Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Moderátor: TRAM-FÓRUM
Re: Poznáte místo na fotografii?
budova Nové radnice, Mariánské nám.
Re: Poznáte místo na fotografii?
koukam na to jen z mobilu, takze tipnu Karlov?
Re: Poznáte místo na fotografii?
Ano.7080 píše:Budeš asi blízko, co takhle Libeň, nynější křižovatka Primátorská x Zenklova?Vojta Tramvaj píše:Typuju Karlín
Před tím ještě v SZ Syverin a Jakub, který má fotku v knížce.
Re: Poznáte místo na fotografii?
Budeš asi blízko, co takhle Libeň, nynější křižovatka Primátorská x Zenklova?Vojta Tramvaj píše: Typuju Karlín
Re: Poznáte místo na fotografii?
Taky ne.ponorka píše:Křižovatka Husitská (tehdejší Husova třída) x Prokopova x Koněvova.
Re: Poznáte místo na fotografii?
Křižovatka Husitská (tehdejší Husova třída) x Prokopova x Koněvova.
Re: Poznáte místo na fotografii?
Ne.Vojta Tramvaj píše:Typuju Karlín
- Vojta Tramvaj
- Uživatel
- Příspěvky: 468
- Registrován: 25.8.2010 15:16
- Bydliště: Bohužel u "255002"
- Kontaktovat uživatele:
- mixik
- Uživatel
- Příspěvky: 617
- Registrován: 07.10.2008 23:04
- Bydliště: Přívory - Všetaty
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
jihlavská to je. vzadu je metro kačerov.
ten pás co poněm jezdily tramvaje tam je do dnes. v napojení na budějovickou a bývalé otočce postavily nějaký barák.
další parčík fuč. ať žije zelená praha.
ten pás co poněm jezdily tramvaje tam je do dnes. v napojení na budějovickou a bývalé otočce postavily nějaký barák.
další parčík fuč. ať žije zelená praha.




