.1.2005 20:28
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od slimman » 27.1.2006 21:21

Nedá mi to..........
Jsem zvědav, kdy se oba opět zaregistrují. :?: 8-)

Uživatelský avatar
Fořtík
Uživatel
Příspěvky: 2418
Registrován: 13.11.2003 22:51
Bydliště: Přijde den, kdy to odtajním! ;-)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fořtík » 27.1.2006 20:48

Martin-KT8D5.RN2P píše:Fořtíku,
také to zde balím, koukám každý, kdo má trochu rozumu to tady zabalil, takže nemohu být výjimka. Se zdejší komunistickou atmosférou nechci mít nic společného, když vyjádřím nesouhlas a jiný postoj, tak mi to ten "*****" MOp smaže, taže žádám o zrušení registrace soudruzi. A o názvu Diskuzní forum si nechte zdát, to co jste zde vytvořili, je pouze propaganda a pochlebování. Doufám, že i tenhel můj názor smažete, abyste se ukázali v pravym světle.
Nebudu ti mazat tento text, registraci smažu.

Odpovědět