Poznáte místo na fotografii? (Odpovědi pomocí Soukr.Zpráv)
Moderátor: TRAM-FÓRUM
Re: Poznáte místo na fotografii?
nenachazi se tam v dnesni dobe take draty, i kdyz pro jina vozidla?
Re: Poznáte místo na fotografii?
Víš co je to "fér plej?"
Btw zapatlat jsem to mohl, leč převážily obavy z vendety geologů (mají kladívka)

- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Kdybys zapatlal ten odkaz, tak bych si to nemoh ověřit než to sem napíšu 
Re: Poznáte místo na fotografii?
Tak abych to jenom nekazil...
Kde je toto?
Btw kladu si otázku - náleží pilíře na snímku k trolejbusovému vedení?
Kde je toto?
Btw kladu si otázku - náleží pilíře na snímku k trolejbusovému vedení?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Správně 
Re: Poznáte místo na fotografii?
Já tipuji ulici V Holešovičkách a už mlčim

- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Ano - provizorní přeložka u Hlavního nádraží, umístěná zde v letech 1976 až 1979.Petr píše:Růžová...
Že se zdržuju zapatláváním čísla tramvaje
Tahle je poslední, tak to neuhádněte hned
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- Petr
- Provozovatel
- Příspěvky: 2049
- Registrován: 14.11.2003 8:36
- Bydliště: ....Brejšín přes noc na flešku hodí novej program křižovatky, já s Démonem zajedem přešroubovat znač
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Růžová...krtinek píše:Tak, tak![]()
Tak snad už tohle bude těžší:
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Tak, takJamie píše:Trojúhelník Ryšánka
Tak snad už tohle bude těžší:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Re: Poznáte místo na fotografii?
Ano, na fotce je skutečně budova ČVUT na Karlově nám., ovšem z pohledu z ulice Resslova, takže tvé prameny nelžou.syverin píše:Mám dojem, že všude v pramenech je napsané, že vůz 2057 dostal zásah v Resslově ulici. A budova v pozadí je zcela evidentně Technika (ČVUT) na Karláku
Na mapě to je zde
Re: Poznáte místo na fotografii?
Trojúhelník Ryšánka 
- kruťák
- Uživatel
- Příspěvky: 3177
- Registrován: 23.2.2010 0:24
- Bydliště: mobilnitabla.cz
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
No jo, Karelsplatz
MF: Já jsem to téma schválně prošel do 46 listu, ale tohle jsem přehlídnul.
Tak tu další jsem snad už nepřehlídnul:
MF: Já jsem to téma schválně prošel do 46 listu, ale tohle jsem přehlídnul.
Tak tu další jsem snad už nepřehlídnul:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
- syverin
- Uživatel
- Příspěvky: 947
- Registrován: 29.11.2004 14:00
- Bydliště: V noci 512
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Mám dojem, že všude v pramenech je napsané, že vůz 2057 dostal zásah v Resslově ulici. A budova v pozadí je zcela evidentně Technika (ČVUT) na Karláku 
-
milbi
- Uživatel
- Příspěvky: 421
- Registrován: 16.5.2009 19:26
- Bydliště: Milovice
- Kontaktovat uživatele:
Re: Poznáte místo na fotografii?
Podle cedule vlevo od tramvaje bych tipoval na Karlovo náměstí.egee píše:toto nevím ..
Re: Poznáte místo na fotografii?
byla to smyčka ZM
........................
toto nevím ..
........................
toto nevím ..
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.