Jaké sochy ? Sochy jsou sochy a sochami zůstanou. Co s tím. A k tomuto tématu už opravdu nemám co říct. Jen snad, respektujte i jiné názory. Ne každý vidí dnešní společnost růžově. Proti sexu nic nemám, určitě je to pěkná záležitost, ale trvám na tom, že je to čistě soukromá věc a neměla by se kazit dnešní mládež (už tak je bohužel zkažená až až) nebo takové věci prostě nepatří na výstavu vláčků. Víc reagovat nebudu.egee píše:Filipe, tak nějak jste přešel bez povšimnutí sochy proč? Ono ten sex není otázkou dneška.
Humor
Moderátor: TRAM-FÓRUM
-
Filip
Re: Humor
-
MM-Mikulovsky
- Uživatel
- Příspěvky: 8468
- Registrován: 24.1.2010 10:44
- Bydliště: SčK / Praha 4 -Michle
- Kontaktovat uživatele:
Re: Humor
už se fakt musím do této diskuze přidat i já -zrovna zde je mimochodem zase další zmínka, že "DĚTSKA Z DĚCÁKU" MAJÍ EXISTENČNÍ PROBLÉM PO JEHO OPUŠTĚNÍ - ZE DNE NA DEN ZTRATÍ ZÁZEMÍ A NEOJEDINĚLE KONČÍ "NA ULICI"gabuliatko píše:O tom žádná, ale z citového a výchovného hlediska jsou Ti peníze dost k ničemu.9001 píše: Skoro se tam mají lépe, než u rodičů, kteří mají průměrný příjem...
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Re: Humor
O tom žádná, ale z citového a výchovného hlediska jsou Ti peníze dost k ničemu.9001 píše: Skoro se tam mají lépe, než u rodičů, kteří mají průměrný příjem...
- 9001
- Uživatel
- Příspěvky: 10283
- Registrován: 15.11.2003 18:49
- Bydliště: Blízko konečné linky 24,51.
- Kontaktovat uživatele:
Re: Humor
Bobik: Tak ona ona to už umí vyřešit i bez sexu s chlapem.
S tím "chcípat" bych byl opatrný... Dnešní DD jsou trochu jiné kafe než třeba před rokem 89... Skoro se tam mají lépe, než u rodičů, kteří mají průměrný příjem...
S tím "chcípat" bych byl opatrný... Dnešní DD jsou trochu jiné kafe než třeba před rokem 89... Skoro se tam mají lépe, než u rodičů, kteří mají průměrný příjem...
- Bobik
- Uživatel
- Příspěvky: 4895
- Registrován: 23.6.2008 21:02
- Bydliště: Letná - tam co je ten největší tunel v republice
Re: Humor
9001 - no, to je jedna z věcí, ke který nevím, jak se postavit. Na jednu stranu jsem přesvědčen, že ke správné výchově je potřeba mužský i ženský element a vzor, tedy matka a otec, na druhou stranu, než nechat chcípat dítě někde v děcáku, když si ho může vzít někdo, kdo ho bude mít rád a postará se o něj, i když by to měl být on a on či ona a ona...., nevím.
V tomhle prostě nevím a myslím si, že spíš ne, ač proti 4% jinak nemám vůbec nic (akorát do
je raději neposílám, to by se nemuselo vyplatit).

V tomhle prostě nevím a myslím si, že spíš ne, ač proti 4% jinak nemám vůbec nic (akorát do
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Re: Humor
Takovejch bylo co tohle říkali. A jakou maj teď radost.Filip píše:... a nikdy mít nebudu ...
-
Filip
Re: Humor
Ano soulož ve voze jsem v noci také měl. Nemusíte se bát, děti nemám a nikdy mít nebudu. Jen mám své názory a nejdu s davem. Každý má svůj pohled na svět. Víc k tomu nemám, co říct.egee píše:Filipe
kolik Vám je ?
Jsem ročník 1961 a 26 let jsem seděl za panelem a pamatuji si jak jednou na noční si to pár rozdával v zadním voze a nebo na konečných za boudou .... Vůbec mi to nevadilo.
Pokud ale ve stejném vychováváte děti a nebo je teprve budete mít - pak mě napadá jediné jste Svědek Jehovův. A předem je lituji.
Každý zde pochopil že se jednalo o humor - vtip. A co třeba socha Davida a nebo další nahá díla - mají se odstranit ? Jsou přece na veřejně přístupných místech a co tady :
http://cz.depositphotos.com/25541403/st ... uraho.html hnus velebnosti ??
http://ecesty.cz/cestopisy/1998-9-cesta ... -khajuraho - co zbourat ???
Takže doba byla plná sexu už dáááávno.
Re: Humor
Filipe
kolik Vám je ?
Jsem ročník 1961 a 26 let jsem seděl za panelem a pamatuji si jak jednou na noční si to pár rozdával v zadním voze a nebo na konečných za boudou .... Vůbec mi to nevadilo.
Pokud ale ve stejném vychováváte děti a nebo je teprve budete mít - pak mě napadá jediné jste Svědek Jehovův. A předem je lituji.
Každý zde pochopil že se jednalo o humor - vtip. A co třeba socha Davida a nebo další nahá díla - mají se odstranit ? Jsou přece na veřejně přístupných místech a co tady :
http://cz.depositphotos.com/25541403/st ... uraho.html hnus velebnosti ??
http://ecesty.cz/cestopisy/1998-9-cesta ... -khajuraho - co zbourat ???
Takže doba byla plná sexu už dáááávno.
kolik Vám je ?
Jsem ročník 1961 a 26 let jsem seděl za panelem a pamatuji si jak jednou na noční si to pár rozdával v zadním voze a nebo na konečných za boudou .... Vůbec mi to nevadilo.
Pokud ale ve stejném vychováváte děti a nebo je teprve budete mít - pak mě napadá jediné jste Svědek Jehovův. A předem je lituji.
Každý zde pochopil že se jednalo o humor - vtip. A co třeba socha Davida a nebo další nahá díla - mají se odstranit ? Jsou přece na veřejně přístupných místech a co tady :
http://cz.depositphotos.com/25541403/st ... uraho.html hnus velebnosti ??
http://ecesty.cz/cestopisy/1998-9-cesta ... -khajuraho - co zbourat ???
Takže doba byla plná sexu už dáááávno.
- Karosák
- Uživatel
- Příspěvky: 3896
- Registrován: 07.2.2008 18:49
- Bydliště: Wydzielone korytarze
- Kontaktovat uživatele:
Re: Humor
Ale ty figurky to nedělaj na veřejnosti, vždyť jsou vzorně na nudapláži, nebo si to rozdávají na haubně, decentně stranou, tak jakýpak na veřejnosti
Bubenský "moduláři" na to mají dokonce komfort trampského srubu, a na peep show je třeba nadzvednout střechu. A že to na ně přišlo...chudák modelář k tomu přišel jak slepej k houslim. Jen Filip se na to chodí koukat a ještě se u toho pohoršuje 
-
gabuliatko
- Uživatel
- Příspěvky: 2861
- Registrován: 10.10.2007 13:22
Re: Humor
To je přesně o tom, rozlišit co je přirozené a co je škodlivé.Filip píše:Každopádně je mi smutno, že dnešní společnost je založena na sexu, alkoholu, drogách a že morálka, slušnost už moc lidem neříká.
Rodiče mě drželi zkrátka a výsledek byl že jsem si cca v roce 1980 na Silvestra koupil 1/2 litru vodky a krabičku Mallborek. Naštěstí to dopadlo tak že mi dlouho oboje nechutnalo, ale nevím co bych dělal kdybych to tak nepřehnal a zachutnalo mi to.
Jinak na čem je založena zrovna dnešní doba bych tady nerozebíral, protože to osobně nechápu.
-
Filip
Re: Humor
egee píše:hmm moje děti už mají 32 a 31a internet či tablet byly neznámé pojmy
proto tak kniha. ( pro zajímavost dnešní cena toho výtisku je zajímavá - http://www.databazeknih.cz/knihy/ukaz-mi-to-103377 - ceny http://muj-antikvariat.cz/kniha/ukaz-mi ... -will-1990 )
Je zajímavé podívat se do toho obchodu s vláčky na ty figurky v nabídce.
http://www.okvlacky.cz/katalog/postavicky-67.html
Filipe napiš jim že to je hnusné a odporné - třeba ty prostitutky a nebo nudisti .
http://www.okvlacky.cz/katalog/postavic ... y-125.html
Ženské akty - sada 6 ks
http://www.okvlacky.cz/produkt/zenskeak ... -3566.html
Alespoň nebudou caparti vyplašení když někde uvidí nahou ženu .... třeba na koupališti...
Tohle jste si mohl odpustit (ve slušné společnosti si cizí lidé vykají). Mám právo vyjádřit názor a mám právo kritizovat něco, co mi přijde za hranou slušnosti.
Nemůžu a nechci měnit dnešní společnost. Věřím, že slušných lidí se přesto najde dost. Každopádně je mi smutno, že dnešní společnost je založena na sexu, alkoholu, drogách a že morálka, slušnost už moc lidem neříká.
Re: Humor
hmm moje děti už mají 32 a 31
a internet či tablet byly neznámé pojmy
proto tak kniha. ( pro zajímavost dnešní cena toho výtisku je zajímavá - http://www.databazeknih.cz/knihy/ukaz-mi-to-103377 - ceny http://muj-antikvariat.cz/kniha/ukaz-mi ... -will-1990 )
Je zajímavé podívat se do toho obchodu s vláčky na ty figurky v nabídce.
http://www.okvlacky.cz/katalog/postavicky-67.html
Filipe napiš jim že to je hnusné a odporné - třeba ty prostitutky a nebo nudisti .
http://www.okvlacky.cz/katalog/postavic ... y-125.html
Ženské akty - sada 6 ks
http://www.okvlacky.cz/produkt/zenskeak ... -3566.html
Alespoň nebudou caparti vyplašení když někde uvidí nahou ženu .... třeba na koupališti...
Je zajímavé podívat se do toho obchodu s vláčky na ty figurky v nabídce.
http://www.okvlacky.cz/katalog/postavicky-67.html
Filipe napiš jim že to je hnusné a odporné - třeba ty prostitutky a nebo nudisti .
http://www.okvlacky.cz/katalog/postavic ... y-125.html
Ženské akty - sada 6 ks
http://www.okvlacky.cz/produkt/zenskeak ... -3566.html
Alespoň nebudou caparti vyplašení když někde uvidí nahou ženu .... třeba na koupališti...